94802
  • Pisty15
    #10557
    Akkor lotus vagy skyr34 ?
    mert rx7em már volt de lecseréltem...rá basztam mi?
  • tutuhawer #10556
    a level 40-es gépek a nyerők, mert habár jól megy a viper és a tapadása is rendben van, a féket megtanulni kezelni, na az brutál. A z4 szerintem is OK, habár ültetés nélküli z4-gyel még ősszel mentem... De olyan szar nem lehet.
    @vnorbika13: ebben biztos voltam, hogy te megvszed.
  • VNORBIKA13
    #10555
    akk meg veszem a gt-r t szeretem a kihívásokat :D
  • SUNNY84HUN
    #10554
    én azt mondom gyűjtögess , lvl25 vagy ,, van t1 : silviád , t2 : z4 ed , ha annyira költekezni akarsz akkor : lotus , rx7 vagy skyr34 ..

    felesleges venni t3 as gtr35-t vagy r8 at megbánnád verdát , lvl35 ön nyílnak a többi t3 ak ott lesz viper és corvette .. de inkább majd lvl 40en m3 vagy 959 es
  • tutuhawer #10553
    Új infó a magyar kézikönyvről: hamarosan indul egy oldal, ami a qwqw után új dimenziót fog jelenteni és LANDA81 barátommal biztosan nagyot dobbantunk. NOMISH és egy webfejlesztő barátja bekerül a csapatba. Remélem, hasznos lesz a nfs world játékosainak a leendő oldal és a kézikönyv is...
  • VNORBIKA13
    #10552
    agyat (szer a szemem este :P)
  • VNORBIKA13
    #10551
    most egy vic me unatkozok, mit vegyél egy agyar ami tud vezetni egy autót ami tetszik és tuningot bele xD
  • Pisty15
    #10550
    akkor én mit vegyek?

    http://nfs-s.com/nfsw/pisty6666
  • VNORBIKA13
    #10549
    ezé nem használom a z4 emet xDDDDDDDD
  • Angel309
    #10548
    Else hiszem hogy végre nem lotus uralom van a játékban... kb. fél évvel ezelött a másik profilommal mindenkinek volt egy elise és annyira utáltam és utálom most is :D mert én is úgy vagyok mint tutu azzal megyek ami tetszik :D
  • VNORBIKA13
    #10547
    nekem még nincs de lehet lesz:P
  • RoboKutya78
    #10546
    Srácok akinek augusztus 13-14 között semmi progija sincs akkor annak csinálok
    http://www.verdanapok.com/
  • zsomboor
    #10545
    Hát, szerintem azokat akik már lvl 2-n murcielagoval kezdenek, simán el lehet verni, hiába jobb az autoja, 70%-ukat jo vezetéssel le lehet ütni.
  • VNORBIKA13
    #10544
    CSizi nem kel sajnálni én bajom (sajna egész nyáron írnom kel szóval :P) tutu ak vegyek egy r34 et vagy ne?????????? (örüljetek meg próbálok írni norm ul )
  • Pisty15
    #10543
    http://nfs-s.com/nfsw/pisty6666

    Mit vegyek?
  • SUNNY84HUN
    #10542
    mit szeretnél , hányas szintű vagy , ingyenes maradsz ?
    én megmondom mit vegyél..
  • tutuhawer #10541
    a lotus jó, nagyon is, de ha nem szereted a kocsit, megette a fene. Az rx7 is jó, z4, ahogy sunny írta még. Skyline erősen startol, mint ingyenes gép. A bósztos szarokat meg úgyis csak jó versenyzéssel fogod meg, meg pár ütközéssel akár, de azzal se mindig
  • tutuhawer #10540
  • Pisty15
    #10539
    amúgy nekem se tudta megmondani senki,hogy mit érdemes venni 400ezer környékén :)
  • zsomboor
    #10538
    Nem azt mondom h rossz a skyline [r34], de azért lehetne jobb is. Mondjuk az enyém még elég gyenge, nem tudom mit tud normálisan tuningolva, 500-at se éri el.
  • SUNNY84HUN
    #10537
    t2 ben melyiket... z4 ed már van azt tápold.. ha ingyenes maradsz elég az .. de esetleg r34 vagy rx7..is jó választás bár r34et gyakorolni kell ...
  • csizihungary
    #10536
    off:
    Már bocs de ilyen helyesírást én szégyellnék.
  • VNORBIKA13
    #10535
    nem tom vegyek egy skylien t r34 et vagy továb és gt-r re? , ugyértve megéri azt a 120k pénz + amit a gt-r é adok????
  • tutuhawer #10534
    gt-r r35 csak tapasztalt felhasználóknak, vagy nekik sem tuti, mert még mindig sokat buksz a kanyarban vele. Én mondom, vennék egyet megint, ha lenne garázsom, és akkor lenne több info is róla tuninnggal együtt
  • tutuhawer #10533
    látod, látod: mindig azt mondom, azzal menjünk, ami tetszik. Én a lotust eladtam 1 hét után, hiába volt benne pro cucc is 5 db
  • Pisty15
    #10532
    Akkor NISSAN GT-R (R35) vagy BMW M3
  • VNORBIKA13
    #10531
    Köc nekem olyan kocsi kéne ami jól is néz ki nem ugy mint amit kimostak 10X me olyan kicsi xDDD
  • Pisty15
    #10530
    Lotus Elise :)
  • VNORBIKA13
    #10529
    Meik autót legérdemesebb megvenni t2 be?? ,vagy menyek továb és ink t3 ??
  • SUNNY84HUN
    #10528
    sky r34 re vissza térve , hidd el jó az .. csak meg kell tanulni irányítani .. én már jól megyek vele és tutu is .. mondjuk van pár lefutott verseny a hátunk mögött ..
  • VNORBIKA13
    #10527
    kinek van kedve feljönni és a ful spécis verdájával leverni xDD (am komoly)
  • SUNNY84HUN
    #10526
    nekem meg összeokádta magát a win 7 , azt újraraktam .. most szedi az nfsw a frissítéseit ..
    talán leszek 22 fele
  • tutuhawer #10525
    előbb egy regisztráció és utána belépés. de nem kötelező a reg, úgyis láthatsz mindenkiről mindent.
    @vnorbika13: ha beléphetnék, nem a fórumban lennék. Vasárnapig dolgozom.
    Az r35-öt tuti megvenném, ha lenne garázsom, immár 3X, az r34-gyel pedig egész szép győzelmeket is tudok aratni, szeretek vele menni. Csak kár, hogy az abszlút egyedi külsőt le kellett róla vennem.
  • VNORBIKA13
    #10524
    Jölső bal sarok cöh :P
  • Pisty15
    #10523
    Szevasztok! Itt hogy a rákba kell bejelentkezni?
    http://nfs-s.com/nfsw/
  • zsomboor
    #10522
    Igen, skyline nem sikerült valami tul jora, mint ahogy az r35sem, mindkettöm van, de r35 kb. semmire se jo, skyline-al még csak-csak lehet kezdeni valamit...
  • VNORBIKA13
    #10521
    gyere má fel world re versenyezni akarok elened:D
  • tutuhawer #10520
    és egy tuninolt sklyine r34 alig hagyja ott a startnál, nekem ez bántó, de akkor is a skyline mellett maradok. Kösz BMEG, most épp jól jön minden ötlet, mert nem tudom, mit fessek a kocsikra. Jó sok mindent feltettem már, lehet, hogy ismételnem kéne párat. A vodafone-t pl ma elég jó ötletnek gondoltam.
  • linimil
    #10519
    Hú gyerekek megoldottam a kék halálos problémát........ utána 13 win egymás után. összesen 1 menet volt amikor 1v1 ugyanolyan mazda ellen mentem. Porsche mindig volt 2-3. Legkeményebb menet 3 Porsche 1 Mitsu 1 mazda és 1 pontiac és 1 jobb mazda. Már a porscheket megszoktam hogy könnyen leverem őket, viszont egyszer már elvert az a másik tipusó mazda. Nos utso részén a pályának nem használta a gyorsabb utat. Nitróra ráugrottam és 0.23századdal győztem:D Aztán 1 lancer én jobb mazda triplánál, a szokásos taktika nem j9tt be mert a köcsög hozzányomott a falhoz. Nem csak nem engedett előzni. Miutan bele mentem hátulrol, és sikerült kiemennem mellé úgy oda nyomott a falhoz hogy ő is bele ment szinte szemből. Mondom fair play aztán 2. lettem és végül ez lett a végem. Volt 1 olyan amikor 1 Porsche 1 silvia a többi mazda volt. Rajt jól eljövök kicsit simogatnak hátilrol. Utálom az ugrajtonál a lökdösödést . A srác előtt voltam, aztán 3 kerékkel voltam a földön. Ez meg tol és tolt. És oldalra borultam, és eltolt teljesen a kanyarig. Nem tudom hogy maradtam első, és nyertem, de nagyon élveztem az a futamot.
  • zsomboor
    #10518
    Na, én ma megvettem az exige-et, és azt kell hogy mondjam, nagyon jo! Mégjobb irányíthatoság az elise-hez képest(ez már tapad is, nem csuszkál mint az elise, de közben megmaradt ugyan az a fordulékonyság is) Gyorsulása is joval durvább(még szép hogy az...)
    A1-hez képest egyelöre sokat nem tudok mondani, mert az nincs, de egy lvl 50-es A1 behívott privibe, eagle drive-ra, (még sose láttam elötte a pályát) mind a ketten gyári tuninggal, és rajtnál durván otthagyott, de 2 kanyar után már ott lihegtem a nyakán, meg is elöztem, hagytam lefelé, aztán egyszer hirtelen eltünt..végén arra panaszkodott h kicsuszott, ezzel együtt kapott 14 másodpercet. (én 40-es vagyok)
    Ugy gondoltam megosztom veletek, majd még probálgatom, eddig csak vagy 1 orát mentem vele.
    De biztato kis gép, gyári tuninggal(street tuned) veri a race/pro keverék elisemet, méghozzá NAGYON, egyedül a végsebessége amiben nem jobb, az csak 304km/h gyári tuningokkal elise-nek 313, 501-es top speed stat-al