94802
  • oO VinyuS Oo
    #3902
    Kezdem nagyon unni hogy sokan vursliban érzik magukat és dodgemesdit játszanak :S
  • brendon566
    #3901
    hna...rájöttem, cseppet várat, mielött elkezdené a valódi frissítést.
    De miután kivártam azt a keserves percet, míg nem történt semmi...elkezdte...estére meg is lessz
  • brendon566
    #3900
    Persze ha valakinek volt ilyen tapasztalata...nem-igen oldom meg egyhamar magamtól.
  • brendon566
    #3899
    mindenesetre kössz nektek
  • bboyatty
    #3898
    Több az mint 700 mega, 2 giga környéke.
    Ám nem tudom mi lehet. Nekem nem volt ilyen gondom.
  • brendon566
    #3897
    Persze, ezzel nem is volna gubanc...csak most tettem fel elöször, és nem hajlandó frissíteni...nem is startol, nem csinál semmit.

    egy pillanat alatt végig szalad az állapot jelző,de akkor sem csinál semmit,ha automata játék indítást bexelem, állítólag vagy 700 megát kéne leszednie, ami az én csuda netemmel pláne nem 5 perc lenne... de semmi, tanácstalan vagyok.

    Annyit ír ki a végén, h "verification completed"
  • csoli31
    #3896
    Minden indításnál ellenőrzi hogy van-e új javítás (ezt látod mindég). Ha netalán van új azt magától leszedi (amit szintén észreveszel, mert az több ideig tart).
  • brendon566
    #3895
    Bocsássatok meg, hogy nem inkább utána nézek...de azt gondolom mindent jól csináltam és mégis szivat a játék. Nem értem hát, miért nem frissít a játék.

    Bejelentkezem, frissíteném...de csak felszalad a kis csík, és ennyi, csak cancel-t nyomhatok.

    Legyen szíves valaki megmondani, mit kéne tennem.
  • Zaicev
    #3894
    Sziasztok!
    Ne kövezzetek meg, de nem fogok 50 oldalt vissza olvasni :D
    Szóval, ha jól hallottam van valami patch, amivel lehet más gamepadokat is elfogadtatni a játékkal, nem csak logitech-et. Ha így van legyetek szívesek belinkelni, vagy elárulni hogyan lehet billentyűn kívül mással is irányítani. Előre is köszönöm.
  • USAMEN POWER
    #3893
    Azé jó tudni hogy 5 381 -ből 673 -ik vok az összesítésben. Vlado 155 -ik. Pedig level 14 vok, és azt se mondhatom hogy hú de sokat játszottam.
  • Ryder62
    #3892
    Azt azért megnézném hogy eddig hány száz (talán ezer?) órát játszott a gémmel. Én örülök ha karácsonyig a level 50 közelébe érek és lehet hogy túl sokat mondtam.
  • USAMEN POWER
    #3891
    SLITCH >>> Level: 50 Score: 5933 Place: 0.89 Races: 2 389 Wins: 2 268 Loss: 121 Win %: 94.94

    Jelenleg ő az első az összesítésben, az ilyen emberek azok, akiknek életük nincsen, és 24/24 kockulnak. Meló miatt nem is tudnák ilyen eredményeket elérni, ehhez azé nem keveset kell gép elött ülni.
  • USAMEN POWER
    #3890
    Amúgy neked egy színes, szakadt papír van a neved mellett. Az az nem jeleníti meg a szintedet, és hogy milyen verdával mész álltalában. Csak nálad van ez a problem.
  • bency
    #3889
    A 22es biztos nem azert lett utolso mert balf@sz fogadok....hanem a lagg kibaszott vele....
  • USAMEN POWER
    #3888
    Most toltam le egy versenyt, amit magam se értek hogy nyerhettem meg.

    1 ember híján full layer volt, voltak level 14, és 15 -ösök Silviaval, egy level 17 -es 350 z -vel, és egy 22 -es Z4 -el.
    Nyomták rám azt a qrwa trafic magnetet vagy 4 -en megállás nélkül felváltva, elment 3 Juggernautom, 4 nitro, és két powerup újratöltő, de a Mazda a noszogatásnak hála bevitt elsőnek a célba. Ja, és a mezőny közepéről indultam. A fail pedig, hogy a Z4 -es level 22 -es utsó lett.
  • bency
    #3887
    En azert birom az Online versenyt is csak a lagg idegesit neha....traffic magnettel nincs bajom.....single sokkal kevesebbet ad mint az online amugy
  • USAMEN POWER
    #3886
    Remélem hogy a Coop rendörüldözéssel lehet majd fejlődni, egyelőre szívesebben játszok singleben, vagy veszek részt üldözésben, mert az online racing über fail. TDU -ban letoltam pár street racinget, ez sehol sincs ahhoz képest. Lag + Trafic magnet páros azé odabasz. Vicc hogy Juggernaut folyamatos használata kell ahhoz, hogy egyáltalán úton tudj maradni ha közelben van vki.
  • USAMEN POWER
    #3885
    Else kezdődött szinte a verseny, már nyomták rám a trafic magnetet. :DDD De olyan szinten beszoptam, hogy egy majom beleolvadt a verdámba és folyton kibaszkodott... FAIL ?? :DD Az mégnagyobb fail volt aki ezt a szart kitalálta. World fórumon nem merült fel az ötlet, hogy kikéne ezt a játékélmény romboló szart szedni a gameből ? A többi maradhat.

  • bency
    #3884
    Jaja,az biztos.....Corolla pl nagyon keves van,pedig nagyon kiraly verda.....Silvia es 350Z a meno,meg Eclipse es 240SX....nem baj,azert veszek en mast :P Meg legalabb lenne egy fasza festesuk...de olyan pusztak hogy faj...
  • USAMEN POWER
    #3883
    Épp ez a problémám nekem is. Nissan Silvia, 350z, 240 sx, más autót már nem is ismer egyik se. Most vettem egy T mobilos Mazdát, mert hogy az ingyé van, maxra megtuningoltam, azt most ok vok. Jól megy az Eclipse de már kezd elfogyni a majmok ellen.
    Beléptem egy versenybe, megtelt teljesen, azt rajtam kívül mindenkinek Silviája volt. Fail ?
  • bency
    #3882
    Jah Keddet mindenkepp megvarom...kivancsi vagyok hogy mi hogy lesz :P
  • Szabi1991
    #3881
    én még várnék a jövőhét közepéig, hátha lehet pl. suprát venni inkább :)
  • bency
    #3880
    Szerinted Szabi Rx7 vagy 370Z?
  • Netgear
    #3879
    Hol??
  • Szabi1991
    #3878
    itt mondják , ~10:30 :)
  • bency
    #3877
    Itt vannak a levelek meg hogy mikor mit...
  • bency
    #3876
    Mert Kedden jonnek az uj autok talan xD
  • bency
    #3875
    Itt olvastam,a News-nal
  • modelcar
    #3874
    Ezt hol olvastad? XD
  • RYO21
    #3873
    Miért pont a keddet?
  • bency
    #3872
    Varom mar a Keddet :P
    Supra,M3 E92,135i Coupe,911 es Evo X :P Kivancsi vagyok mennyibe fog fajni a Supra meg a BMW vagy az Evo X....

    Amugy azt is olvastam hogy Okt 2ikan car show es cruise a broadway Camdenen 3kor :P
  • szabii98
    #3871
    :DDD
  • bency
    #3870
    Hat az biztos hogy vannak nagy kretenek a jatekba,de csak szorakozni tudok rajtuk....
  • bency
    #3869
    Jaaa,hat eleg huzos 300.000et kigyujteni az biztos......enis vennek 350z-t,de nem veszek mert mar mindenkinek olyan van szinte,meg a 370Z alapbol jobban tetszik ugyis :P S5 is jol esne,de 400.000-et nem er azert....majdnem egy R8....
  • USAMEN POWER
    #3868
    Rákérdeztem a gameben hogy hanyas szintől lehet tuningolni a 370z -t, a válasz az volt hogy "never". Jóképességű emberkék játszanak ezzel a játékkal.
  • Szabi1991
    #3867
    ea adta 7napra kölcsön, gyűjtök imprezára :)
    30ezer megvan a 250ből :/
  • bency
    #3866
    Jujjj,tok jo,koszi szepen :P Am neked hogyhogy M3-ad van 18-on?:S Meg alapbol hogy volt turelmed 2 millat osszekaparni :O Respect :D
  • Szabi1991
    #3865
    :)
  • bency
    #3864
    Benci66 es most fogok venni 370Z-t :)
  • Szabi1991
    #3863