250
  • tyros69
    #250
    Zenészek, énekesek!
    Ingyen MP3 alapok letölthetők ingyen:

    http://freekaraoke.5mp.eu/web.php?a=freekaraoke
  • tyros69
    #249
    Helló.
    Persze. Lehet kapni olyan usb-panelt amit a floppy drive helyére be lehet építeni. Legutóbb 10e-ft-ért láttam ilyet vaterán. Üdv.
  • tigeroo
    #248
    ez nagyon fasza zene:) csak így tovább!

  • fulton
    #247
    Szeretném a figyelmetekbe ajánlani Őtet:) Mulatós zenész, remélem van itt a mulatós zene kedvelői közzül pár ember:)
    Rajzinger László, mulatós zene, lakodalmas zene
  • fulton
    #246
    Szeretném a figyelmetekbe ajánlani Őtet:) Mulatós zenész, remélem van itt a mulatós zene kedvelői közzül pár ember:)
    http://www.rlaci.hu
  • Fókameister
    #245
    Revolution És itt a másik számunk is remélem tetszik Nektek is. Jelentkezni lehet itt privátban vagy a [email protected] msn címen.
  • Fókameister
    #244
    Broken Spectre Elnézést az előbbi hibáért.
  • Fókameister
    #243
    Hali!

    Debreceni metal zenekar keres dobost! Saját számok írásával foglalkozunk néhány feldolgozással körítve. A demónkról az egyik szám : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wg3WbsIFwgU

    Bármilyen segítséget szívesen fogadunk. Ha közületek nem is akad jelentkező kérdezzétek az ismerősöket is. Köszönjük előre is.
  • krisztianp16
    #242
    Óhhh, hol lehetne ilyent beszerezni? :) Jól hangzik ami nekem van adtol fáj a fülem mindig... éjjel azzal szoktem szintetizátorozni :D
  • Trance4life
    #241
    Sziasztok!

    Januárban a füldugó.hu jó voltából tesztelhettem a MusicSafePro Professzionális zenészeknek kialakított füldugót! Hatalmas változást jelentett: no fülzúgás no fülfájás gondolom ti is szenvedtek ilyenekkel füldugóval és azzal a tudattal, hogy a fülem védve van sokkal felszabadultabban zenélek!

    Itt is van a tesztem!:

    Az utóbbi 5-6 évben nagyon elmerültem az elektronikus zene mélységeiben.Az elején csak kóstolgattam a különböző stílusirányzatokat, gyűjtögettem a zenéket és egyre jobban foglalkoztatott ezeknek a zenéknek a mixelése, variálgatása és készítése.Mára már nem telik el napom a zenélés valamilyen formája nélkül. Nagyon élvezem ezt csinálni valahogy a zenével eggyé tudok válni.Ez egy hatalmas élmény de meglett ennek sajnos a veszélye is. Mivel már hosszabb ideje mindennap zenében élek a jobb fülem túl érzékeny lett. Egy pár órás otthoni kis monitorhangfalak közötti gyakorlás után a fülem enyhén elkezdett fájni.Akkor még nem tulajdonítottam neki túl nagy figyelmet.

    Hétvégénkét különböző rendezvények után mindig egyre erősödő fülzugásóm volt. Volt, hogy a fülem két napon keresztül zúgott és a jobb fülem minden hangos zajra besípolt. Nagyon megijedtem, elmentem egy hallásszűrésre. Ott javasolták, hogy pihentessem a dolgot és kaptam egy szivacsfüldugót. Nem vettem túl komolyan mert kicsit kényelmetlen volt. Nem foglalkoztam túl sokat egy ideig a hallásom védelmével,valahogy elviseltem a kellemtelenségeket.Múlt év októberében egy nagy, magyarországi elektronikus zenei fesztiválon megelégeltem ezt a dolgot… ugyanis három napig a fülem teljesen külön életet élt… alig hallottam valamit. Ekkor találtam rá hála Istennek a füldugó.hu-ra és részt vehettem a Music Safe Pro tesztelésében.

    Mikor a kezembe vettem először a füldugót , nagyon elcsodálkoztam mert nem gondoltam volna, hogy ennyire puha és kifinomult anyagból van. A behelyezése meglepően egyszerű. Az implikátor segítségével pár pillanat alatt bent van és egyből illeszkedik is. A szivaccsal ellentétben a Music Safe Pro kellemes testhómérsékletre lágyuló anyaga teljesen illeszkedik a fülhöz. A füldugóhoz jár 3 különböző védelmet nyújtó zenecsillapító szűrő a fehér=alacsony|ezüst=közepes|arany=magas védelmet nyújt.. A tesztemet a fehér szűrővel kezdtem. Gyorsan és könnyedén behelyeztem a füldugót Volume UP! és egy páratlan tapasztalatban volt részem a füldugó a zenét abszólút kellemesre szűrte a zene amit átengedett nagyon kellemes volt épp elég magas és épp elég mély hanggal. Teljesen más érzés úgy zenélni, hogy tudom nem lehet baja a fülemnek akár mennyit is zenélek nem lesz „tompa“ a fülem. Alig vártam már a hétvégét, hogy élesben is tesztelhessem a füldugót .Az ezüst és az arany szűrőt is kitudtam próbálni. Hihetetlen élmény volt egy új dimenziót nyitott nekem a Music Safe Pro a zene élvezése térén.

    A kellemtelenül magas hangok és egyébb torz vagy zavaró hangok teljesen ki lettek szűrve, így még felszabadultabban tudtam élvezni a zenét. Ez a hétvége után elhatároztam hogy a Music Safe Pro nélkül semmilyen hangosabb zajnak nem fogom többé kitenni a fülemet. Még egy nagyon pozitív dolog az ,hogy a Music Safe a beszédhang tartományát nem szűri ki így akármilyen rendezvényen megérthetjük ha beszélnek hozzánk. A füldugóhoz járó Travel Boxxal bárhova is megyek zenélni vagy bulizni mindig velem lesz. :)



  • vizipipa19
    #240
    Kísérletező kedvű zenészeket (dob , szinti) keresek zenekar alapításának céljából. Kb 3 éve elektronikus zenével foglalkozom, sok éve gitározok és énekelek, az elektronikus zenei hangzásokat szeretném élő zenébe "implantálni".

    e-mail: [email protected]
    msn: [email protected]
  • LexIcon
    #239
    Sziasztok!

    Bp.-i EPIKUS FOLK METÁL banda keresi tanult, elszánt BILLENTYŰSÉT!
    2008-as demo lemezünket itt tudjátok meghallgatni: www.virradat.com

    Jelentkezéseiteket itt várjuk: metsatoll1 (kukac) gmail (pont) com
  • kkwx
    #238
    Hellósztok

    Sopronból vagy a környékéről keresünk tagokat a nem rég alakult NuMetal / PunkRock / Alternatív stílusú zenekarunkba (Delírium):
    - szintist
    - énekesnőt
    - gitárosokat

    Ha érdekel, jelentkezz a [email protected] címen.

    Itt megtekinthető egy dal (többek között ezt is játsszuk majd ha összeáll a banda :) ):

    http://www.rtlklub.hu/dalverseny/6769_kevinkain_-_se_nyugat_se_kelet

    Ha tetszett szavazz (Csak egy gyors regisztráció, amihez még e-mail visszaigazolás se szükséges) és terjeszd ismerőseid között, és töltsd le a lemezemet a weblapomról (http://kevinkain.hu/).

    Előre is kösz minden szavazatot :).
  • zs0f1
    #237
    Sziasztok! Keresek pesti együttesünkbe egy zongoristát és egy szaxofonost,aki tudna improvizálni,és jazzesebb akkordokon játszani.. Ha valakit érdekel,írjon a [email protected], vagy vegyen fel msn-en, a [email protected] -n:) üdv,zsófi
  • vizipipa19
    #236
    Sziasztok!
    Szeretnék egy elektronikus hangzású együttest csinálni, és ehhez keresek vállalkozó szellemű zenészeket. Műfajt nem tudnék említeni, a lényeg az innováció, és az egyediség lenne. Csináltam is egy demo projektet, hogy kb mire gondolok. (Persze egy ilyen együttes elég sokféleképpen szólhat.)
    ő lenne: http://soundcloud.com/kerekperec1989/zene-001
    Dobost és szintist keresek, nomeg egy gitárost. Jómagam énekelek gitározok, zenét szerzek.... Ha valakit érdekel akkor írjon a [email protected] ra, vagy vegyen fel msn-re [email protected]
  • Bedobos
    #235
    Keresek egy pesti, jó basszusgitárost, aki zenész (abból él). Groove-os témákat gyakorolni, összehozni valami értelmeset...
    +36709672962, Barna.
  • krisztianp16
    #234
    Ez nem reklám nyugotan:)
  • Flórika
    #233
    Előre elnézést kérek a "reklámért", de van most egy verseny "Az év legjobb új gitárosa", amiben megméretteti magát az egyik haverom is. :) Ha tetszik a produkciója, légyszi dobjatok rá egy szavazatot (érvényes mail címmel)! :)

    Köszi előre is.

    Itt a link:
    Juhász Ferenc » Castles Made of Sand (Jimi Hendrix)
  • krisztianp16
    #232
    Hello:)
    Szívesen meg halgatnálak éneklés és gitározás közben, vagy ha sikerült az együtes akor ugy:)
  • adame89
    #231
    Hali.

    Szeretnék zenekart alapítani: Nirvana, Beatles tributeszerűséget, ilyesmi. Nagyon szeretem és tisztelem a Nirvana és a Beatles munkásságát. Aki kedveli a with the lights out-ot, a nirvana unpluggedjét az írjon. Én szegvári vagyok, de szegeden tanulok. MSN: [email protected]. Jöjjön basszusgitáros, dobos, meg esetleg még egy gitáros mellém, meg aki énekelni szeretne / tud (én is tudok vmennyire :) ). Ádám.
  • krisztianp16
    #230
    Jó:)
  • Sütifutár
    #229
    Egy kis saját termés a honalpomon meghallgatható
    ITT
  • Laney 3000
    #228
    Eljönni!
    http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs457.ash1/25124_1366517519540_1129732824_1144336_7832025_n.jpg
  • georgea
    #227
    Az Empress szólógitáros, basszusgitáros és dobos posztra keres tagokat.

    The Empress looking for sologuitar player, bassguitar player and drummer.
    Tel: +36 20 3975308

    http://www.goodday.hu/
  • krisztianp16
    #226
    Nahh végre látni téged is erre:D
    Ha kell majd nickkép szólj:P:)
  • Laney 3000
    #225
    Tudom mindenkinek a könyökén jön ki, de nem nagy erőfeszítés ha pár kattintással segítesz nekünk bejutni az idei Rockmaraton fesztiválra!

    Szavazz a Végállomás zenekarra( válaszd ki a listából) majd erősítsd meg az emailcimeden a szavazatod itt:

    http://www.rockmaratonfesztival.hu/band_poll.php

    Köszönöm szépen!

    Cani
  • varesz
    #224
    Prolude basszus motyót vennék!
    Fej: BHV 300 vagy BHV 462
    Láda: 4x10 vagy 2x12
    E-mail-en ( [email protected] )vagy mobilon ( 0670-590-8019) bármikor elértek!

    Ár egyeztetés után azonnal megvenném!
  • Chris 2000
    #223
    Szmokker!

    Letöltöttem az albumodat...

    ami először szembe - akarom mondani fülbe - tűnő, az az, hogy szerintem kurva jól szól... Nem teljesen erre számítottam... És bejövős a hangszerelés is. Bár én nagyon ritkán hallgatok ilyen zenét, és nagyon nem is értek hozzá de szerintem nagyon jó lett. Legalábbis nekem nagyon tetszik. Fain... Gratula hozzá!
  • Árpási
    #222
    bocs elírtam [email protected]
  • Árpási
    #221
    üdv mindenkinek szeretnék zenekart alapítani GYŐR-ben!!!! eleinte hobbi célra aztán ha megy fellépésekkel.én szintizek profi cuccom van ha valakinek van kedve írjon ide vagy [email protected] csácsá
  • krisztianp16
    #220
    Én majd holnap letöltöm:)Mert mostmár megyek:S
  • szmokker
    #219
    Csumi !!

    Összeraktam egy instrumental albumot.
    Remélem tetszeni fog mindenkinek!

    Töltsétek és hallgassátok:

    http://hotfile.com/dl/22806791/c60736f/Smoked_Brain_-_The_Instrumentals_(2010).rar.html
  • Aquir
    #218
    ty
  • krisztianp16
    #217
    Jóó:P:)

    BUÉK mindenkinek!:)
  • Aquir
    #216
    xD
  • OriginalPoPeJ
    #215
    http://www.youtube.com/watch?v=ndREVUqwNo0&feature=related
    :D:D:D
  • Aquir
    #214
    buék :)

    Vélemény? (Kicsit fel kell hangosítani)
  • lehiakos
    #213
    Hallo alle!

    Egy lehetőséget szeretnék kínálni minden zeneszerető és (vagy) zenével foglalkozó embernek.
    Ha fel szeretnéd venni a zenédet (akár a zenekaroddal akár egyedül) vagy felénekelnél egy régi kedvenc számodat,
    akkor én ebben tudok neked segíteni. Profi minőségű
    technikával és több éves tapasztalattal
    állok az érdeklődők rendelkezésére. Az árak rugalmasak, NINCS ÓRADÍJ... a részleteket minden komolyabb érdeklődővel e-mail-ben szívesen megosztom.
    E-mali: [email protected]
  • fabtib
    #212
    Megnyílt Budapest legminőségibb próbaterme!!! Kodály köröndnél(M1-től 50m), professzionális felszerelés, tökéletes akkusztika, légkondi, fülmonitorozáson alapuló próbaterem, stúdió körülmények, stb... A lényeg, hogy végre minőségi körülmények között próbálhassatok!!! www.muhelyprobaterem.hu Próbáld ki és többet nem akarsz másik próbaterembe menni! 1500/óra, tel: 06/70-27-97-617
  • krisztianp16
    #211
    Majd még én is utána nézek...:)