94802
  • bboyatty
    #4022
    Lehet megyek én is, ha nem lesz dolgom. :)
  • Peter26
    #4021
    hát én holnap este is melózok XD
    ebbol most kimaradok... segáz, de a legkozelebbi váltásnál már meg lesz a Nissan GT-R majd akkor jovok :D
  • HUN BECSEHELY
    #4020
    Megyek.
  • Szabi1991
    #4019
    felőlem lehet 7kor is, holnap is, vagy amikor nektek jó.. de ideje lenne hogy a frissebb autók legyenek fent :)
    [túlbonyolítani nem akarom, flesses képváltás stb]


    fejléckép alá meg bekerült az autók statisztikája is, szépen kilehet listázni márka,típus,tier,tuning, adatok alapján az összes autót, autóvásárlás előtt hasznos lehet :)
  • Peter26
    #4018
    Én dolgozom este:( De am meg jól mutatna a kocsim a fejlécképen
  • Szabi1991
    #4017
    kivan kapcsolva a grafikai sérülés, így semmi értelme, max ha az autó is lassulna :D
  • Peter26
    #4016
    de még 1 karcolás sincs rajta
  • Szabi1991
    #4015
    Kéne egy új fejléckép.. :D

    Ma este 8körül lehetne egy kisebb találkozót tartani, pl. a stadionnál fotó módba, utána meg lehetne pár verseny is, mindenki azt hoz amit akar (ha jól tudom úgyse számolja a barátok elleni versenyt, de pénzt meg xp-t ad), a cél kulturált (nincs direkt lökdösés) és mágnes nélküli kocsikázás. :-)

    Én a T1 vagy T2-es Chargerrel jövök, sajna esélytelen hogy meglegyen estig 200000pénz a Subarura :/
  • Szabi1991
    #4014
    pfúúúú


    direkt pursuitra van "fejlesztve" a karakterem (RAM, Demolition Man,Terminator, Pursuit Man) de így is felakadok a bmw-vel.. :/
  • Peter26
    #4013
    áhh... maradt minden. Csak a BMW-vel volt vmi gáz sztem. amúgy az éjszaka folyamán nem volt semmi probléma az amcsi szerveren. no lag, no kick out
  • HUN BECSEHELY
    #4012
    A Lagg ellen valami?Vagy marad igy minden?
  • Peter26
    #4011
    jaja, volt 1 kis bug... olvass csak kicsit vissza: #3989

    én se sok változást veszek észre amúgy a szervereken.
  • HUN BECSEHELY
    #4010
    Mi ez a 36-mega.Megint javitottak valamit?
  • Ryder62
    #4009
    Én pár naponta mindig váltogatom a szervereket. Nem veszek észre különbséget.
  • Peter26
    #4008
    bakker.... pont a célegyenesben áll le a szerver XD pedig már éreztem a gyozelmet :D
  • roticselli
    #4007
    Helló ! Valaki meg tudná mondani nekem, hogy hányas színtől lehet tuningolni a 370Z-t 2-es szintre, valamint az Audi S5-t és a Suprát ?
  • SzocsA
    #4006
    T3as versenyen ahol csak olyan kocsik vehetnek részt miért nem játszik senki?
  • Peter26
    #4005
    csak multiban játszom, szinglét sztem csak 1et játszottam... lvl 1-en. De ha multizom akkor is csak 250-350 ikszpé korul kapok ha nyerek is.

    lag... most valaki azt mondta h az amcsi szerver talán nem lagol annyira, meg nincs annyi bug. Megyek is tesztelni. Hátha igaz.
  • USAMEN POWER
    #4004
    Akkor leszek qrwa mérges, ha ne adj isten elérem az 50 -es szintet, és kb akkorra lesz belőle egy normális játék. Akkor majd felteszem a kérdést hogy mi a jófrancért nem adták ki legalább egy fél évvel / évvel késöbb.
  • USAMEN POWER
    #4003
    Multiban versenyzel, csak egy szépséghibája van, hogy 2010 -ben egy ilyen über fail multival rendelkező játékot kiadni hatalmas vicc. Black Box már kiadott egy fail játékot, az Undercovert, ezek után miért lett rájuk bízva a World, qrwára nem vágom. Fail így az egész, és elég feltünő az eredménye. Ha nem a multiplayeren alapulna ez az egész, még aztmondom hogy ok, a Carbon számomra egy kedves emlék, a Mostwantedal habár nem toltam sokat, de ez egy multiplayer játék, mi az hogy nem bírják a szerverek, mi az hogy a lag miatt lehetetlen egy normális versenyt letolni ???
  • Peter26
    #4002
    megosztanád velunk légyszives hogy hogyan?
  • USAMEN POWER
    #4001
    Kiidegel ez a qrwa játék !!!! Most versenyeztem egy 13 -as szintű emberke ellen, mindketten 350z -vel voltunk, csak az enyémen első szintü tuning van. Nem volt lemaradva sokkal, csak 5 secel, végig első voltam, azt jött az utolsó 90 fokos kanyar !!! Beveszem, trafic mellett zúztam volna el be a célba, de a nagy FASZT !!! Bekanyarodik elém, és megáll ! Én belerongyoltam, felborultam, a mögöttem levő beért elsőnek a célba, én meg majdnem megfejeltem a monitorom. Létezik ??? Lagparty, trafic magnet, mocskos módon programozott ai. Elképzelhető hogy hanyagolom mostmár ezt a szart, ea meg menjen a jo qrwa ....ba, hogy ezek után még van pofája sunyi módon pénzt követelni. Mindenki várja a patchet, de á-á, elöbb perkálj... jó qrwa anyjukat.
  • Netgear
    #4000
    Gomb ott van, de nem reagál semmire
  • Edimax
    #3999
    race now felírat amúgy holvan? :D
  • RYO21
    #3998
    Felesleges ilyen hosszú üldözéseket csinálni. Én 5 perc alatt összeszedek ennyi rep-et és pénzt.
  • Peter26
    #3997
    ohhh... tolom lefelé a rendoroket az útról... ha nem szemetel a szerver. engem most folyton kidobál

    koszi a tippet
  • Szabi1991
    #3996

    vmi gagyi utángyártott gumik lehettek, sorba eldurrantak.. :p
  • Peter26
    #3995
    koszi :)
    amúgy vmi otlet az intenzivebb XP gyujtésre?
  • Szabi1991
    #3994
    én a subarura még mindig, még 10ezer xp és megvehetném, de még 200.000 pénz hiányzik :/
    el kéne adni a bérelt autókat... :DDD
  • USAMEN POWER
    #3993
    No comment a car patch, egyedül a Supra tetszik belőle, és örülök hogy a legerősebb Tier 2 -es car. Most vettem egy Nissan 350z -t, gyűjtök a Suprára.
  • Szabi1991
    #3992
    na azért :D
  • bency
    #3991
    Nah holnap megprobalok bekerulni a TOP-ba egy uldozessel :DDD
  • Ryder62
    #3990
    Csizihungary és én a World of Hot Pursuit versenyen vettünk részt. Ezért ilyen sok az üldözési idő.

    Egyébként meg az igazi kockamérő az xfire.
  • Bullitt
    #3989
    Éjszaka várható egy gyorsfix a BMW M3 E92 bug javítására.
  • Peter26
    #3988
    ohm... hát... jah :D
    valójában SPECTORHUN
  • szabii98
    #3987
    75 perc?:D
  • modelcar
    #3986
    ömmm
  • Ztech
    #3985
    most nemtudom sirjak vagy nevessek:D
  • Szabi1991
    #3984
    mi a neved a játékban ? mert nem az ami az aláírásodban van :D
  • Peter26
    #3983
    elég érdekesen adja néha a rep-et. mit érdemes tenni h tobbet adjon? ne használjak powerupokat vagy használjak sokat és akkor tobbet ad, vagy mi?