94802
  • csiles
    #10197
    Jobb a 959 az m3-nál, s ezt tapasztalatból mondom, s elég sokat adok nekik, a murcit meg a z4-et nem lehet vele megfogni, de kaptam már el 50es z4-et 35ös 959-emmel, amibe semmi part nincsen... Sofőrfüggő, de abban a meccsben az m3 22 secet kapott... és a z4 is 20at adott neki...

    Tehát én azt mondom 959 jobb az m3-nál...
  • XFeckaX
    #10196
    üdv emberek! egy kérdésem lenne. a játékban van olyan,hogy el lehet nyerni a másik kocsiját?:D
  • Ryder159
    #10195
    Na unatkoztam, úgyhogy fogtam az artmoneyt, és készítettem pár képet azokról a kocsikról amik még nincsenek játékban, de a mappájuk már le van töltve.
    LINK
  • chris1997
    #10194
    sztem a 959 de csak látszatra mondom ezt!
    Még nem mendtem M3 VS 959-et
  • Bullitt
    #10193
    Hétvégén 90%, hogy lesz újra krúz, az új menetrend szerint. Egyenlőre az útvonalat kellene szerdáig megszavazni, errefelé.

    Várunk egyébként csapatvezetők jelentkezését is.
  • zsomboor
    #10192
    De az egy rejtett mappa
  • zsomboor
    #10191
    ProgramData/ElectronicArts-ban van
  • Ryder159
    #10190
    Sziasztok! A játék mappája hol van? Egész pontosan az autók mappái kéne, de program files-ban nem találom.
  • zsomboor
    #10189
    Ok, köszi
  • barack1997
    #10188
    M3
  • zsomboor
    #10187
    Valaki nem tudja hogy melyik a jobb? A porsche 959, vagy az M3?
  • barack1997
    #10186
    http://www.youtube.com/watch?v=Vysgv7qVYTo egy kis muzsika :D
  • barack1997
    #10185
    Ja és ki tudja, mit raknak be ma ?
  • barack1997
    #10184
    figyelj én békét akarok, nekem még most is a legjobb 3 barátba bentvagy(tutu,te és sunny, a sorrendet nem árulom el)
  • chris1997
    #10183
    ok a szar visszavontam akkor nem jó így ok??? :P
  • chris1997
    #10182
    :P nekem a válasszal volt a probléma össz vissz!
    Az kellet vonla hogy: "Chris ahogy gondolod nekem a 240SX tetszik neked a silvia!
    meglátjuk ki jár jobban!"
    Ennyi egy hasonló válasszal elégedett vok -.-
  • barack1997
    #10181
    Tutu ennyi:D Amugy chris megint te használod a durva szavakat én nyugodtan is meg tudom mondani hogy mi az álláspont :D
  • tutuhawer #10180
    Mondom, ha itt összevesztek ezen a szarságom, mindkettőtöket törlöm és blokkolom is. A végeredmény legyen silvia és 240 sx megoszott 2. hely a charger meg az Isten.
  • barack1997
    #10179
    MInd1 hogy jobban gyorsul,meg jobban kezelhető, végülis kanyarba otthagylak, végbe meg nem sok pálya megy ki :D
  • chris1997
    #10178
    lesz***m 240SX sztem szar(kis javítást látok rajta de sztem most bevágnám a nagy cuccaimat nagyot esnék az orromra -.-)
  • tutuhawer #10177
    csúnya vita lesz ebből megint, a helyes válasz az, hogy ez is és az is jó, mindenki azzal menjem, amivel akar, tessék.
  • barack1997
    #10176
    Sajnállak chris, hogy a kb race tuned 240 sx a full pro silvia ellen kevés -,-
  • linimil
    #10175
    linimil a nickem:D milyen meglepő:P
  • Szabi1991
    #10174
    én tudom beállítani, ha megmondod a nicked (játékbeli), és csak itt fog látszódni :D
  • linimil
    #10173
    OK akkor hagyjam a fenébe a zackes siroccot és inkább vegyek egy silviat vagy 240sx-t? Vagy vegyem meg és azt nyomjam tele alkatrésszel? A célom az hogy a legjobb és fullos T1,T2,T3 -as kocsim legyen. Nem tudom ha ingyenes maradok, hány garázsom lehet, ezért is így terveztem. Viszont ha az adatok tényleg becsapnak(már pedig nagyon úgy fest) akkor tök fölöslegesen hasonlítottam össze a T1-es kocsikat.

    Amúgy jó lett a fórum:)

    És azt akarom még kérdezni, hogy lehet olyanra a nevemet megcsinálni mint nektek van.(avatar,nick,autó+stat), illetve hogy lehet-e ezt csak erre a topikra korlátozni?
  • RoboKutya78
    #10172
    kérdés
    tud valaki egy használható transformers logo készítő videót mutatni nekem?
    mert amit találtam az nem igazán jó.
    Lamdorghini motorházára kéne tennem, de a videók nem egyértelműek.
  • SUNNY84HUN
    #10171
    a lvl47es nickemben is van 240sx .. tényleg nem rossz ... statja 277 -259 - 228 és ugrik szépen
    jó pár silviát ott hagytam már , de nem azokat aminek 340es a statja
  • chris1997
    #10170
    nos próbáltam a 240SX-et!
    de....
    Nem fogom beadni elötte a derekam! Sztem ugyanúgy szar és kész!
    Silvia a legjobb és pont :D
  • StrikeOfTheFox
    #10169
    ok, így már tudom kösz
  • Angel309
    #10168
    nekem is nissanom van és álva hagyom a zack-es shiroccot, ne az adatokat nézd mert az szart sem ér, jó ér valamennyit de nem az adja meg h melyik a legjobb autó.
  • Frigyes54
    #10167
    szerintem igy sokkal jobb mint az elozzo variacio volt. koszi szabi
  • tutuhawer #10166
    a számadatok mind becsapósak, irreális, nem valóság. Amit mondunk itt, mert itt regisztrált már jó pár ezer multiplayer futam, az a tuti inkább. Kérdezz, és kapsz választ az autókról, meg minden másról is a játékban
  • linimil
    #10165
    Na emberek valami nagyon át lett írogatva a játékban. Már tegnap is fura volt amikor én 206-s gyorsulásos mazdámmal tökéletesen elindulva elgyorsúltam a nissanostól, majd vissza jött és szépen lassan megelőzött. Ma viszont azért az durva volt, hogy szinte alap nissanal legyorsultak amikor én tökéletesen csináltam a rajtot. Ezt betudom annak, amit mondtatok is, hogy az jobb kocsi valójában. DE hogy mellette még egy átkozott Toyota ami kurva lassú is tudott vele menni én meg szinte álltam, az enyhén csoda volt. Mégis miért írja ez a szar hogy azok 50-60 értékekkel kisebbek vannak, ha így ott hagynak a gyakorlatban?:S Még 30ezer cash és meg veszem a siroccot, ha azzal is ilyet tapasztalok, akkor tényleg elkezdek aggódni hogy minden autóból kéne 1.
  • Angel309
    #10164
    annyira birom amikor lealázok egy T2-es autót és máris írogatják a külfőldiek h cheater már 275-ös az átlaga a 240sxnek az már jó nem?
  • Alien69
    #10163
    Ja, amúgy szép a "cégtől", de még MINDIG kint van a +25% reklám, de vissza vették az EREDETI árra már. Továbbra is: FAKK
  • tutuhawer #10162
    Magyarok a 3-as chatben, a parancsa /join 3. Oroszok mindenhol vannak, de itt több a magyar
    Multi verseny: join gomb, multi kiválaszt, majd megint join a verseny ablakában. OK így?
  • illesgergely
    #10161
    Úhhh ne is mondd, nekem is az van.
    Egy hulladék az egész. Ha meleg van azért nem jó, ha hideg van azért, ha esik az eső azért...
    Sajnos nincs más választásunk, vagy ez van vagy semmi.
  • Alien69
    #10160
    Akkor ha elérem a 45-s szintet, a Murcim gyorsabb lesz a tiednél. Igaz, addigra Te 50-s leszel, meg más peccs lesz fent, de ez most mindegy.
  • SUNNY84HUN
    #10159
    az mx5 -ről annyit , ugyan olyan csúnya mint a 94es CRX 2es modell :
  • chris1997
    #10158
    állítólag"3mbps letőltés garantált" -.-
    már 5-szörre járt itt a szerelő de b****k rendesen megcsinálni