260
Milyen autot vezettel mar?
  • SötétBarom
    #220
    ijet bisztos nem.
  • sovatalevi
    #219
    valaki vezetett ijet?
  • sovatalevi
    #218
  • w77d
    #217
    kimondottan jó vezetni, az öszhang is jó
  • SötétBarom
    #216
    De akkor is olyan érzés, mintha egy szobában ülnék. Vagy viskóban, tökmind1. :P
  • Lammer
    #215
    "Szal retardált, na."
    kb nekem is ez a velemenyem :D
  • SötétBarom
    #214
    Azé olyan, mer nincs közében alagút, és vízszintes a padló ill. nagy a hely a két szék között. Tiszta hülye érzés. (nem komfortra értettem :D)
    Ja, meg kurva magas is. Szal retardált, na.
  • Lammer
    #213
    "berlingo" vs "szobában ülnél?"

    PWN! odab@sz
  • SötétBarom
    #212
    Meséjj, milyen az új berlingo? Még mindig olyan, mintha egy szobában ülnél? :DDDD
  • w77d
    #211
    azóta: Új Citroen Berlingo, C3 Picasso, C4 Coupe, Új Toyota Yaris, BMW 330D, Chevrolet Epica
  • TheRock18
    #210
    2 IFA-nyi helyre nem bír beállni.... hihetetlenek egyesek
    ennek ki adott jogsit?
  • TheRock18
    #209
    nem himsoviniszta...de tény,hogy sok ilyen kis eltartott szopósk..va van,aki jól végezte dolgát..és cserébe kapott egy kis sportkocsit,egy hozzáillő gyepcirkáló korccsal...meg 2 bankkártyával...IQ-ja talán megközelíti a 80-at..és a jogsit is búcsúba lőtte...

    tudósok mondták,hogy az,hogy a a férfiak jobban vezetnek ezt tény,mert jobb a térlátásuk...ezért forgatjuk mi jobban a térképeket is:)
    amúgy igen...vannak jó női sofőrök is,ismerek is párat,aki mellé nyugodtan bemerek ülni :)
  • Lammer
    #208
    nelegye'ma'ilyenhimsovinisztoid gyesznyo bazze xD

    aze' a Janyok is tudnak, na! ^^
  • Vlala #207
    Én már láttam olyat, akinek két T betűje volt, mégsem tudott parkolni. (gyéká: egy Audi TT volt, női "cukisportkocsimvanssokatsz..tamérte" sofőrrel.)
  • Norbi1990
    #206
    Nekem van egy jó nagy T betűm a hátsó ablakon és mégse így tolatok :D(Corsám van)
  • Lammer
    #205
    mondjuk a vegen a sor odabaszott... ilyen tetu lassan(meg segitenek is neki!!!) kiallni ahhoz azert muveszet kell(hogy tekeri a kormanyt! LOL!)!
    vagy tenyleg tanulo(azert kitehetne a T jelet ha tanulo es akkor legalabb tudnak a mogotte varakozok, hogy van egy cigiszunetuk) vagy "nem ma kezdte" az meg tenyleg gaz! paszki azert nem egy 7es Bombivel kanyaradotott ki... hanem egy kis Suzival :p
  • w77d
    #204
    nem tudom mi a baj ezzel. Nem tört össze senkit és nem is ment 20x oda vissza. Az, hogy nem füstölgő kerekekkel vágta ki onnan, magánügy...
  • TheRock18
    #203
    végülis elég jól kiált...kár,hogy sok időbe beletelt...:)pedig nem nagy autó volt...
  • blackcalibra
    #202
    Ha nem a kék pözsó seggéből kezdte volna el a tolatást, hanem balra, előre megy, és közel a fehér autó előtt jön ki, akkor időben ki tudja tekerni a kormányt rendesen balra és ki tud fordulni.
  • autoszimulator
    #201
    akár hogy is nézem, azért onnan nem egyszerű abba az irányba kijönni... főleg mert a két paraszt odaállt második parkoló kocsinak, a piros meg a fehér...
  • kalop
    #200
    Heh,ilyen emberek is vezetnek autót... Ezek azok akiknek soha nem adnék jogosítványt...
    Idióta

    Azért ki lehet röhögni! :)
  • Csabesz6
    #199
    meg itt:DD
  • Csabesz6
    #198
    Ott a pont:)
  • SötétBarom
    #197
    Lehet, de minimum gyanúS =D
  • Lammer
    #196
    me'? ovoneni nem lehet vagany noci? ^^

    :D:D
  • SötétBarom
    #195
    Édesanyám óvónő, tőle vettem, de nincs átírva (ugye ki akarja 0ról kezdeni a kötelezőperkálást :D), szal ha egyszer eladom, akkor ő fogja prezentálni az autót :DDD (persze mélynyomót, meg a felniket meg az ilyesmit akkor majd leszedem, mégse legyen má' gyanús :D)
  • Lammer
    #194
    ovono, LOAL :D

    jóvan loerot nem felejtetted el(FONTOZS!!!4)
    :D:DD:D:D
  • SötétBarom
    #193
    Brava. 103paci (vót, valamikor.)
    Hozzátenném, megkímélt, első, óvónő tulajtól :) (még mindig)
    Ha eladom, nyert ügyem lesz :DDDD
  • Lammer
    #192
    izlesek es pofonok :p
    en a kis merges gombocokat szeressem :p nagy dogoket nem szeressem... nehezek, tobb paci kell hozzajuk(nagyobb fogyi), hogy igazan dinamikusak legyenek, nehez parkolni szuk helyen (Pest belvaros parkolas rulz -.-) stb :p
    inkabb felaldozom a "bepakolom a jovohetet is" stilust a dinamikaert :p
    (milyen ótód van? :p)
  • SötétBarom
    #191
    Nemtom, nekem a kicsi de power vasak mindig viccesek voltak kicsit :D Nemmintha nekem nagy autóm lenne, de legalább nem is erős :DDD (legalább a 10kg/le megvan..)

  • Lammer
    #190
    miert, mi a gond vele? -.-
  • SötétBarom
    #189
    150 lovas fiesta az LoÁL kategóriás. :D
  • Lammer
    #188
    egyebkent milyen vicces latni, hogy mindenki szorgosan irogatja be a loeroket :D mintha a tomeg, attetel, hajtaslanc, gumi stb kombo nem is szamitana semmit...
    jo okes! nem kell nekemrontani, nem kell odairni, hogy milyen szelvedomoso van a kocsiban, de azert mokas... 'no :D

    ekes bizonyitek: most leirhatnam, hogy hu"ha 180 lora felcsippelt elozo genes Leon sportdizel... jol hangzik, mi? csak az a ciki, hogy a gyari 150 lovas Fiestamat 1X sem tudta leutni amikor teszteltuk a dolgot :D (kicsit nehezebb a Leon ^^)

  • matyi0323
    #187
    hát személyautóval már mentem ott is, de azért még 40 tonnával nem merészkedtem(fater nem engedte XD ) , majd már nyáron..legálisan:D:D:D
  • sovatalevi
    #186
    oke megirom a netet.
  • Lammer
    #185
    nekem jo lesz 7zip-ultraban is pendrivera!!!44

    ()
  • SötétBarom
    #184
    nekem kettő kéne mer kell a pistának is egy.
  • sovatalevi
    #183
    valkinek irjam meg az INTERNETET? persze FLOPPYra?
  • Lammer
    #182
    autok nem jogsival mennek, hanem az eloirt(javasolt) uzemanyaggal :p

    ambator! remelem ezt a jogsi nelkuli tortenetet nem eles forgalomban "nyomatod" ;)
  • matyi0323
    #181
    Swift 1.3 97 LE
    Opel astra 1. twinport 90 LE
    Opel corsa 1.4 80 LE
    Skoda 120 ( nem tudom hány LE :D:D )
    Man 403 LE
    Man TGA 440 LE
    Scania 420 LE
    eddig ennyi, igaz még nincs jogsim :D:D