250
  • Hajnalcat
    #50
    [részleteket akar]

    Csak próbáltok vagy jártok már koncertekre is játszani? Mi a zenekarotok neve?
  • Hajnalcat
    #49
    #48

  • Hajnalcat
    #48
    Nemis mondtad! :O
  • Hellhammer
    #47
    Gitározok, stúdiózok meg néha hangosítást is csinálok, szal remélhetőleg beférek a topikba :)
    Ebben a zenekarban játszok: Corrodal. Ez még egyelőre csak élő próba felvétel, majd december végén kezdjük el felvenni a teljes anyagot.

    Itt van pár zenekar akiknek felvételt csináltam:
    Presage of Insanity
    Negat!v
    Libido Wins
    Säw
    Meg még folyamatban van 1-2 project...
  • krisztianp16
    #46
    Ez is szép darab!:)
  • ivjoe
    #45
    Koleszos nem állandó zenekarban, viszonylag állandó tagként ritmusgitározok.

    Fémhúros kivágott nyakú elektroakusztikus Cort
  • krisztianp16
    #44
    Adobe Reader 9,szügséges a kottákhoz,ez be olvasa öket...LETÖLTÉS:Adobe Reader 9
  • krisztianp16
    #43
    itt,vanak kották,és aki játszik szintetizároron az még stylusokat is tudleszedni...Jó oldal:)
  • Aquir
    #42
    thx
  • krisztianp16
    #41
    Meghalgattam,nagyon szépen gitározol!:)
  • krisztianp16
    #40
    Értem...:)
  • Aquir
    #39
    Jerry's breakdown
    City of New Orleans
    kis részlet
    Countrywide
    Sebtében felvett valami amit csak úgy összedobtam
    szóval ilyenek :)
  • Aquir
    #38
    többnyire fingerstyle-t. 2 szólam megy egyszerre, fent a felső szólam három ujjal, lent a basszus követi azonos ütemben, de akár teljesen más ritmusban(!) (meg kell tanulni függetleníteni a hüvelykujjat), és abból áll a basszus rész. Hüvelykpengetőt használok, mert az jól kiemeli a basszus játékát:)
  • krisztianp16
    #37
    Bocsánat also kettöt:D
  • krisztianp16
    #36
    Ezzek meg a hangfalaim,az elso kettöt én csináltam.De inkáb csak monitorként szoktam öket használni...:)
  • krisztianp16
    #35
    Szép!Miket szoktál játszani vele?
  • krisztianp16
    #34
    Az a jó!De csak maxhangerön:D
  • Aquir
    #33
    ez meg a gitárom xD
    Fémhúros kivágott nyakú elektroakusztikus Fender

  • bardocz
    #32
    Valahogy így gondoltam én is,tanárhoz nem akarok menni,meg úgysincsen időm:) Majd ha meg tudom venni tuti meg fogom,és boldogítom a családot,meg a szomszédokat:)
  • krisztianp16
    #31
    Akkor biztos halotad szolni is.Ha tetszik és ugy vagy vele megér anyit akkor ved meg(vagy vetesd meg),és kezdjell játszani rajt lelehet tölteni gitártanito programokat,azzal könyeb a tanulás.:)
  • krisztianp16
    #30
    Köszi ez is szépen szol:)Az az igasák hogy általában egyedül játszom,de van olyan hogy a haverom be áll dombal...
  • Vaxi
    #29
    figy kezdő gitárnak lehet kapni olyan kombókat, amiben minden benne van, kb ahogy írtad, 27k körül. És egy jó darabig elég lesz az tuti! szal hajrá! :)
  • krisztianp16
    #28
    Igen a hangcucra gondoltam,az a lényeg hogy szépen szoljon...:)
  • bardocz
    #27
    Mindenképp itt venném,mert itt lakom:)
    27500-ért meg az a gitár szerintem tökéletes kezdésnek.Barátomnak ugyan ilyen fajta basszusgitárja van.
  • Vaxi
    #26
    Szép darab!
    zenekar esetleg van? vagy soloban tolod? :)
  • krisztianp16
    #25
    Ez az én szintetizátorom...
  • Vaxi
    #24
    oké a próbatermünk az Ikaruszban van, a Fonógyári úton. Valamelyik hétfő délután [csak ne a jheti legyen] ha akarod, kinézhetünk. rajtad múlik
  • Vaxi
    #23
    melyikre érted? :D
    Ha:
    - a hangcuccra: igen, az szól nagyon szépen, nincs vele gond
    - a Perlre: a srác akié a dob, elég régen vette a Bikini dobosától, kb a 90' évek elején, szal nem mai kutya :)
    - az Amatira: hát ő kiváló állapotban van, csak fejleszteni kéne, új bőrök leszorító bilincsek stb.
    - a duplázóra: az biztos, lehet vele darálni :)
  • n3whous3
    #22
    [szól]
  • krisztianp16
    #21
    Buda pesten érdemes venni gitárokat.Mert ott 20-30ezzért jó minöségüt kapsz,a tartozékai:Gitár,kombo,kihangosito kábel,hordozo táska.Onnan tudom hogy az unoka tesom is ott vett:)
  • krisztianp16
    #20
    Jó kis cuc!Gondolom jól is szol...:)
  • bardocz
    #19
    Nekem meg nincs érzékem gitárhoz,de mégis vennék egyet,ha hagynák anyámék,és lenne rá pénzem.Fender Squier,27500+erősítő,abból nem kell nagy egy 2x2méteres szobába:D
  • Vaxi
    #18
    Egy próbateremben vagyunk, ott a Variola nevű zenekar cuccait használjuk, kivéve a dob, mert az egy Perl.
    A saját cuccom egy régi kis amati :)
    Vettem hozzá egy Platin duplázót

    A cinek Headlinerek, 14es csibit használok :)
    Röviden ennyit :D
  • krisztianp16
    #17
    Az jó!Milyen felszerelésetek van?Én azt szeretem amikor melve vág a mély:)Jobb kedvem van zenélni felpörget...:D
  • Vaxi
    #16
    Szegeden, zenekarban, dob :)
  • Vaxi
    #15
    -.-
    ha esetleg szólnál annak, aki tud valamicskét, és még van is dobcucca, dobolhatnál.
    [IGEN MAGAMRA GONDOLTAM]
  • krisztianp16
    #14
    Kapni már nagyon olcson elégjó szetet.Az egyik haverom is dobol.Ha van tehetséged hozzá én szerintem akkor gyakorolj ha gondolod majd körül nézek dobok után...
  • krisztianp16
    #13
    Igen,én is györi vagyok szeretek itt györben szép város:)
  • n3whous3
    #12
    Én nem zenélek, de doboláshoz van érzékem, nagyon kár, hogy nincs pénz egy jobb szettre, szívesen nyomnám néha :(
  • Aquir
    #11
    látom te is győri vagy :]