311798
  • Kissssss0 #311592
    nem ő volt az aki meghalt néhány évvel ez előtt?
  • Evoluti0N
    #311591
    Ne is mondd. Második oldal alján már több, mint 1 éves kommentek vannak.
  • tigeroo
    #311590
    Ott azért Sir Quino Jedi hiánya is hozzájárult. Szerintem.
  • IMYke2.0.0.0
    #311589
    Egyet kell értsek - én értetlenül álltam a belső harcok előtt (volt hogy kirobbantója, volt, hogy szenvedője, de legtöbbször lezárója voltam).
    Nagy fájdalmam volt, hogy Tinman távozott.
  • Kissssss0 #311588
    miután tinman-t kiutálták innen, ez várható is volt.

    pc leáldozott topic is hasonló sorsra jutott miután nem tudtak az emberek megférni egymás mellett, az is ment a levesbe.
  • IMYke2.0.0.0
    #311587
    Hát igen - az OFF témákat átvittük az "OFF-TOPIKUNK"-ba, és ezzel ki is halt itt a beszélgetés.
    Amúgy "odaát" sem pörög már az élet úgy, mint régen.
  • ToxiMaxi
    #311586
    Jól kihalt ez a topic (is)... pedig az egyik kedvenc olvasmányom volt.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2022.06.07. 14:49:02
  • tigeroo
    #311585
    hüm
  • IMYke2.0.0.0
    #311584
    "Elden Ring has reportedly sold 10 million copies on PC in a week"

    "A couple of days ago, we informed you about Elden Ring surpassing 5 million sales on PC. And yesterday, SteamSpy updated its data, revealing that the game has sold over 10 million copies on Steam in just a week."
  • ZsZso
    #311583
    Én is rühellem a horrorokat. Ez egy szolidabb, inkább sztori orientált cucc. Még Game Passban toltam ki azt hiszem és kedvet is kaptam a többi részhez annyira megtetszett. Picit olyan mint egy TellTale cucc, csak hátborzongatósabb.
  • zorrobomber
    #311582
    Arra gondoltam, bele is olvasgatok párba.
  • Anonymusxx
    #311581
    Én annyira nem adok az értékelésekre, általában csak azt nézem hány %-on áll a steamen...
  • zorrobomber
    #311580
    A Nebuchadnezzar-ra sajna olvastam olyat hogy ok, a UI ki van pofozva de sok szempontból visszalépés a régi Pharaoh és társaihoz képest.

    Red Solstice 2 review-k alapján szintén elég határeset.

    Horror nálam kilőve.

    Police Stories - egész jónak tünik, de ha hasonlót (top-down shooter) tolnék akkor ott az Intravenous a könyvtáramban.

    Igazság szerint ja, nem rossz már a két jó cim sem, de az igazi az lett volna ha az egyik kisebb helyett betolják a Huntdown-t a most futó másik bundlijukból.
  • Darun
    #311579
    Már a Mass Effect miatt megéri sztem. Ha jól emlékszem, legutóbb akciósan is 30 ojró felett volt az ára. Én még vártam volna pár évet a megvétellel, mivel épp 2 éve pörgettem újra a szériát. Valószinű mire legközelebb előszedem, addigra amúgy is lejjebb menne az ára. A többi játék sem tűnik rosszank, mondjuk a SpongyaBob nem hozott lázba. A februári után ez elég erősnek tűnik.
  • Anonymusxx
    #311578
    Ami engem érdekel az első kettőn kívűl:

    a The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan - ez egy komolyabb horror game, ezt ajánlom,
    Red Solstice 2: Survivors - nem tudom milyen, de gameplay alapján kell..
    - Nebuchadnezzar
    - Police Stories


    Ritka az olyan hogy majdnem minden kelljen, kettőt nem kell csak
  • zorrobomber
    #311577
    Első kettőn kivül melyiket tudod ajánlani? Az épitgetősnek tuti utánaolvasok majd még mondjuk.
  • Anonymusxx
    #311576
    Elég komoly lett a Humble Choice !

    https://www.humblebundle.com/membership/march-2022
  • darkSectorxxx #311575
    Isten éltessen sokáig! ;)
  • MerlinW
    #311574
  • 3Error #311573
  • MarkBlade
    #311572
    HBD! ;)
  • MerlinW
    #311571
    Köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #311570
    Boldog születésnapot :)
  • MerlinW
    #311569
    Készülnek már eszközök, mint a Methuman, hamarosan eljutunk oda is. UE5 + Metahuman már bétában / early acces-ben van.

  • zorrobomber
    #311568
    De ez nem ingame, nem? Az animációval van inkább a "gond" már, legalábbis ott lóg ki nagyon a lóláb. Persze kivéve az LA Noire-os technikát, de gondolom nem véletlenül nem terjedt el széles körben... mármint arcokat fel tudnak venni de komolyabb mozgásokat gondolom nehezebb. #laikus
  • IMYke2.0.0.0
    #311567
    More: (9GAG)

    Cím: "Evolution of gaming graphics!"


    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2022.02.19. 15:16:31
  • IMYke2.0.0.0
    #311566
    Csak érdekességként: Aloy-ról van szó (továbbra is)

  • IMYke2.0.0.0
    #311565
    Nem lehet kizárni ezt sem.
  • nxs
    #311564
    "egy Transformers és Éhezők viadala meg FC Primal rajongó felemeli a kezét"
    Vagyis egy 14-16 körüli kislány :D
  • genndy
    #311563
    Az a hackereszköz (nem játszom a játékkal, csak streamben láttam, egy Tallneck fejébe szúrta bele és akkor át tudta állítani a saját oldalára).
  • IMYke2.0.0.0
    #311562
    Az egész játék koncepciója WTF.
    Lelki szemeim vetítővásznán ott a jelenet, amikor ülnek benn a teremben a kreatívok, és az erőlködéstől patakokban az izzadság, hogy mivel is legyen az új IP kiemelkedőbb a már meglévőknél, és akkor...
    ...egy Transformers és Éhezők viadala meg FC Primal rajongó felemeli a kezét...
  • zorrobomber
    #311561
    Persze, értem, de azért számit hogy adott ember esetében megy -e a suspension of disbelief. El tudnám képzelni úgy hogy a robotok mondjuk csak bossok lennének és nagy effort kellene a kinyírásukhoz, a' la Predator 1, de hát nem játéktervező vagyok (sajnos) :)

    Amúgy nem kötekedés, csak legyen má' valami beszélgetés is néha :)
    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2022.02.19. 12:20:05
  • IMYke2.0.0.0
    #311560
    Tudnivaló, hogy játékban kár keresni a hibát/logikát, de:

    Engem már az meglepett az első pillanatban, hogy fém robotokat nyílvesszővel... (tök mindegy, milyen "mágiával" ruházzuk fel azokat a vesszőket)
    Logikus az lenne, hogy elpusztíthatatlanuk a páncélzatuk miatt -- játékmechanika miatt meg: vannak "sebezhető" pontjaik, meg azokat jelző rendszer, meg...

    Nyilván, ha az bot, akkor ugyanezen elv alapján azzal is azt kell tenni, mint a nyíllal...
  • zorrobomber
    #311559
    Azzal a bottal mit csinál robotok ellen? Vagy csak sánta?
    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2022.02.19. 11:21:52
  • TBTPumpa
    #311558
    2017 vs 2022
    The same energy!


    (A Forbidden West a PS5-ös verziót rejti, csak itt már nem feliratozták a fémtokot).
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.02.19. 10:18:31
  • ZsZso
    #311557
    Olcsóbban is meg lehet úszni, ha csak a játékok a fontosak. Lengyel előfizu éves szinten 4000 Ft, a török havi szinten 150-200 Ft, ott nincs éves előfizetés, viszont kínlódósabb (török cím, telefonszám kell hozzá). Leírás itt. Persze ezzel is jár a Prime VIdeo, de kellemetlenebb egy picit használni és lehet picit kevesebb rajta a magyar tartalom.
  • xymano
    #311556
    Azóta se indult el.
    Még mindig ez a baja.
  • MerlinW
    #311555
    Azt írja a hibaüzenet, hogy náluk van a hiba, nem nálad. Próbáld később.
  • xymano
    #311554
    Hello
    Valaki tudna abban segíteni, hogy miért nem akar elindulás nekem a legendary edition ea play ből?
    Indítanám a játékot de your game failed to launch
    An erről on our end caused your lánchíd. Try again a little later
    Később sem indul újra is tettem
    Valakinek valami ötlet?
  • eddie999
    #311553
    Köszönöm! Közben sikerült lerendeznem.