63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • ozimak
    #13756
    Jó látni,hogy mennyien éreznek rá erőt és kedvet arra,hogy buszt készítsenek a semmiből :)
  • SnyperD
    #13755
    Egy pici :D Az elejét azért csináltam így mert szeretek 50 el kanyarodni, tégla busz meg lekarcolja a merőleges járműveket XD
  • Warrior888
    #13754
    Van egy kis Credo beütése. :)
  • SnyperD
    #13753
    Hali ! Én is elkezdtem egy fiktív buszt, vélemény? :)

  • IkarusV134
    #13752
    Nem. A CCV-520-al vagy a Nemeza féle Ikarussal tervezem kiadni, de a CCV-520 sztem elég jól áll ahhoz. Nem akarok a kiadásról nyilatkozni mert nem ismerem még a buszt, de sztem kiadva ez a bsuz lesz legközelebb akkor meg jönnek a hangok is.
  • Dév92
    #13751
    Hali nagyon jó lett gratt. Ikarus 134 bocsi csak a hangot nem tudnátok felrakni légyszi.
  • sirenato
    #13750
    Köszi a segítséget!
  • Deniske
    #13749
    Nagyon jó :D
  • IkarusV134
    #13748
    Az csak egy teszt volt Nemeza részéről. A busz nem az enyém. Most tárgyalok CCV-520-al, hogy a hangolást az ő buszában folytatnám, ha már ő ennyire előre jár.
  • Ikarusfan
    #13747
    Szerintem is nagyon jó, de egy kérdés; laptop végül is miért van a buszban? Valahogy kicsit illúzióromboló... (Ha ez a busz alapból azzal jár, akkor bocs, de még sosem láttam ilyet)
  • bernio
    #13746
    ez rohadt jó.

    pont ilyenek ezek az ikarusok :S
  • szaszy0830
    #13745
    Köszi!sikerült.:)
  • IkarusV134
    #13744
    Megfeledkeztem róla hogy itt nem ágyazza be automatikusan
  • IkarusV134
    #13743
    http://www.youtube.com/watch?v=OQp7lGKXItc

    No akkor egy pár újabb hang és módosított prága váltó (kicsit közelebb hozva a valósághoz)
  • atty707
    #13742
    Rakd fel az OMSI Addon Managert, és ott tudsz böngészni a Downloadcenterben. Általában a Scenery objects, illetve Streets kategóriában találhatóak azok az objektumkönyvtárak, amelyek kellhetnek a pályákhoz. Ha így is marad még olyan, amelyet nem tud betölteni, akkor google a barátod.
  • sirenato
    #13741
    Hali! Letöltöttem egy rakás pályát és mindegyiknél kiírta, hogy "hiányoznak elemek a pályából akarok-e egy listát látni" Szóval az lenne a kérdésem, azokat a hiányzó elemeket honnan lehetne letölteni esetleg?
  • SnyperD
    #13740
    Hali egy kérdésem lehetne?
    Ahogy látom van itt egy srác aki sketchuppal ügyeskedik :) A kérdés ha én is csinálnék egyet vki megtudná csinálni a konvertet és a működéshez szükséges dolgokat vagy nekem is menne ?
  • zorba3333
    #13739
    A gyári buszok esetében az
    m-r-software\Omsi\Vehicles\MAN_SD200, vagy SD202 (attól függ, melyik szériához tartozik a festés)\Texture\Werbung_SDxx
    elérési útvonalnak megfelelően tudod a festést berakni.
    (Az xx a típusszámot helyettesíti)
  • omsidriver
    #13738
    Elkészítik az 5-ös járatot, itt találsz róla több infót, képeket.
  • alexander1993
    #13737
    Pontosan mit fejlesztenek a Berlini pályán?
  • omsidriver
    #13736
    Úgy legyen! Bár lehet, hogy most inkább a Berlini pálya bővítésével foglalkoznak.
  • szaszy0830
    #13735
    Sziasztok!A busz festést hova kell másolni?
  • dgufoplast
    #13734
    Szerintem még nem nincs ki adva
  • Norbi779
    #13733
    Omsi -ba lehet valahonnan letölteni a Karosa C934E buszt?
  • Zoliikp
    #13732
    Inkább azt kéne ellenőrizni, hogy azok a programok, amit esetleg telepítettél, használják-e a Playert.
    Elképzelhető, hogy inkább azok állítottak el valamit, és azokat kellene törölni...
    Az omniBus plugint használod?
    A böngésződnek van fenn Player toolbar?

    Sok kérdés felvetődik.....
  • TheSosy
    #13731
    Sajnos akkor is ezt írja ki. Talán újrakéne rakni az omsit?
  • Zoliikp
    #13730
    Esetleg frissítsd a 11-re...
  • TheSosy
    #13729
    Nemtudom h mi a baja.Az omsinál 20 ki X-elgetés után bejön a busz,és tiszta homályos a műszerfal.De nem csak az omsinál,hanem pl. a PES 2012-nél is homályos a fű meg a vonalak.Újratelepítettem a playert-de ugyanezt a hibát írja ki.
  • Zoliikp
    #13728
    Esetleg az omsi-fájlok közül nem rendeltél hozzá a Flash Player-hez?
  • TheSosy
    #13727
    Ez lenne az:
  • Zoliikp
    #13726
    Most van abban a fázisban, hogy kellene a csuklórész...
    Próbálják a fizikáját elkészíteni, ezért nem mutatnak új képet.
  • TheSosy
    #13725
    Bocsi,rossz kép.
  • TheSosy
    #13724
    Jó estét!AZ lenne a problémám,hogy amikor az omsit töltöm be,akkor ezt a hibát írja ki:
  • bence099
    #13723
    Hogy tudok omsi-ba rádiót el indítani ?
  • omsifan
    #13722
    Bár írtam msn-en, de jó lesz, itt is leírom. :D
  • bocskor3
    #13721
    Bocsi nem "válasz fuszhi üzenetére" hanem "válasz ccv520 üzenetére"
  • bocskor3
    #13720
    Maradjon így sztem. :D szerintem igy élethűbb. Amugy jó lesz nagyon. ;D
  • fuszhi
    #13719
    Nagyon lazán veszik ezt a csuklós buszt nem raknak róla új képeket már nagyon rég óta.47500 nevetséges
  • fuszhi
    #13718
    Tetszik a padló is, igazán letisztult a busz , mintha most raknák össze a szerelő műhelyben.
  • fuszhi
    #13717
    Jó ez, megy a buszodhoz.