300
Lockpicking avagy a zárak hackelése :)
  • Borg
    #20
    Zárakat terveztem 4 évig :) Tudnék mesélni...
  • Palinko
    #19
    én próbálkoztam egy gémkapoccsal és valamivel amivel elhajtom, hát totál nem sikerült, pedig videókban megcsinálják, valamit nem értettem benne valszeg.
  • Cat 02 #18
    Egy ilyen EB fasza lehet, eleve zárva vannak az ajtók és juss be xD
  • rakodo
    #17
    Ja az angoloktól 50 font körül lehet rendelni komplett szettet manuális pisztollyal. Az elektromos kicsit drágább. A postával simán eljön, se vám, se áfa (unio rulez).
  • SrAta
    #16
    majd beszámolok sikereimről meg a cuccról amivel nyitottam:D
  • SrAta
    #15
    én majd ma napközbe keresek valami zárat és kinyitom:D
    biciklizár vagy lakat:D
  • Mr_no_NaMe
    #14
    Magyarországon én eddig sehol sem láttam.
  • Mr_no_NaMe
    #13
    Hát van 1 oldal de nemnagyon akarom belinkelni mert igen erős reklám lenne. Ha gondolod elküldöm priviben. Paypallal lehet rendelni az UK-ból.

    Zárak belső szerkezetével nem lesz probléma mivel 10 zárból 8-9 ilyen eurócylinderes típusú :D
    Ittohni szobazáramat már szana széjjel szedtem meg vizsgálgattam. Alig várom már a készletet aztán neki lehet kezdeni az ügyeskedésnek :D
  • SrAta
    #12
    jah helyesbítek
    hollehet olcsón MAGYARORSZÁGON ilyen cuccost venni:D:D:D
  • SrAta
    #11
    valaki mondjamármeg hollehet olcsón ilyen cuccost venni:D:D:D
    full fasza csak nemtok hajlítani
  • RAZOR27
    #10
    Lockpickinget csak rugók tudnak xD aki érti azt sajnálom xP
  • tugyiti
    #9
    Hajnal egykor betörő topicot nyitni :DDd
    am. tetszik
  • SrAta
    #8
    fasza lesz ez a fórum remélem nem zárják be mert engem érdekel:D:D:D
  • karajjj
    #7
    gondolom azért ehez ismerni kéne a zárak belső felépítését, mármint, hogy melyik hogy működik... :D
  • SrAta
    #6
    te honnan is szerzed
    én csak sima nagyzárat tok de azt akármivel egy darab drót és megisvan:P
  • BB7
    #5
    Ez tetszik! +fav!
  • Mr_no_NaMe
    #4
    Jaja az a key bumping. De szerintem az nem feelinges és a zár is totálkár lesz :D

    Amúgy én is most kezdtem el. Eddig nemsokra jutottam mert nincs pickem, de hamarosan jön külföldről. Magamnak nemtom megcsinálni mer béna vagyok :D
  • Rash87
    #3
    Taníts mester! :D
  • SrAta
    #2
    van egy 4. módszer isXD
    megfogsz egy szerinted hasonló kulcsot és óvatosan kalapáccsal beleütögeted csaképp a zár megsínyli picit de nehalbele....
  • Mr_no_NaMe
    #1
    Gondolom sokan láttatok már filmekben, játékokban egy ügyeskedő emberkét aki 2 vékony drótszerűség segítségével szeretne túljutni az előtte lévő zárt ajtón.
    Ugye ez a tevékenység a lockpicking, vagyis kulcsnélküli zárnyitás. Elég sok országban nagyon közkedvelt hobbi, még konferenciákat is tartanak ahol bárki bebizonyíthatja, hogy bármilyen zárat elérakhatnak ő átjut rajta. Persze magyarországon ez eléggé tabu téma, és általában az álkulcsos ügyeskedőt betörőnek szokták elkönyvelni nevetséges módon.
    Űzi valaki ezt a hobbit? Nem hinném, hogy túl nagy sikere lesz a topiknak, de hátha van itt 1-2 ember aki csinálja.
    Várom a tapasztalatokat!

    1-2 videó ízelítőnek: