63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • wollnerd #13957
    Leteszteltem..
    A vasútátjáró környékén meg a Besence utca után is leesett 2 FPS-re...
  • Zoliikp
    #13956
    Én is most raktam újra...
    Még egyszer, tehát eddig elindul, majd hibaüzenet nélkül töltés közben kilépett?
  • H7
    #13955
    én meg rávagyok kényszerülve feladni... eddig minden simán ment most meg eccerűen elsem indul és nemtudom h mi a hiba...
  • omsidriver
    #13954
    Köszönöm, ez volt a hiba. :)
  • Zoliikp
    #13953
    Ez jó válasz, csak ki tudja már, mi volt az alapbeállítás....

    Próbáld úgy konvertálni, hogy az első (X-file : z up) elől kiveszed a pipát.
  • omsidriver
    #13952
    Ami alapból be volt pipálva azt úgy hagytam, ami meg nem, azt is úgy hagytam.
  • SnyperD
    #13951
    nemcsak forgatni kéne? de nemtudom hogy :D
  • Zoliikp
    #13950
    Hogy konvertáltad?
    Az Omsi konverter panelján milyen beállításokat használsz?
  • omsidriver
    #13949
    Ez sem jött össze
    Akkor a kép linkje
  • Zoliikp
    #13948
    Nem látom...
    Viszont azokat a modelleket általában kicsinyíteni kell.
  • omsidriver
    #13947
    A kép:
  • omsidriver
    #13946
    Segítséget kérnék: Google Earth-ből átkonvertáltam ezt az épületet OMSI-ba, de, mint a képen is látszik, nem lett tökéletes. Mi lehet a gond?
  • wollnerd #13945
    "Na ez az, amit mindig elnyomsz, és sosem olvasod el..."
  • wollnerd #13944
    Kispest 1.4 changelog:

    "A külföldön is elhíresült HülyeAI ™ fejlesztésére is sor került. A HülyeAI ™-t lecseréltük a MárNemAnnyiraHülyeAI ™ 0.8-as verziójára." :DD

    "Irányjelző nyilak javítva. Ha ezek után is eltévedsz, menj el orvoshoz…"
    xD
  • tenkenorman
    #13943
    a credon áttetsző teljesen vagy maximum sötétittett. olyan tudod ami kívülről festésnek látszik de belülről áttetsző.
  • SnyperD
    #13942
    Mint a credon alul is üveg?
  • tenkenorman
    #13941
    ötlet. az ajtók festett része lehetne szintén áttetsző, de olyan félig áttetsző mint a buszok ablakán a reklám!
  • SnyperD
    #13940
    Eddig milyen ? :)


  • Zoliikp
    #13939
    Minden, animálásra szánt elemet külön kell választani. Ezért pl. egy ajtószárny -kidolgozottságtól függően-, 3 elemből áll. Ezt felszorzod az összajtó számmal, és már jelentős o3d-t kapsz.
    Ráadásul az omsi convertere nem, vagy csak nagy nehézségek árán hajlandó 2Mb-nál nagyobb X-fájlt konvertálni.
    Viszont a kisebb elemek összeolvasztása nagyobb főelemekkel azt vonhatja maga után, hogy az "újrafestés" nem lesz kedvedre való.
    Sajnos ezért van sok o3d a modellben... Szvsz...
  • SnyperD
    #13938
    Hali valaki nem tudja hogy modellezésnél miért van annyi o3d fájl a modell mappába? Miért szükséges ennyi darabra szedni?
  • Zoliikp
    #13937
    Azt nem tudom, hogy fog-e segíteni, de próbáld ki:
    frissítsd az aktuálisra az AeroSoft-Launchert...
  • wollnerd #13936
    Akkor írj az Aerosoft-nak!
  • H7
    #13935
    ezt is próbáltam frankón és ez sem segít... ezért nemtudom elképzelni h miért van ez... pedig elhihetitek nekem h nem elöször rakom fel :D és eddig semmi ilyesmi probléma nemvolt vele :/ minden egyes újrarakásnál ezt csinálja(most)
  • Routeres
    #13934
    Ez valami bug, de nem tudom mi okozza, és azt sem tudom, hogyan lehetne kiküszöbölni. Várom az ötleteket, javaslatokat...
  • TheSosy
    #13933
    Crackelned kell.Töltsd le a crack-et,és másold be az omsi főkönyvtárába.
  • H7
    #13932
    és az a vicc h a frissítést sem tudom felrakni... 1.01es omsi-t raktam fel és szintén az 1.01es frissítést próbáltam felrakni és nemengedi...azt írta ki h elöször rakjam fel az 1.00ás omsi- és utána próbáljam meg a frissítést :O mivaaannn?? eddig meg minden normálisan működött... frankón nemértem... :// :@@
  • H7
    #13931
    ugyanaz mint tegnap... látom 4-5másodpercig a pályaválasztó képet és utána automatikusan kilép...
  • H7
    #13930
  • H7
    #13929
    csináltam róla még képet is,most raktam újra de semmi :((

    http://kephost.hu/share-5EA8_4F50A68E.html
  • Erlau Trans #13928
    Legalább 4-5 helyen csinálja... Határ út felé talán többször is. Gloriett felé is vagy 2 helyen, de rendre nem ott ahol a Határ út felé.
  • H7
    #13927
    igen,mindent ugyanúgy csináltam ahogy eddig is ...nemértem h mi lehet a gond :/
  • halaszfi
    #13926
    H7-nek
  • halaszfi
    #13925
    Beregisztráltad?
  • H7
    #13924
    valaki akkor tudna nekem vmi okosat mondani az elöbb feltett kérdésemre? :/:(
  • Zoliikp
    #13923
    Ez egy kissé zavaros...
    Vagy csak elbeszélünk egymás mellett.
    A busz kiválasztó panelján nincs honnan-hova mező, csak a honi állomás, azaz garázs, amely általában a pálya nevét viseli.
  • sirenato
    #13922
    Jó oké,de mikor el indítom a játékot akkor kiad ilyen kis ablakot rámék és bejön a megálló és beállítnám azt, hogy honnan hova akarok menni de nem birom!Am minden megvan amit írál még a .hof fájlok is
  • TheSosy
    #13921
    Upps..Csak nemesett le ez a Q2
  • Routeres
    #13920
    Youtube-on rögtön az első kommentre írt válasz. 2012 második negyedévében (Q2) lesz kiadva.
  • TheSosy
    #13919
    A Man Lion's City-nek kiadásáról valaki tud valamit?
  • H7
    #13918
    nemhiszem el... eddig a játék frankón működött,nemvolt semmi probléma...próbálta elindítani h akk jáccok egyet bejön a szokásos kezdő kép ahol a mapot kilehet választani és pár mp-re kilép... gondoltam h újrarakom... és utána is ezt csinálja :/
    mi a franc lehet a baja?? újratelepítés elött és utána se raktam föl semmit hozzá mee nemis foglalkoztam vele...