260
Milyen autot vezettel mar?
  • Pepsi Twist
    #140
    vagy?
  • Goruck
    #139
    az én kocsim után is utána néznek....
    ülnek a parkolóba a nagy ratyi csávók isszák a kólát a Golf.nak támaszkodva és mikor feltünök csak bámulnak, mert nem tudják milyen kocsi...meg kell nézni a hátát :D:D
    volt már ebből kellemes meglepetés egy pirosnál lévő kilövésnél, beállt mellém a 17éves forma apuci kocsijával gizdázni, az otthagytam a faszba :D:D 8,9 alatt van 100on a baba, de tuti gyorsabb annál :D
  • Pepsi Twist
    #138
    ha meg félmillió akkor: ez?
  • Pepsi Twist
    #137
    ez marha öreg...

    de ha E30 akkor ez

    vagy még E39-ér adnék ki pénzt: erre
  • Willi Betz
    #136
    Nem is tudom:D
    Ez neked nem lenne furcsa,ha ezt látod az utcán?
  • w77d
    #135
    mi abban a furcsa? XD
  • Jano
    #134
    Ja, meg két Swift.
  • Jano
    #133
    Bazz, legfontosabb: Matiz.
  • Jano
    #132
    Trabant, Skoda 105S, 120L, Favorit, Ascona 1.6, Golf III 1.6, Daewoo Lanos 2.0i, Citroen Berlingo 1.9D, Sierra 2.0 (karbis, korai injektoros, EFi), Punto II 1.2 8V, A4 1.6, Ovtavia Kombi PDTDi, mittomén.
  • Prézli
    #131
    Köszönöm a segítséget, a második kocsit (Toyota CELICA TURBO 4WD) már sokszor megcsodáltam én is, nagyon szépen össze van rakva, és nagyon jó áron van ahhoz képest amit tud.
    A Celicának az egyik legnagyobb baja, hogy FWD,(már ami még megengedhető áron van) azt pedig minden áron el szeretném kerülni.
    Egyfajta álomként, még szóba jött eme szépség is, főként az ára, a kinézete, és a kétajtóssága fogott meg.
  • Willi Betz
    #130
    Nem az autót nézik! Csak furcsálják,hogy egy bagoly vezeti
  • w77d
    #129
    az Alfa után utánafordulnak az emberek?? azt hittem hogy ezt csak porschéval vagy ferkával lehet elérni XD amúgy csak vicceltem, az átlagos autók is tudnak olyan gyönyörűek lenni, hogy megnézik, az én opelem is bámulják XD
  • spy803
    #128
    Peugeot 206SW 1.4 diesel a tanulóautó
    Opel Zafira 1.6 benzin anyám kocsija
    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer az első autóm

    Peugeot nagyon kényelmes és nyomatékos volt.
    Az opel szintén kényelmes, csak nekem olyan furán áll benne a váltó.
    Az Alfa pedig a csúcs, kényelmes, gyors, sportos, mindenki utánafordul, nincs párja az utakon.
  • Csabesz6
    #127
    Azért kell az ST 1.6!
    Igaz az meg viszonylag gyenge lehet a duplakarbis mocival.De lehet ezen változtatni:).
  • somdav95
    #126
    Bazdmeg a földünkön voltunk, ott van hely xD
  • Lammer
    #125
    ez nagyon jo kocsi en is gondolkoztam egy ilyen celican 2iknak bohockodni! de... de...
    de bazz! 1450 kg! :o az nekem nehez :D
    (aztan lett a kis 89'es 323asom ->#98 ^^)
  • Csabesz6
    #124
    Ez egy számomra kedvesebb korszakból való, hátul hajtós Celi.Nekem ez jönne be.

    Ez meg egy 4WD turbo, igaz kicsit drágább mint félmillió.Aztán ugye a fenntartási költségek is kérdésesek...de ha későbbi celica akkor szerintem 4WD.
  • kocsisgabor9999
    #123
    ték
  • Csabesz6
    #122
    Szerintem jól jársz vele:D
    Bár RWD rulez:).
    Ezek meg vagy elöl hajtanak vagy összkerekesek.
  • solo
    #121
    Asdaf.:D
    Transporterről jut eszembe....
    Nyár végén voltunk ausztriába egyik ismerős hoteljébe, és 230 nál levillogott minket az a1 esen egy fekete TDI transporter: DDDD Majd ment is tovább.... sztem 250 nél volt valahogy a vége, ha nem fölötte: DD
  • w77d
    #120
    akkor jo
  • Willi Betz
    #119
    Igen.
  • Prézli
    #118
    Hello,

    Van-e itt olyan ember aki 1990-1993 vagy 1994-1999 közötti Toyota Celica modelellel találkozott?
    Tervben van egy autó vásárlása, de a határt félmillió forintnál húztuk meg, és egész jó állopotú Celicákat találtam (talán gyanúsan is jó volt az áruk).
    Gondolom itt meg kell említeni, hogy első kocsi lesz, és hiába van kormányom, hiába tolom az LFS-t, vezetni mégis meg kell tanulnom.

    Szívesen fogadok konstruktív ötleteket, hogy ti, tapasztalt autósok, mit javasoltok.
  • Csabesz6
    #117
    :DDDDDDDDDDDDDD ismerős
  • w77d
    #116
    úgy mint én téged???
  • Willi Betz
    #115
    Jah,amin tanultam vezetni az egy Fiat Ritmo dízel volt. Fujj de utáltam:D
  • Goruck
    #114
    mentem már Babettával, de nem akármilyennel, tuning ecsém...
  • w77d
    #113
    az nem vezetés, ha csak beleültél és ki sem jöttél a parkolóból ;)
  • w77d
    #112
    milyen autót vezettél már az alcím....
  • hungaro
    #111
    motor vezetés nem tartozik ide vagy jöhet az is,mert tudok párat?! =)
  • somdav95
    #110
    Lada 2105
    Land Rover Freelander '98 1.8-as
    13 éves vagyok... :)
  • w77d
    #109
    ja amin tanultam és vizsgáztam az kimaradt: Citroen Xsara coupe
  • bboyatty
    #108
    Friss jogsis vagyok kb 5 honapja vezetek...
    A sulit egy Dacia Logan 1.4 MPI-vel csinlatam.
    Azota meg hajtottam:
    - Opel vectra A 1.6i(ez a mi autonk... egesz jol megy csak a szervot hianyolom :P)
    - Dacia 1310 ebbol harmat is vezettem( ebbol 2 a haverome, a masik rokone... ezeket inkabb nem is minositenem)
    - Golf I GTI (ez nagyon ment)
    - Golf II 1.6 (hat ez nemvolt nagy szam... ki volt szegeny olve rendesen)
    - Audi 80 (ez se volt rossz)
    - VW Transporter 4 2.5 tdi( na ez nagyon tetszett huzot is stabil is volt amennyire kell...)
    - Nissan Patrol (kurva fasza volt picit offroad-ozni vele...)
    Hat meg voltak de nememlekszem mar rajuk... egy BMW-t szeretnek mar kiprobalni... Szamomra egy 320-as Macko BMW az alom... valahogy az nekem az "alom auto"...:D
  • bardocz
    #107
    Most hogy így belegondolok vezettem mozdonyt is,még osztálykiránduláson a vasúttörténeti múzeumban.De ilyen elektromos gagyit,amin csak egy kart kell tologatni,mint a villamosban,ráadásul a csávó ott állt mellettünk,és nem mehettünk vele gyorsan-.-" Nem értem miért féltik 10-12 éves gyerekektől a vonatot:D
  • Goruck
    #106
    álmom kipróbálni:

    valami jó kis zsigát vagy egy kocát illetve egy Lexus LS600 vagy LS460....nem vágyom Ferrarikra meg Lambokra, de ha felkínálják a lehetőséget, akkor Trabival is szívesen repesztek, így jutottam egy Maruti kormánya mögé is :D:D
  • milk41
    #105
    (Parkolókban:)
    Ford Focus Sedan
    Renault Laguna
    Daewoo Lanos(kormányzásba belehaltam)
    Golf 1(legjobb autó a világon)
    Golf 2
  • Goruck
    #104
    Daihatsu Applause 1,6 16V 105LE: az én kocsim a legjobb!!!!
    Skoda Fábia Combi: Apué volt, pár hónapja lett lecserélve - nagyon jó volt sosem volt semmi baja
    '08 Ford Focus Wagon - csak picit vezettem, de jó kis autó
    Toyota Yaris 1.5 Sport - egy ilyenen tanultam, nagyon jól megy a kicsike
    Maruti - olyan mint ha egy mustangba ülnél, nagyon állat, csak kipróbááltam
    Wartburg (4ütemű) - Vicces kis autó, érdekesen jár a kuplung
    Suzuki Swift 1,3 - csak kipróbáltam egy pár körre
    VW Golf 2 - szintén csak egy kicsit mentem vele
    Suzuki Alto 1.1 16V - csak kipróbáltam
    most így ennyi jutott eszembe, de lehet, hogy nincs is több, márciusba lesz 1 éves a jogsim :)

    tervben van unokatesómék MG TF160-ja
  • zeli
    #103
    Bazz, ilyenekkel annyira mennék egy kört legalább. :)
  • Slayerboy
    #102
    VW golf 1., Renault 11., VW Transporter 4.,Lada 2105, Audi 80, Ford Mondeo '96.. többit nemtom :D

    #1: Most jobban érzed magad? =)
  • Pepsi Twist
    #101
    :D