300
Lockpicking avagy a zárak hackelése :)
  • SrAta
    #220
    elkezded széthúzmni és tekergeted az elsőt miközben feszíted azán amikor lazul akk tthagyod majd a 2.at majd a 3.at és kinyílik
  • Rockynhooo
    #219
    van egy kis egyszerű bicó záram , számzáras és nem tudom a kodját :D rég használtam de nem tudom kinyitni , fater még mondta anno ,hogy egy ilyen zárnak a kodját seperc alatt meg lehet fejteni :D csak én nem értek hozzá:D
    valakinek valami ötlete?
  • Wolkare
    #218
    Arról nem szól a fáma , hogy melyik fajtát melyik zárhoz kell használni, mert ha pl. 1 keresőn megnézitek rengeteg féle van.
  • Broafka
    #217
    kipróbálom :)
  • KILLER2
    #216
    En egy kicsi lakatot úgy nyitottam ki, hogy a feszítő egy toll fém csíptetője volt, a piszkálóizé meg egy tű.
  • tugyiti
    #215
    samuval
  • Broafka
    #214
    a kis lakatokat hogyan tudom feltörni? mert vettem egy lakatot gyakorlás képpen, de tök pici! :D nem fér bele semmilyen ilyesmi eszköz
  • KILLER2
    #213
    Én is mostanában szünetet tartok,de aztán majd megint el akarom kezdeni. A feszítőm nem túl jó, de azért használható, egy félbevágott kis, lapos villáskulcs meghajlítva. A piszkálóizé viszont nagyon fasza lett, vettem fűrészbengét és megcsiszoltam, na az nagyon faszántos lett!
  • Gando
    #212
    én feladtam a dolgot... egyszerüen nem találok semmi alkalmas cuccot a dologhoz, fizetni meg pláne nem fogok érte :)
  • SrAta
    #211
    nah mi van gyerekek befagytak a lakatok, azért olyan hideg még nincs:D
    Vagy elkaptak titeket a krampuszlányok?:D
    vagy a rendőrök?
    Utolsó hozzászólás aug. 26 :S:S:S:

  • Énvagyokazapád
    #210
    szolhattál volna :(
  • Gando
    #209
    hajrá
  • szeleb
    #208
    Na rendeltem amcsiból egy készletet.Nagyon fasza lesz!Már csak gyakorolni kell.
  • Gando
    #207
    megesik XD
  • SrAta
    #206
    akartam kérdezni nagyon kihalt a fórum:D
    Engem igen elkapott egy helybéli 3 elakadásjelzőt kaptam a nevem melléXD
  • Gando
    #205
    na mivan elkapott titeket a rendőrbácsi? :D
  • szeleb
    #204
    halihó!
    engem is érdekelne a dolog csak a baj az h nincs mivel.magamnak nemtudok készíteni, nincsenek is megfelelő szerszámok...amerikából lehetne rendelni de nem akarnám megadni a bankkártyaszámot vagy ilyesmit.szóval ha valaki készítget ilyeneket és tényleg jó minőségű a cucc akkor vevő vagyok rá.
    [email protected]
  • ba32107
    #203
    aha
  • F1re
    #202
    angol az a vidi ?
  • SrAta
    #201
    nah srácok jó nyitogatást én most 1 hétre tiplizek:D:D:D
    szóval remélem mindenkinek sikere lesz
    de nenyomassatok azé 1000üzit mert egy émény lesz visszaolvasniXD
    nah holnap reggel indulok jövő kedden leszek is
    Csőtök
  • Palinko
    #200
    ez már nem rossz eredmény :) ránézek arra a hosszabb oktató filmre ami itt volt és rapidra tették fel szerintem nagyon ütős azok alapján hogy csak belehajtottam.
  • KILLER2
    #199
    Eddig én is csak 2 lakatot nyitottam ki, de ebből az egyik egy kicsi szar volt, a másikban meg valami nagyon primitív zár van, mert jóformán annyi, hogy beledugok egy hajlított gemkapcsot, huzigálom kicsit, aztán már fordul is.
  • Palinko
    #198
    az anyag kiválasztását elsősorban a cél és a költség hatékonyság teszi :) piszkavas egyértelmű hogy eddig legjobb megoldás a fűrész él mert rugalmas, persze olvastam valakinek az a célja hogy beletörje a piszkavasat, hát ez felhasználó hiba szerintem egyértelműen, ennyi érzéssel nem lesz könnyű dolga sztem...

    feszítő, ennek szintén nem az a célja hogy kitörje a forgó dobot, ezért megint érdekes dolgok jöttek elő jégcsákány ezen sokat röhögtem köszi mohamed ;)
    sőt feszítőnek sem kell extra anyagnak lennie, nekem bejött ez az acél drót olyan 2-3 mm nem mértem de elég vastag, ezért el kellett kalapálni a hajlítás után, meg persze ezt is köszörülgettem, ezzel is ki tudsz fejteni olyan forgató nyomatékot ami tulajdonképpen magakadályoz a lakat kinyitásában :) tehát ezt sem ész nélkül kéne használni.

    szerintem jók a meglátásaim bár az nem ad sok pozitívra okot, hogy még mindég küzdök a lakattal :)
  • KILLER2
    #197
    Hát, ha méretre vágod nekem, akkor ok. Viszont most éppen nincs jégcsákányom.
  • mohamed
    #196
    Ajánlom feszítőnek a hegymászóknál használt jégcsákányt, az elég szívós anyagból van.
  • KILLER2
    #195
    Jól mondja Gando, a pengéből lesz a pick. feszítőnek valami jó erős lap kell, mert azét néha elég erősen meg kell tekerni.
  • Gando
    #194
    mármint fürészpengéből
  • Gando
    #193
    a pengéből pick lessz azt meg nem kell forgatni :D
  • SrAta
    #192
    fűrészpengét nemajánlom...
    tegnap csinmáltunk 1et haverommal hát közepesen erős fordításnál megtekeredett a vége a nyél körül....
  • KILLER2
    #191
    Amúgy valószínűleg egyenlőre egy kés lesz az alapanyag. Vékony és erős, abszolút megfelelőnek tűnik. Aztán ha megy ez a pickgyártás és maga a pickelés is, akkor asszem, hogy a többi már fűrészpengéből lesz, mert azért valamivel enni is kell :)
  • KILLER2
    #190
    Hát, hogy mi a neve, azt meg nem mondom :) Majd írom, ha van valami.
  • Palinko
    #189
    remélem sikerül. sztem marára gondolsz így leírás alapján, próbáld meg érdekel a végkimenetel :)
  • KILLER2
    #188
    Hát ezt se túl könnyű kinyitni. Basszus, egy ilyet még kulccsal is fárasztó kinyitni így ránézésre :)
  • KILLER2
    #187
    Elleszek szerintem. Amúgy nem biztos, hogy köszörű lesz, hanem van itthon egy ilyen fúró szerű valami, amibe van olyan fej, amivel meg tudnám formálni az alanyt (olyan van a köszörülős videóban is az elején), szóval lehet, hogy azt használom és akkor nem kell köszörű után rohangálnom.
  • Énvagyokazapád
    #186
    aztapicsa
  • Énvagyokazapád
    #185
    na megtaláltam a vidit amiből tanultam mi-hogy működik
  • Palinko
    #184
    Ha meg van a videó létszi küldj linket nincs most időm keresni :)

    Ha kellenek még infók esetleg valami nagyon részletes leírás megteszem priviben ha úgy érzed szükséges.
  • DaemoonHunter
    #183
    Lol vidi:P bár nagyonkezdőknek jó:)
  • KILLER2
    #182
    Akkor asszem azt beszerzem.
    Palinko: Köszi a tippeket, majd tartok "élménybeszámolót", ha végeztem vele. Most asszem én is a 8adikat fogom csak megcsinálni, meg gyártok valami feszítőt.
  • ba32107
    #181
    egy-kettőt tudok: a kampó arra jó, hogy minden egyes pint külön tudj kezelni, anélkül, hogy a szomszédokat zavarnád. a diamonddal és a félgömbbel könnyen tudsz "reszelni", vagyis gyorsan ide-oda húzogatni, ugyanerre jó a snake is. a diamond fontos még abban is, hogy milyen könnyen fut fel a pick a pinre.

    egyébként tényleg keressetek utána a "Visual Guide to Lock Picking"-re, én letöltöttem, és marhajó! 3D-s animációk a zárakról pickelés közben, stb...