94802
  • Peter26
    #3942
    vagy 1általán meg kell venni a játékot, vagy vmi?
  • Peter26
    #3941
    sziasztok. Letoltottem a bétát, sajna nem sokat játszottam vele, mert szerver nem elérheto:(

    ahogy elindultam a kocsival, egybol meghívást kaptam 1 versenyre... nézem... 40-es szintuek, 30as szintuek... nah mondom... én meg az 1es szintemmel meg a gyári s15-ossel sokra fogok menni.

    Srácok... jó játék? megéri fizetni érte? válaszoljatok nekem légyszi, mert szivesen csatlakoznék:)
  • Ztech
    #3940
    elvileg holnap vagyis inkább ma már bentlesznek
  • bboyatty
    #3939
    Erre én is kiváncsi vagyok, ha hétvégén akkor veszek valami más verdát nem várok a megjelenő verdákra.
  • ChaosTeam
    #3938
    Sziasztok, ma töltöttem le a játékot, kíváncsi leszek milyen lesz ez a játék :)
  • Edimax
    #3937
    pontosabb infó nincsen, hogy héten mikor is lesznek az új autók?
  • USAMEN POWER
    #3936
    A második megoldást elég sűrün használom, de van mikor nem elég mert másodpercenként nyomják azt a szart. De ez is társaságfüggő, és hogy hányan vagyunk. Ráadásul az utóbbi időben egyre kevesebb Juggernautot kapok, és egyre több nitrót meg egyébb powerupot. Kezdek kifogyni a védelemből.
  • Netgear
    #3935
    TraficMagnet nálam már nem pálya, ha egyszer akarod egy youtube videót lehetne csinálni, simán ki tudom kerülni a kocsikat, a másik megoldás nyomsz egy Juggernaut-ot, és senki nem állhat ellened.
  • USAMEN POWER
    #3934
    Egy magyarral versenyeztem ma, vmi artúr nickel szaladgál. Lényeg hogy a Mazdámnál sokkal gyengébb Silviaval végig elöl volt, képtelenség volt leelőzni. Azt jött egy hajtű kanyar, amit a csóró gyerek nyélgázon akart bevenni, nem sikerált a manöver, azt a levegőben szaltózott egy nagyott. Na itt előztem le, a cél elött 20 % -al, az első reakció egyből a trafic magnet volt, és pont akkor mikor egy civil mellett mentem volna el szemből. Be is szoptam a majmot, de ránitróztam így elsőnek értem a célba. Ha szerencsétlenül szopom be a traficot, akkor az Artúr gyerek győz. Nem tudom hogy mi a szarért nem szedik ki ezt az átkot a játékból. Az egy dolog hogy valaki qrwa béna, és még nyer is ? Hagyjukmár.
  • oO VinyuS Oo
    #3933
    Engem a lag annyira még nem is zavar csak a magnet spammerek meg a dodgemezők :S
  • USAMEN POWER
    #3932
    Idáig 20 különbség volt a Lose, és a Win között multiban, de megint kezd elhaladni a vereség. Kár hogy ebben a játékban semmit nem számít hogy veszed a kanyart, jól mész -e vagy szarul. Ha van elég powerupod, és ha túléled a lagot első vagy. ennyi. Mentség hogy a game ingyenes, de hogy ezért az EA még pénzt akart kérni, az vicces.
  • Netgear
    #3931
    ez jóóóó
  • USAMEN POWER
    #3930
    Látom neked is kijut a jóból. :DD
  • USAMEN POWER
    #3929
    Kőkemény utolsó lettem most... És hogy miért ? Mert az elöttem menő trafic mikor előzném, bevág elém 90 fokban, pedig még trafic magnet se volt rajtam. Amúgy első lettem volna, na ez a gigabrutál fail. más szóval nem tudom jellemezni a helyzetet.
  • Ryder62
    #3928
    Ekkora bugot még nem láttam mint az előbb. Egy kör verseny volt és az utolsó elötti voltam, mondom benyomok egy one more lap-ot. De az első kettő versenyzőre nem hatott így ők beértek a célba. A második köröm végén kiírja hogy event end és kezd vissza számolni. A végeredmény: hárman kiestünk.

  • modelcar
    #3927
    nekem 170.000 van :D
  • HUN BECSEHELY
    #3926
    Nekem most lett meg a 100-ezer,és a T-Mobilos Mazda3-al szedtem össze.Megvárom az uj BMW-t,aztán veszek azt.
  • bency
    #3925
    Megvan a 370Z,sztem gyonyor auto nagyon es meg jol is megy,bar lassabb mint az EVO,de mar EVO-bol is annyi van hogy mar gaz...
  • HUN BECSEHELY
    #3924
    Hát,az kicsit kevéske lesz rá.Nekem 96-ezrem van.
  • bboyatty
    #3923
    Áhhh kevés, kb 50000 környékén.
  • HUN BECSEHELY
    #3922
    Én is ugyan ezt akarom megvenni.Mennyid van eddig?
  • bboyatty
    #3921
    Na igazán jöhetnének már az új verdák. Csak azért nem vertem el eddig a pénzem, hogy hátha tudok venni egy 135i-t.
  • Ryder62
    #3920
    Erre én is kíváncsi lennék.
  • hpzolee
    #3919
    http://world.needforspeed.com/profile/SLITCH#tab-1

    Single be ment 2k gamet azt csa, best winning streak 171, nem nagyszám mondom,

    Én is tolok singlét, hogy behozzam a nitro lemaradást, kicsit oda figyeltem és csináltam egy 474 es winning streaket, szval nem kell megijedni az ilyen statnuboktol :)

    http://world.needforspeed.com/profile/ZOLEE#tab-1
  • hpzolee
    #3918
    Ez a gyerek abusol-ja a statját, nagy részben csak lámák ellen megy privátba stb, 2x versenyzett ellene mind 2x elvertem, igaz nem volt nagyon 1xü,de nem volt az a nagyon jo versenyző. Akármikor meglát a lobbiba mindig leaveli az eventet..
  • bboyatty
    #3917
    Probléma megoldva, köszönhetően Bencinek.
  • fubenalvox
    #3916
    Jah... még valami. Hogy a fenébe tudom a drivel profile avataromat cserélni? Ami most van bent, attól hülyét kapok. :D
  • fubenalvox
    #3915
    Majd szeretném kérvényezni én is a profilom hozzárendelését a fórumhoz. Ingame név: Fubenalvo

    Am... így két hét aktív játék után megint kezd az lenni a bajom, mint ami volt a béták alatt is. Hamar egysíkúvá válik a játék. Kevés a Sprint és a körverseny mint választható játékmód... nekem pl a time attack az autópályákon hiányzik. Simán lehetne ott is egyszerre indulni és ghostként látnánk a többi autót... kézenfekvő és élvezetes játékmód lehetne. Nem is értem miért maradt ki... A gyorsulás már talán macerásabb, de az se egy hűdebonyolult valami. Igaz ott már jobban számít a lagg, mert század másodpercek is dönthetnek...
  • bboyatty
    #3914
    Ez most miért? [katt]
    Az este volt egy windows cserém, ma meg próbálta belépni az accom-ra, hogy letöltsem a játékot de nem enged be, remélem nem semmisült meg mert akkor a savefile-aim is oda lettek. Próbáltam jelszót cserélni de úgy sem enged be. :(
  • HUN BECSEHELY
    #3913
    Csak azért kérdeztem,mert akkor nem baszom el a Lovét most.Megvárom öket inkább.
  • Bullitt
    #3912
    NFS Podcastba volt, de egyébként ott a link a "A héten kapunk 5 új autót" szöveg alatt és elolvashatod magad.
  • HUN BECSEHELY
    #3911
    Hol olvastad?
  • Bullitt
    #3910
    A héten kapunk 5 új autót.
    Konkrétan ezeket:
    Porsche 911 Turbo (997)
    Mitsubishi Lancer EVO X
    BMW 135i
    BMW M3 E92
    Toyota Supra
  • pxxl
    #3909
    inkább aludtam volna
  • pxxl
    #3908
    nah elveimmel elelntétben minnyá betesztelem a játékot...éppen ápdétel
  • gabcsap
    #3907
    Köszi. De amúgy lenne, mert a gyerekeim könnyebben bánnak a kormánnyal, mint a billentyűzettel :)
  • USAMEN POWER
    #3906
    Jó lenne már ha elérhető lenne a controls beállítás. A szar automata váltó folyton elbassza az én manual váltásomat.
  • bboyatty
    #3905
    Az engem is kiakaszt.
  • Szabi1991
    #3904
    még nem lehet, de sztem sok értelme nem is lenne :)
  • gabcsap
    #3903
    Hello!
    Valaki mondja már meg nekem, hogyan lehet billentyűről kormányra váltani ebben a játékban?