94802
  • VNORBIKA13
    #10597
    audi meik r8, s5?
  • thomson002
    #10596
    Köszönöm a gyors választ !
    Már úgy vettem a BMW-t hogy benne voltak, csak jobb lenne az Audiba.
  • VNORBIKA13
    #10595
    csak eladni tutot ha má beraktad , ezé kel jol megfontolni mit raksz be a kocsiba
  • thomson002
    #10594
    Ha már be van szerelve 1 alkatrész (pl.:1 motor) azt már nem lehet visszavenni, hogy berakjam 1 másik kocsiba mert csak eladni tudom. Erre van valami megoldás vagy csak tényleg az eladás van ?
  • Angel309
    #10593
    Csizi bácsi nagyon veszegeti a gold cardokat :D atom király alkatrészeket nyer :D
  • RoboKutya78
    #10592
    küldtem egy kis útbaigazítást.
  • highdrift
    #10591
    hát igen, sok a segg fej.. de ki lehet bírni, én mondjuk sokáig ingyé toltam :) és úgy is halattam nyertem jobb cuccokat stbstb lehet előre haladni ha nem fizetsz akkor is :)
  • gabesz012
    #10590
    Hali. Kipróbáltam én is ezt a world-öt. Tetszene, csak így sok értelme nincs, hogy ingyenesnek van meghirdetve, de hiába pakolok minden (megvehető) tuningot a kocsira, mindenhol szarrá aláznak erősebb verdákkal. Gondolom nektek nem kell bemutatni a játékot. :) A másik meg, hogy mennyi agresszív barom van, állandóan megy a lökdösődés, és érdekes, mindig én esek vissza utolsónak. Szóval egy hét után kezd elmenni az egésztől a kedvem; kár, hogy futamok közben nem mennek át egymáson a kocsik, mint free roam-ban. Gondolom ha t3-as kocsit akarok, akkor max zsaruzással tudok normális pénzt/rep-et szerezni, mert ezt a versenyzést hanyagolom.
  • Angel309
    #10589
    911 gt3 és a z4 gt3-nak totál egyforma a statja, de a porsche jobb...
  • RoboKutya78
    #10588
    meg kell szokni meg gy kis tuning és tuto járgány lesz belőle csak falhoz ne vágd mert még a végén kint találod magad az árkád határain túl:)
  • Reed0912
    #10587
    Megvettem az Audi a1-et, nagyon faja kis gépezet.
  • Csibusz
    #10586
    Csak nekem rosszalkodik a játék tegnap óta? Egyszerűen kint a pályán 30 FPS, garázsban 50FPS.. És LAG LAG LAG.. Plusz verseny közben is csinálja.. Nem tudom számít-e, hogy érdi vagyok, hátha Régióprobléma lenne :S Esetleg valaki másnak is ilyen? Aki közelemben lakik?
  • RoboKutya78
    #10585
    Persze nekem is akkor jönnek meg az ötletek amikor nem nyerhetek rajta semmit:)



    31 matrica az eredetikkel együtt
  • VNORBIKA13
    #10584
    de azé számit is egy kicsit :P
  • Angel309
    #10583
    Ennél a kocsinál nem, az irányítása isteni, bárki elvezeti még a legkanyargósabb pályán is.
  • VNORBIKA13
    #10582
    igen de ne feled a rutin is sokat számit
  • Angel309
    #10581
    Egyébként osztom a véleményét a gt3-al kapcsolatban, kibaszott jó a murcit 10mp-re vertem...
  • Angel309
    #10580
    Tudom csak azért nem akarok zöldet mert WereWolfnak is olyan
  • csizihungary
    #10579
    A zöld szerintem sokkal szebben mutat.
  • VNORBIKA13
    #10578
    Nagyon zsírul néz ki grat hozzá
  • Angel309
    #10577
    Végleges... festés.




  • SylarHun
    #10576
    Nagyon jól néz ki! Grat. :)
  • Angel309
    #10575
    Forza 3-as gépem, fotóversenyt nyertem ezzel a képpel

    és itt a world-ben


    de ez még nem végleges.
  • Angel309
    #10574
    én is ilyen festésen gondolkozok csak fehérbe, de akkor kitalálok valami mást :D
  • tutuhawer #10573
    Ha feltuningolod a bmw-t, akkor OK vagy jó darabig. Ez alatt értsd, hogy versenyképes. Aztán a nagy lépés a 40. szint lesz. Persze előtte megveheted a lotust, de alkatrész mindig kevesebb van az ingyeneseknek, nem egyszerű azt is frankóra építeni a z4 mellett. Sokan fasza t2 cuccokkal érkeznek a 25. szintre, de ha te nem fogsz, akkor jó a z4-et is építeni. Ha meg üres még a z4, mindig lehet váltani, másik gépre. Csak nem szükséges.
  • fodorpetii
    #10572
    akkor annyira nem is állok szarul:) Melyik kocsira érdemes gyűjteni?:D z4em van most meg ugye a porsche még ma d.u-ig:D na meg mikor lesz nekem is 5-6 kocsim SOHA kb :DD
  • SylarHun
    #10571
    Elkészült a kicsikém. :)




    Végsebesség nitró nélkül.


    Végsebesség nitróval.
  • tutuhawer #10570
    multiplayer futamok kellenek, amint látom, neked van is pár. De a 20. szint,170 000 dollár nem rossz. Mire a 400 000-s kocsikat meg tudod venni, lesz zseton dögivel. Meg majd utána egy M3-ra is telik simán, ez nem kérdés. Pénz mindig van sok, alkatrész van kevés
  • fodorpetii
    #10569
    srácok, nem tudom hogy csak nekem vagy mindenkinek ilyen nehezen megy a pénz gyűjtés?:| 170 körül tartok most, és ahogy elnéztem meg olvasgatok itt 400 alatt jóféle kocsit nem igazán kapok :DD
  • VNORBIKA13
    #10568
    ha legközelebb találkozol vele üzend meg neki VNORBIKAA13 al versenyezzen ha én leverem akkor a szemébe mondom hogy csiraaaa
  • zsomboor
    #10567
    Engem meg ö hívott kb. két hete privátba, mentünk vagy 2 versenyt, aztán bejelentette h hát bizony én acceleration hacker vok, mert h lverem a rajtnál, pedig neki jobb az autoja...
  • tutuhawer #10566
    az biztos, hogy szarul megy, meg látjuk, hogycsíra is. Másnap vagy előtte nap megint volt csalózás a skyline-ra: ez után döntöttem úgy, hogy engem ne csalózzon senki, leveszem a külsőt a skyline-ról, ami 06.01. előtti volt. Így ment ki 500 000+ dollár csak skyline külső tuningra. Legalább most csak 2000 dollárba kerülnek a játékpénzes tuningok rá, ennyi az előnye :D
  • VNORBIKA13
    #10565
    lehet olyan "csira" hogy vezetni nem tud meg ful lagg és azé :PP
  • tutuhawer #10564
    éééééééééééééééééééééééééééén találkoztam vele: a skyline-nal vertem 2X és utána vettem le az abszolút egyedi bodykitet róla. Le is fotóztam a beszélgetést is, mindent. Mondtam, menjünk privátokat, videózzon, de nem, mert csaló vagyok, átlátszó módban megyek. Tessék...
  • zsomboor
    #10563
    Amugy PROXIMA1 nevü alakkal találkozott már valaki? Én már többször is, elég idegesítö, egyfolytában csalozik, és hajtogatja h reportolni fog, ma is találkoztam vele, legyöztem a murci-ját elise-el, erre megint elmagyarázta h reportolni fog ha még 1x csalok... xD
  • VNORBIKA13
    #10562
    Vki jöjön fel versenyezni me unatkozok
  • tutuhawer #10561
    üresen minden autó gyenge, kivéve a chargert, mert az úgy is Isten. Mentünk páran üres chargerekkel, óriási volt. Kár, hogy CACI egy körön 2-t vert ránk mindig.
  • zsomboor
    #10560
    De csak ha van mit belerakni, mert alapbol teljesítményre elég gyenge.
  • Angel309
    #10559
    240 zimbómmal már odavertem a lotus 260 cupot is. volt már h murcit is:P
  • tutuhawer #10558
    a lotusszal könnyebb nyerőnek lenni.