250
  • krisztianp16
    #130
    Rendben,nagyon jó komolyan...Ha gondolod majd rakokfel éjn is zenét...De amugy te milyen programal konvertáltad?
  • kovacsgellert
    #129
    Köszi.:)
    Bár most inkább gitározgatok, mint zongorázom.
  • kovacsgellert
    #128
    az utolsó hozzászólás még nem volt amikor ezt a na milyen-t írtam.
  • kovacsgellert
    #127
    Na milyen? :)
  • krisztianp16
    #126
    Hát halod nagyon jol nyomod!Én játszom ezt a dalt.És még sok mulatost is:)Nagyon ugyes vagy Gratulálok!!!:) Csak igy tovább...
  • krisztianp16
    #125
    Most töltöm...
  • krisztianp16
    #124
    Értem akkor elég 20WAT is:)
  • kovacsgellert
    #123
    Itt a link a hangfelvétellel:
    http://iaro.3dmax.hu/kep/audio01.mp3

    De fogok csinálni még egyet, mert ez nem olyan jó...
  • kovacsgellert
    #122
    Hát nekem elég lenne, ha otthoni gyakorlásra jó, mert ha valahova elviszem, aakor tudok kölcsönkérni két egyenként 500wattos hangfalat a barátomtól, és ide is adja, mert megbízik bennem és persze nagyon vigyázo is rá. Már egyszer ideadta őket. :)
  • krisztianp16
    #121
    Azzok othoni gyakorlásra vanak.De ha vallahova elviszed ahol kiabálnak elhiheted nekem semmitsem fogsz hallani belöle...:)
  • kovacsgellert
    #120
    Értem...
    De ha csak így szól jól, akkor minek árulnak egy csomó 15wattosat, meg 10 wattosat... Sőt, még 2 wattosat is láttam egy helyen...:D
  • krisztianp16
    #119
    Áááááááááá.Ha azt akakrod hogy jolszoljon.De amugy 100Wat is elég.De aztol füg milyen hangzást szeretnél...
  • kovacsgellert
    #118
    300 watt? nem sok az egy kicsit?
  • krisztianp16
    #117
    legalább 300Wat.És 30Cm körül legyen a perem.30Cm kiseb ne legyen...
  • Aquir
    #116
    gitár topic? :)
  • kovacsgellert
    #115
    És még mindig nem válaszolt senki a másik kérdésemre ami így szólt:
    Épp most készülök venni egy elektromos gitárt és meg szeretném kérdezni, hogy hány wattos kombó kell hozzá, hogy ne csak otthoni gyakorlásra, hanem mondjuk egy nagyobb osztályterem nagyságú helyiségbe is elég legyen?
  • kovacsgellert
    #114
    Köszi.:)
    Már megvan az audacy csak sehogy sem tudtam mp3-ba exportálni, de letöltöttem egy másik programot és azzal majd holnap felveszem és fel is töltöm az általad megjelölt helyre. :)
  • krisztianp16
    #113
    Köszi hogy te is segitesz...:)
  • Aquir
    #112
    Töltsd le az Audacity-t (ingyenes, és ha pl. nem tudod belekonvertálni az eredeti hangfájlt, akkor is fel tudod élőben venni a programba miközben a gépen éppen lejátszod egy lejátszóval stb.), én a Kmplayer (ez is ingyenes) egyik *.dll-jét használtam ahhoz hogy mp3-ba is tudjon menteni
    Ezután ide feltöltheted
  • kovacsgellert
    #111
    És ha már itt tartunk zenét hova lehet feltölteni?
  • krisztianp16
    #110
    Ha van mp-3mad vagy vallami hasonlo azzal jó a felveszed:)Nem kell studio minöségunek lennie:)De ha kell program utána nézhetek...:)
  • kovacsgellert
    #109
    Nem gondoltam volna, hogy ennyi gondom lesz ezzel a hangfelvétellel....
    Kéne gey olyan program, ami startbó mp3-ként menti le és nem ilyen. auo meg nem tm milyen más formátumokba...
    Tudnál segíteni?
  • krisztianp16
    #108
    Akkor jó:)
  • kovacsgellert
    #107
    Még van 3 hónap nézelődési időm, úgyhogy nem fogom elsietni. :)
  • krisztianp16
    #106
    Igen,ugy értem hogy nevegyél használtat amit nem látál...Hogyha elöte megnézed és téleg jó.Olcson van minden akkor vedmeg.De én ugy vetem keveröt hogy nem látam meghozta a postás müködik minden de nem az igazi...
  • kovacsgellert
    #105
    Jó. Tehát akkor kombót vegyek, de ne használtat.
  • krisztianp16
    #104
    Bocsi...használtan nevegyél.
  • krisztianp16
    #103
    Jó abban igazad van.De postán keresztul is meg lehet oldani.De adok egy jó tanácsot.Gitár kombot használtam nevegyél!:)Tapasztalat...
  • kovacsgellert
    #102
    Én is kösöznöm. De amint leírtam, még csak tervezgetem a gitárt, mert most még csak az árának a fele van meg.:)És hiába keresel magyarországi boltban/weboldalon, mert ha valami baj van vele, akkor én innen 500 km-re Magyarországtól, hogy vigyem vissza, hogy cseréljék ki vagy javítsák meg?
  • krisztianp16
    #101
    Okés,köszi:)Én is olcson megxcsinálom csak ezzekhez kell külön erösitö.De ha gondolod keresek olyant neked olcson amiben bene van az erösitö(Kombo)hangfalat...
  • kovacsgellert
    #100
    Akkor majd hamarosan küldök egy linket, ahova fel lesz töltve.
    Remélem holnap estére sikerül összehoznom.
  • kovacsgellert
    #99
    És mellesleg nem is Magyarországon lakom....
    Erdélyi vagyok. :)
  • kovacsgellert
    #98
    Jó, de egyelőre csak információt gyűjtök, mert még nincs elég pénzem...
    Mivel még iskolás vagyok, pontosan 13 és fél éves.
  • krisztianp16
    #97
    Hát én csinálok hangfalakat.Tudom hogy milyen kellene neked.Amit látsz a banerképen hangfalakat,azzokat is én csináltam:)Ha gondolod megbeszélhesuk a dolgot...
  • krisztianp16
    #96
    Jó a sima hangfelvétel is:)
  • kovacsgellert
    #95
    És lenne egy különösen zenével(hangszerrel) kapcsoltatos kérdésem.
    Épp most készülök venni egy elektromos gitárt és meg szeretném kérdezni, hogy hány wattos erősítő kell hozzá, hogy ne csak otthoni gyakorlásra, hanem mondjuk egy nagyobb osztályterem nagyságú helyiségbe is elég legyen?
  • kovacsgellert
    #94
    Hát a videót azt nem tudom, hogy hogyan oldjam meg, mert ha kamerával veszem fel, akkor gondolom elég rossz lesz a hang minősége.
    A videószerkesztőhöz meg nem nagyon értek, hogy egy videót, meg egy hangfelvételt összerakjak...
  • krisztianp16
    #93
    Jó persze...:)
  • kovacsgellert
    #92
    Ok, de jó lesz egy klasszikus zongora szám?
    Azért mert az a kedvencem. :)
  • krisztianp16
    #91
    Igen,de a sima hangfelvétel is elég...De szintetizátorol videó jó lenne.Nem baj ha még nem játszasz olyan jól.Söt ha van vallami hiba akkor segitek:)