94802
  • PeeTeR
    #4183
    amikor kanyarban vegig a falon mesz mint az allat es gyakorlatilag nem lassulsz le :)
  • RYO21
    #4182
    mien volt az a wallriding?
  • Szabi1991
    #4181
  • Vlado
    #4180
    RELEASE NOTES:
    - Hitting walls will now have a greater impact to your overall speed. This change should discourage “wallriding” and improve the overall racing experience for all players.
    - Pursuit Breakers will now properly respawn when entering or exiting an event or pursuit.
    - Fixed an issue preventing some vinyls from displaying properly in the Car Dealer.
    - Fixed the ‘abandoned drive-in’ pursuit breaker near Camden & Rosewood that was not functioning as intended.
    - Removed some Tutorial tips that were appearing repeatedly.
    - Fixed an issue that was causing a NETERROR_CONNECT_PEER_ TIMEOUT error message to be displayed for some users.
    - HUD will no longer overlap after changing drivers during the Tutorials.
    - Fixed an issue preventing new drivers from moving after exiting their first race.

    Bye bye Wallriding XD
  • Peter26
    #4179
    Bárcsak mindenkinek ez lenne a legnagyobb problémája a játékkal :D

    #4177 - jaja, detto. A tuningolási lehetoségek eléggé le vannak csokkentve sajna.

    #4178 - remélem ezt Szabi uzenetére szántad válasznak, mert akkor az jó lesz :P
  • hpzolee
    #4178
    egy másfél 2 hónapon belül kijön a nagy pecs , és ott majd lez ilyen opció :)
  • Szabi1991
    #4177
    nekem az a legnagyobb gondom hogy nincs vizuális tuning, jó lenne ha legalább pár hátsószárny és felni közül lehetne válogatni.. :/
  • modelcar
    #4176
    google :DD
  • RYO21
    #4175
    A legnagyobb problémám a játékkal, ami a pro streettel is volt, hogy nincs 5letem, milyen festést tegyek a kocsira. Szinte akármit meg tudok csinálni, csak egyszerüen nincs ihletem hozzá.
  • ChaosTeam
    #4174
    nem "szerver" hanem csatorna... ki is írja amikor belépsz, hogy hányas "channel"-re léptél be...
  • RYO21
    #4173
    Nemlehet hogy másik szerveren van?
  • ChaosTeam
    #4172
    Én tegnap este 19:00-20:40 között folyamatosan tudtam báttyámmal privát meccseket csinálni...

    Mondjuk elég érdekes, hogy mindig más-más channelre lépünk be és ugyan van olyan funkció, hogy "Teleport to Friend" vagy mi, odateleportál ahol a barát van, csak a CH-t nem váltja át, így hiába teleportolok oda nem látjuk egymást, vagyis kb semmi értelme :D

    Ja am a nevem ASMODEUSHU
  • Ryder62
    #4171
    Ilyen hiperűr sebességgel még a millenium falcont is lehagytad.
  • gyuri35
    #4170
    Sziasztok!Mikortól lehet majd az irányítás opciókat átállítani?Tud valaki valamit?
  • Doomista
    #4169
    Aha, és nem hogy a világűrbe repülnél vele, hanem bele a Föld magba :D
  • Ztech
    #4168
    hogyaretekbe?:D én akárhogy próbálkoztam nemsikerült igy zuhanni
  • Peter26
    #4167
    nah majd ha level 842-n elérhetové válik a Wartburg azzal majd letollak az útrú
  • Netgear
    #4166
    Na ezt a sebességet übereljétek gyerekek

  • Ztech
    #4165
    régvolt már az mw nem emlékszek rá pontosan hogy melyik de rövidrefogom csak oda tudsz elmenni ami a térképen rajtavan "leszállni" az útra meg csak a nyugati részen tudsz
  • RYO21
    #4164
    MW, déli város.
  • Ztech
    #4163
    énis a videos buszmegállót használtam rockport az melyikrész?:D
  • RYO21
    #4162
    Rockportba el tudtok valahogy jutni? Am azon az egy buszmegálón kívül, ami a videóban van, nem működik egyik sem. Vagyis csak nálam nem.
  • USAMEN POWER
    #4161
    Pontosan hogy működik ez ? Reset gomb, beállok egy megállóba, majd safe house, azt leave ?
  • Ztech
    #4160




  • USAMEN POWER
    #4159
    Én egy hete úgy felbasztam magam, hogy azóta se mentem egy métert se.
  • Ryder62
    #4158
    MegaLOL!!!

    Egyre többször kapok olyan lökést hogy elszállok a francba. Még vidi is van róla :

    Ilyen egy szokványos verseny :D
  • Ztech
    #4157
    hát a pálya NY-i része egészen jól készvan/bennevan a többi csak bevan rajzolva semmi út
  • fubenalvox
    #4156
    pff... barátnőmmel negyed óra alatt egyetlen privát meccset se tudtunk játszani akkora ótvar még mindig este a szerver... délelőtt meg kinek van ideje játszani. >_>
  • Ryder62
    #4155
    na ezt én is kipróbálom :D
  • Ztech
    #4154
    beszarás ez működik átmentem lezárt területre
  • HUN BECSEHELY
    #4153
    Megvettem.Rombolok :D
  • RYO21
    #4152
    LINK
  • Szabi1991
    #4151
    nekem a charger bevált, bár most 22es szinten leváltottam a hókotró lököst egy dizájnosabbra, így már versenyezni is lehet :D
  • szabii98
    #4150
    linkt
  • HUN BECSEHELY
    #4149
    Zsaruk ellen melyik a legjobb Verda?
  • Szabi1991
    #4148
    "előhozta" = kicseréli az alap autók kinézetét.. :D
  • RYO21
    #4147
    Találtam egy usert a youtuben, aki előhozta a world rejtett kocsijait!
    Mingyárt linkelek.
  • RYO21
    #4146
    Remélem a nevünket át lehet majd írni!
  • Peter26
    #4145
    Akkor az egyik klán majd az SG.HUNGARY lesz

    #4144 - Imádnám... De félek a lag miatt nem lenne élvezet.
  • Edimax
    #4144
    jaja drift lehetne nagyon adná :)