250
  • tandras1977
    #210
    Játsz egy új bandában:
    dobost keres, bass/szólógitárost keres
    http://www.goodday.hu/
  • tibicsoki4
    #209
    Sziasztok!
    Azt szeretném hogy beszereztem egy Midi kábelt a Casio CTK 573 asomhoz... milyen progival tudok midit áteni a szintire vagy ez hogy működik?
  • krisztianp16
    #208
    Nem tudna nekem itt valaki segíteni?
    Az lenne a gondom, hogy a Yamaha psr 550-enemben nincs usb,valaki tudna bele rakni,vagy hol lehetne megcsináltatni,vagy egyáltalán lehetséges?Mert akkár milyen stílust leszedek, mindig csak flopyval tudom meg oldani:S
    Itt egy kép:


    Akitudja a meg oldást létszi írjon!Köszönöm szépen elöre is!
  • krisztianp16
    #207
    Jó!
  • Aquir
    #206
    x.-edik elgondolás
  • krisztianp16
    #205
    Ezt jó dolognak látom.
    Énnekem hála isten vanak most fellépéseim...
    De ez jó ötlet felkarolni a tehetségeket!
  • Eloldeszka
    #204
    Wacak, ez te vagy?!
  • Pusztafeszt
    #203
    Zenekarok figyelem!


    Van egy jó bandád, de nincs hol fellépnetek? Jól zenélsz, és ezt meg szeretnéd mutatni a nagyközönség előtt is? Vagy csak egyszerűen meg szeretnéd mutatni magad és a bandád? Esetleg megpályáznád a legjobbnak járó értékes hangszervásárlási utalványt?

    Akkor ne habozz, hanem JELENTKEZZ a [email protected] címen!
  • georgea
    #202
    játsz nálunk:

    dobost keresünk, bass/szólógitárost keresünk
    http://www.goodday.hu/
  • krisztianp16
    #201
    Értem:D
  • kovacsgellert
    #200
    Köszi a programot. Máskor majd figyelmesebben olvasom el a dolgokat, akkor biztos észreveszem majd az ilyen formátumos dolgokat stb. :)
  • Aquir
    #199
    talán a Virtualdub jó erre

    a Youtube szinte az összes formátumot FLV videóvá alakítja

    Ajánlatok:

    MPEG (MPG)
    YouTube recommends MPEG4 (Divx, Xvid) with MP3 audio. This option probably provides the best compromise between quality and file size. Other versions of MPEG are also acceptable.

    AVI
    This is the default format used by many editing programs. It provides excellent picture quality but file sizes are large. This can be a good option for short videos.

    MOV, WMV & Others
    These are perfectly acceptable, but may not provide the same quality or small file sizes as MPEG4.
  • kovacsgellert
    #198
    Van viszont kottaszerkesztésre is egy igen jó kis program a neve: Music Masterworks...asszem...

    Nekem meg tudnátok mondani, hogy a youtube milyen videóformátumot fogad el? És egy jó videószerekesztő is kéne, de NEM a Movie Maker, mert az nem jó nekem. :)
  • Aquir
    #197
    ez sima midi, a guitar pro amivel csináltam, azzal leginkább gitárkottákat tesznek fel az internetre, szóval ez a program nem zeneszerkesztésre van :)
  • vizipipa19
    #196
    Sziasztok!
    Ez egy saját zene:
    Fear Horizon
  • krisztianp16
    #195
    Ez nagyon jó!Szépen szól!
    Ezt a progit eltudnád nekem küldeni?
    Köszi:)
    Még veszekfel majd én is:)
  • Aquir
    #194
    ok :)
  • vizipipa19
    #193
    A guitar pro 5 egy midi formátumot támogató program, a szekvencer progikban vst támogatottság van. A vst tulajdonképpen virtuális hangszer, amely bármilyen hangszínt képest reprodukálni, vagy előállítani, zongorától a legelvontabb szintetizátor hangokig.......(magyarul élethű hangzás) Bár kevésbé felhasználóbarát a kezelőfelülete, de sokkal professzionálisabb.
  • Aquir
    #192
    Guitar Pro 5-tel
    ezek miért szekvencerek? :)
  • vizipipa19
    #191
    Ez egy saját szerzemény, ha gondoljátok véleményt is formálhattok róla.:D
    Sőt még le is írhatjátok!!
    http://www.youtube.com/watch?v=vNu7uu2NsH4
  • vizipipa19
    #190
    Ezt valami midizős progival csináltad? Inkább használj szekvencer progikat, mert sokkal életszerűbb hangokat tudnál kicsikarni belőlük.
    Akár Cubase vagy reason, vagy esetleg fruity loops.
  • Aquir
    #189
    elvoltam.. :] vélemény?
  • krisztianp16
    #188
    Jó gép!:P
    Leírom mindjárt mit tud:)
  • kovacsgellert
    #187
    Kemény. :)
    Nem nagyon értek hozz, de jól néz ki. :P
  • krisztianp16
    #186
    Ez lesz az új szintetizátorom,remélem még a nyáron meg tudom venni:)

    Szerintetek milyen?
  • krisztianp16
    #185
    Az jó sok sikert!Én is foglalkozom DJ-ként is...
    De inkább élö zene!:P

    #183:Én már 8évesen zenélvel foglakoztam söt elöbb:D

    Létszi hozzatok embereket, hogy kicsit feldobjuk a topikot!:PKösziszépen elöre is!Üdv Krisztián
  • kovacsgellert
    #184
    14 éves DJ? Nem semmi. :)
  • tibicsoki4
    #183
    Sziasztok most találtam rá a forumra és sajnalom hogy nemirtam ide korábban mivel nekem itt a helyem:D mivel dj ként probalok beilleszkedi az életbe:D igaz csak 14 éves vok de nagyon birom a zenét :D
  • Kovács Erix
    #182
    Ja xD
  • krisztianp16
    #181
    Az jó lehet:D
  • Kovács Erix
    #180
    Üdv
    Én tugyátok min játszok???
    Hugyom játék gitáján szoktam nyomni de naon keményen xD
  • krisztianp16
    #179
    Hát nem:D
  • kovacsgellert
    #178
    Nem semmi. :)
  • krisztianp16
    #177
    Gazdaságos hangszoro XD
  • krisztianp16
    #176
    Szerintem jól játszik...
  • krisztianp16
    #175
    Jaja,nem rosszak egy kétt helyre már vitem öket:)A banner képben is bent van:)
  • kovacsgellert
    #174
    Jó nagyok. :D
  • krisztianp16
    #173
    Bocsi...akkor linkelem........saját készitésö hangfalaim:)
  • krisztianp16
    #172
    [IMG]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/oXxrqYF4cks&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/oXxrqYF4cks&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/IMG]
  • krisztianp16
    #171
    Levidóztam a hangfalaim:)