260
Milyen autot vezettel mar?
  • hunbasser
    #20
    :DDDDDddddddddddddddddd
  • erx13
    #19
    Mercedes C200kompressor 2002es kiadás 120kW
    Mercedes A200CDI 2005es kiadás 104kW
    Mercedes A150 2005os 70kW
    Mercedes E320 CDI 2007 165kW
    Mercedes Clc180 142kW 2007 es kiadás
    Smart ForTwo 37 kW körül :) 2005ös kiadás
    Audi A3 2000es kiadás 80kW körül
    Mercedes Vito 2006os kiadás 104kw talán ha jol emlékszek :)
    Skoda Felicia 1998as talán 60kW
    Skoda Fabia 2006os kiadás 60kW
    Kia Sportage 110kW körül
    és az én kicsikocsimat Renault Clio 3 1,2 turbós 100 lóerős
  • schrank
    #18
    jja amúgy én 5-6 éve vezettem egy "új" ARO-t aminek gyárilag 180 fokos a holtjátéka a kormányon , esőbe beázik az "elektronika" , a sebességeket csak véletlenszerűen lehet eltalálni és ami csak lehet elromlik rajta ehhez képest a kétütemi wareszom egy lexus volt
  • whiskeyman
    #17
    hát akkor sorban, remélem sikerül...

    Lada Niva
    UAZ
    Néhány Lada, 2104, 2107
    Ford Focus, Mondeo
    Citroen Xsara
    Renault Mégane, Clio
    Fiat Punto
    Seat Toledo, Leon, Leon FRX
    a legújabb A4 2.0 TDI, A3 2.0 T és TT roadster
    Volvo S40, XC90 D5
    BMW 525
    Mitsubishi Galant
    Jeep Grand Cherokee 5.2 powaa

    volt munkaeszközeim: Peugeot Partner, Mercedes Sprinter 212 CDi és 316 CDi, VW transporter, Ford Transit
  • schrank
    #16
    "Amiket még láttam közelről"
    amúgy a japán szörnyeket ki lehet próbálni bizonyos összegekért csak kerressél rá
  • Dragooon #15
    trabantot régen néha volt oké :|
  • karajjj
    #14
    hirtelen asztem, hogy nandusz topik és a mester most autóvezetést fog nekünk oktatni :AD_F:ASFDsad
  • Waczkor
    #13
    Hát akkor írnék párat:Audi A4 1.9TDI,Ford Focus C-max,Ford Fiesta,Cadillac CTS,Renault Laguna,Ford Mondeo,Opel Corsa,Chrysler Grand Voyager,Hond Civic,Fiat Seicento 1.1Sport:)

    Opel Corsa kényelmetlen,Laguna kényelmes(és ez a régebbi fajta volt,semmi baj sem volt vele),Fordok egyszerűek,de megbízhatóak legalábbis amikhez volt szerencsém,Audi ment mint a disznó:),Cadillac CTS nagyon elegáns,kényelmes,szép.

    Honda Civic régebbi szintén egyszerűbb de nagyon erős és megbízható motor volt benne és kényelmes volt.

    Örök kedvenc Fiat Seicento 1.1 Sport,könnyű vele parkolni,jó ülések voltak benne,jól ki lehetett vele lőni a lámpáknál és szerintem jól is néz ki a gyári felnikkel,kipufogóval.

    Chrysler Grand Voyager minivan:nagyon kényelmes,rengeted hely,nagyon ötletesen lehet mozgatni az üléseket,amit vezettem abban elektromosan nyílt a csomagtartó és a két oldalsó tolóajtó.Motor iszonyat hogy húzott,természetesen automata váltós volt.Ez is örök kedvenc marad.

    Amiket még láttam közelről:Ferrari F430,Lambo Gallardo,Bentleyk,Audi RS4,Ferrari Enzo,Ferrari 550 Maranello hogy csak az ínyencségeket említsem.
    Sajna ebből a kategóriából (még)nem vezettem egyiket sem,viszont jövőre egy Corvette az tervbe van véve,ha csak egy napra is de mindeképp ki szeretnék egyet próbálni,vagy egy Mustangot.Szerencsére nem annyira vészes áron lehet kint őket bérelni.A Ferrarik azok viszont még bérlésre is drágák:)

    Meg persze egy EVO vagy Subaru Impreza is jó lenne:)

    ui.:Mielőtt vki nekem támadna,egyik sem saját autóm volt:)
  • DJ Skyline
    #12
    Lada 2107
    Opel Vectra B
    BMW E21
    Suzuki Swift
    Opel Meriva

    Ladát élmény volt terelgetni a földes úton úgy 16 évesen. :D erő kellett hogy megmozdítsam a kormányt.
    Opel az automata váltóval és a szervókormánnyal nem volt egy nagy kihívás, de azért más élmény volt egy Lada után.
    BMW-t a közel 30 éves korához ellentétben eléggé jó volt vezetni.
    Swift egy tál kiszáradt kutyagumi, az pont arra jó hogy az ember lavírozzon rajta kicsit.
    Meriván tanultam meg vezetni, vezetéssel kapcsolatos élmények, hát nem tudom. végül is jó volt, lehet ha Meriva tulaj lennék akkor más véleményen lennék, de így a 30 óra alatt nem voltak rossz tapasztalatok. külsőleg annyira nem tetszik mondjuk.

    a legjobban a BMW tetszett, a legrosszabb meg a Suzuki volt.
  • amjan
    #11
  • Norbi1990
    #10
    97' Opel Vectra, Peugeot 307SW, 96' Opel Corsa 1.2
  • gordon 24
    #9
    Nem értem a topik értelmét:D

    De ha az amire gondolok akkor:
    Vezettem:
    Opel Rekord 1980-as ez kb 2 évig volt az enyém amig el nem lopták..
    Ford Mondeo 1994-es anyámé még mindig 390000km van benn:D
    Ford Mondeo 2002-es Apámé 110000km es..
    Toyota Carina E 290000km-el 1994"-es Bátyámé..
    Opel Omega 1995 már nincs meg:D

    Peugeot partner 1.6HDI 80000km-es Céges tragacs ezzel melozóm..:D

    Biztos volt még egy pár de ezekről tudok véleményt mondani..

    A rekord.. Egy igen jó autó volt 26 éves korában lopták el tölem:D Szerettem nagy batár, de ugye elöjöttek már a 26 éves kor hátrányai: rohadás, nehezen indulás stb.. De különben szerettem jó gép volt.

    94 es Ford egy elnyühetetlen berendezés 130000km el vettük apukám taxizott vele 5 évet azért ilyen sok a kilóméter. De sajna tavaly egy repedt vizcső miatt (ami később felis robbant) motorcsere lett benne (megfött szegény:D) De még mindig mükszik és jó is.

    02"-es Ford
    Még nem sokat tudunk róla 2 éve van nálunk eddig jól mükösik (szintén taxi) kiderül majd..

    94-es carina.. Hát japán:D erről nem lehet semmit mondani. Nem a legszebb, vannak hibái de tökletes:D

    Peugeot:D
    Na hát ezt vadonat ujonan kaptam a cégtől.. Szeretek vele dolgozni, de kurva sokat kell költeni rá.. Eleinte minden baja volt üzemanyag folyás stb..
    tehát jó vele melózni, de nem kéne:D

    Opel Omega..
    Szar szar szar:D egy vagyont költöttünk rá és eladtuk:D

    Hát kb ennyi..:D
  • Csabesz6
    #8
    BA3 2101, '00 Fabia 1.4 16V, Ford Fiesta 1.3, Sierra 1.6 ('83)
    Kia K2500TCI.
    Egyelőre ennyi.
  • Rash87
    #7
    Neked vmi bajod van... ám nem gyenge
  • John Cena
    #6
    #5 helyére nem tudok írni de remélem így is jó lessz:S:S...
  • sovatalevi
    #5
    irjatok ide is
  • LaszloLedzenyi
    #4
  • sovatalevi
    #3
    lehet kepet is
  • sovatalevi
    #2
    persze az elmenyt
  • sovatalevi
    #1
    aki vezetett mar jo es roszz autot az ossza meg velunk is