94802
  • spank309
    #15467
    Én ma reggel vettem telefonon rámész a telefonosra beírod a számod kapsz egy tel számot ahova el kell küldeni az OK szót és ennyi.
  • Dannyspeed9601
    #15466
    Basszus ez aztán szép kib*szás.....-.-
    Direkt meg akartam várni a karácsonyt és venni egy gt3-at,erre...áhh...
    Na mind1 lenne egy fontos kérdésem:A telefonos boostrendelés biztonságos?Nem szeretnék sokat,csak 1000 boostot, hogy vegyek 2 car slotot, de aki rendelt már telefonnal az mondja már el, hogy hogy működik pls
  • Szabi1991
    #15465
    direkt ilyen, holnap már működni fog..
  • spank309
    #15464
    valaki?
  • norby9201
    #15463
    Nem semmi...

  • illesgergely
    #15462
    Nem baj, attól még kell :) Utána jöhet a TT is.
  • Szabi1991
    #15461
    mármint ott van a fejlécben a kommentmező fölött...


    #15457: sajnos semmit nem ér a Ford GT a játékban :-/
  • bboyatty
    #15460
    De ne már, hogy ezután nem lesz. kártya team escape végén, ha mégis akkor azt hiszem egy darabig csak gyémántozni járok fel.
  • Ryanxx18
    #15459
    Én is a Ford Gt -re hajtok, de nekem nincs meg a 25%-os rep. Mikor volt aktiváltam a kodot de a game nem; be akkor vártam vele, aztán mikor felakartam használni már eltünt, elvették!
  • Ryanxx18
    #15458
    Hát igen, és most örülni kéne vagy sirni? én nem tom, nem vagyok bosstos;
    És a másik News miröl szol, nem vagyok perfect english, ha tudja valaki ossza meg itt, köszi.
    http://world.needforspeed.com/news/article/37895
  • illesgergely
    #15457
    Csak a TE nem ad kártyát, sima verseny és rendőrözés után rendesen van kártya. Valamikor tegnap este babrálhattak vele, mert délután még jó volt, késő este meg nem. Tegnap aktiváltam a +25%-os rep ajándékomat, hogy nekiállok a Ford GT megszerzésének, erre látom én is hogy nincs kártya TE végén...

    Igaz hogy a legszarabb fék, de még ezt is be tudom építeni:



  • bboyatty
    #15456
    Bocsi, hogy duplázok de micsoda dolog ez, hogy nem ad TE végén kártyát? Hárman is próbáltuk és nem ad, kezdek kiakadni ingyenes játékos létemre.
    Azért hajtom a Most Wanted-et mert kell a pénz az SLR-re meg hát a T1 part is jól jön, erre nem ad kártyát.
  • bboyatty
    #15455
    Mekkora fogás ez már. Ha kell egy GT3 akkor siess, vegyél boostot mert kiszedik.
    Ha valaki nem olvasta.
    Ezek lesznek kiszedve:
    Porsche GT3 RS

    Porsche GT3 RS Cop Version

    Audi R8 HP Cop

    Chevrolet Corvette Z06 “The Beast “(ezt nem rég tették be)

    Biztos jelentős bevételre tesznek szert így.
  • spank309
    #15454
    Ez az uber bunny baromi jó, olyan mint régen volt az elise.






  • Lupous
    #15453
    Pont ezt mondom :)
    az remek ha egy új playernek kell segítség. ahogy halad megnyílnak előtte a kategóriák (vagynem) és veszi a kocsikat általában. nekem 45ös szinten az a lényeges hogy: jó legyen versenyre gép, japán legyen. az h t hanyas nemizgat. mert speciel sztem a silvia egy rakat t2es kocsit bealáz, sőt talán a legjobb japán vas most a gémbe. aztán lehet h nem :P... szal sztem érthető a kérdésem :P
  • spank309
    #15452
    Nálatok sem lehet rámenni az nfs jelre versenyt keresni?
  • Szabi1991
    #15451
    "Segítség az autóválasztáshoz" ?
  • Lupous
    #15450
    Lenne egy igen fontos (számomra) kérdésem:

    Az autók hogy jönnek sorrendben? :P Azt az autóválasztásnál látom hogy t1, t2, t3 kategóriákon belül hogy van az erősorrend. Az remek is. engem egy overall rangsor érdekelne .P, mivel ha valaki versenyezni szeretne akk tökmindegy h t1es vagy t3as a kocsija ha ver mindenkit (Engem elsősorban a japán vasak érdekelnének.)

    Ha ilyen lista már létezik akk sry, és egy linket kérek csak. :P

  • norby9201
    #15449
    Nekem is 15. nap, 3/6/8-as t2 rugó
  • Gam3r
    #15448
    Ezen nem is csodálkozok , azon csodálkoztam volna ha jobb tuningot ad mint ami a kocsimban van mert szinte minden pro sport és pár darab közülük a legjobb fajtából.

    Day 15

  • norby9201
    #15447
    Az ilyentől lesz valami dubstep...nekem bejön ez a stílus,de ez a szám nem a legjobb
    Az imprezza hangról meg annyit hogy nemrossz,de egy chevelle-hez sehol se van
  • tutuhawer #15446
    biztosan jó zene, meg is hallgatnám én, de valami zörejt hallottam végig az ének mellett. Botrány. Linkelj be egy jobbat, légyszi, előre is köszönöm. A subaru impreza hangja viszont mindig jól szól, tessék:
    impreza videó
  • Ryder159
    #15445
    Ez megint nagyon fasza lett.
    Egyszer felbérellek, hogy fess valamit a Focus-ra
  • highdrift
    #15444
    Egy kis zene estére !! :)

  • SylarHun
    #15443
    Kicsit átdolgoztam az Astont.

  • csiles
    #15442
    A -1-es csatorna bug, csak játékindításkor lehet rálépni, átváltani rá nem! Volt olyan napom, mikor ott felejtettem magam, de annyira, hogy már-már hiányoztak a fehér írások XD

    Egyébként a Channel-t kibővítették, most már 1-60-ig választhatunk csatornát. Én 59-el nyitottam ma, de a 60-as is működik, 61-től felfele már nem lát.
  • Szabi1991
    #15441
    +24órán át van még SB akció, juhéé.... xD
  • bboyatty
    #15440
    Na ha lesz valami írjátok be mindenképp ide is.
  • RoboKutya78
    #15439
    Skacok ezek a srácok megint mókoltak valami bostos problémát lehet kapunk újabb adag kárpótlást.:)
    Facen most olvastam valamit ezzel kapcsolatban.
  • bboyatty
    #15438
    Nem tudom ha volt rajta valaki. Átléptem a hármas csatornára, aztán megpróbáltam vissza a minusz egyre de nem ment.
  • chris1997
    #15437
    bug
  • RYO21
    #15436
    És volt rajta valaki?
  • bboyatty
    #15435
    Kaptunk még 5 csatornát.
    Na de én valamelyik nap a -1es csatornára léptem.
  • Dannyspeed9601
    #15434
    Nem látod rosszul, ezek szerint kibővítették
  • chris1997
    #15433
    én látom rosszul hogy 1-60-ig vannak a csatornák nálam????
    Sikerült átlépnem az 58-as csatra is!
  • Dannyspeed9601
    #15432
    Lehet,de akkor legalább az is ugyanannyi REP-et ad majd :DD
  • Gam3r
    #15431
    De várjunk csak ezt írták "every single race event".

    Ezek szerint csakis a Single-ök ,(Szóljatok ha tévedek) hát azzal se érek sokat...
  • Gam3r
    #15430
    Csak hogy akkor szegény lv 1esek 50esekkel lesznek , mert nem nagyon fognak szerintem ilyen nagyszíntű pályákra menni.

    Lehet tévedek és amikor megyek eagle drive-ra akkor találkozok pár lv 20 alattival
  • Dannyspeed9601
    #15429
    Ahha,akkor végre visszatérhetek a kedvenc pályámhoz a Rockridge and Union-hoz
    Minden esetre holnap végre kapok egy jó kis partot remélem...
  • Hyperoner
    #15428
    http://world.needforspeed.com/news/article/37895

    Ha jól vettem ki 2 napig minden event elérhető mindenki számára
    lvl1-esek is tolhatják a lvl50-es pályákon :D