300
Lockpicking avagy a zárak hackelése :)
  • Timber
    #100
    nyitas ota olvasom a topicot meg mar fav.ban is :D Szoval tetszik a dolog... tok jo kis unalomuzonek tunik :D Ha lesz egy kis idom meg egy lakatom szerintem neki is kezdek kiprobalni
  • Cat 02 #99
    Ti ugrottatok be :D
  • ba32107
    #98
    a picked nagyon fasza, szerintem mennie kell ennek a lakatnak. dugd be a kulcsot, és számold meg hány kattanás van (ergo hány pin van a lakatban). amúgy én mindenhol azt olvastam, hogy belülről kell kifelé haladni. nekem könnyebben megy, ha kintről haladok befelé, jobban érzem a pineket.
  • ba32107
    #97
    én ma kb egész nap ezt gyakoroltam. próbálkoztam gémkapoccsal is, de azzal valami k**va nehéz. folyamatosan elhajlik, stb.....amíg nem veszem rá magam, hogy csináljak egy rendes picket, addig marad a tű :D
  • Palinko
    #96
    ezekkel az eszközökkel ki tudom nyitni azt a lakatot? mert valahogy nagyon nem akar összejönni :(
  • utgyuru
    #95
    jó topik, engem is érdekel +fav
    pont tnap lett vna rá szükségem, mer' anyám kizárt a lakásból és fél órát csöveltem a lépcsőházba... xD
    csak jó lenne ha nem jönnének a hülye ötletek, pl kalapács, C4, stb...
  • Gando
    #94
    ahhh futok le is lopom az autónkról :D
  • SrAta
    #93
    az álkulcsot tudjátok van az ablaktörlőlapátnak a merevítő drótja:D
    annak a végéből nagyon kicsi flexxel kivágni
    kibaszottjólett:D
  • SrAta
    #92
    kit érdekel h miből lehet jó lockpicket csinálni???:D
    sikerem volt egy régi ajtózárunkat amit kivettünk és csak a zárrész van meg 50* kinyitottam kb
  • Palinko
    #91
    hát nekem gemkapocs mindég elgörbült mielőtt lett volna sikerem max 1 pint sikerült beakasztanom abban sem vagyok biztos. a feszítő mindegy milyen mélyre megy? melyik akasztókat használjátok? googleba be lehet írni hogy lock pick template és akkor ad ki sablonokat amit el lehet készíteni, mondhatnátok egy jót hogy azzal próbálkozzak. Kár hogy nem ír nagyon méreteket.
  • Metalmilitiakid
    #90
    kis imbuszkulcsnak kalapáld laposra a végét, én azt használok
  • Gando
    #89
    jaja azis eszembe jutott, végülis bármiből lehet csinálni csak nincs fantáziám :D
  • ba32107
    #88
    én is tollakasztót használok, és az enyém a legtöbb zárhoz jó. ha lesz időm, a másik végéből leflexelek egy kicsit, és az jó lesz a pici zárakhoz is. próbálj erős drótból / gemkapocsból hajlítani, vagy használj egy pici csavarhúzót, azzal is megy, bár picit kényelmetlen.
  • Gando
    #87
    tudnátok mondani valamit tension wenchnek a házban? próbáltam a tollnak a biszbaszát de az túl nagy nem fér a zárba

  • nandorb
    #86
    c4-esel szet visszuk
  • nandorb
    #85
    nekem voltak valami tutorialok csak nem is tudom mar hol szedtedm ossze oket
  • Énvagyokazapád
    #84
    és ha benne van egy páncélajtóba hogy fogjuk meg baromarcú?
  • nandorb
    #83
    megfogjatok azta zarat es erosen odavagtok kalapacsal es kiesik nem kell lockpickelni
  • ba32107
    #82
    fasza ötlet

    szerintem legyen benne mindenképp lakat, kulcs, zárszerkezet rajz, meg pick, és ezt valahogy összehozni egy jó kis képre :)
  • tugyiti
    #81
    Én má vas csővel szanaszét vertem még a vaskaput is nemhogy a lakatot, a geci rozsdája dögölne meg....
  • SrAta
    #80
    Összekéne dobni valami fasza kis bannert
    valamelyest vágoma photoshopot írja le valaki h mekkora lehet a banner plz
    600 széles 400 magas?
  • SrAta
    #79
    valakinek van már valami sikerélménye?:D
  • SrAta
    #78
    majd eljössz valamikor és megoldjuk holnap veszek lakatot de annak nem gázolok bele a lelkébeXD
    meg megértettem h hogymeg az az elektromos rázóketyere és csinálok egyet
  • Pistike 007
    #77
    Egy részeg orosz kalasnyikovval a kezében, munkára késztetve az ifjú 'lakatost':D
  • F1re
    #76
    valami tuti van a hata mogott :D
  • Pianista
    #75
  • Pistike 007
    #74

    Nem gyönge a srác.
    40 éves betörői tapasztalat?:D
  • F1re
    #73
    szerintem ez is elég kemény
  • Pistike 007
    #72
  • SrAta
    #71
    nekem elegem lett a lakatból és brute force-al kinyitottam:D:D:D
    BRUTE FORCE= megfogtam a fűrészt és hatottam a lelkére
    DEJÓÉRZÉSSS
  • Gando
    #70
    csak nem értettem hogy a tűk miért nem csúsznak vissza a helyükre de mostmár rájöttem hogy a feszítés miatt
  • malter
    #69
    mi ajtokat állitottunk be elég sokáig,és jopárszor kelett elhagyott kulcsok miatt zárakat törni,de nem volt idö finomkodni ilyesmivel:)
    a réz és egyéb puha anyagu zárat megfurtuk az also résznél,amig leestek a tük és már nyilt is csavarhuzoval
    ami keményebb anyagbol volt és nem igen lehet furni,azt egyszerüen fogoval elforditottuk,és a középen egyszerüen eltörik az egész zár:)
    (persze ez csak ott müködik ahol kintebb van a zár mint az ajtolap sikja,ahol nem ott jol jött volna ez a pick:)
  • Borg
    #68
    Én zárszerkezeteket terveztem, azokról annyira nem lehet :) De pl voltak érdekes cilinderbetétek is.

    Pl nagy arccal behozták a fontainesek a DYNAXYS-t, hogy itt az új csoda... na levittük a kísérletibe, és mikor az echte magyar szakembernek 10 perces szintidő alatt nyitva volt, igen szótlanok lettek a csigazabálók :D


    Kb az is mindent elmond, hogy míg ez a csoda csak részleges, addig az R11 teljes mabisz minősítést nyert...
    Azért azt megnézném ahogy valaki egy Iseo R11-et feltör, vagy netán egy Kaba ExperT-et :) Nem mintha nem lehetne, csak... Bár az is érdekes lehet, ahogy egy amatőr a dynaxyst próbálja :) Ezekről nincs videó?
  • Gando
    #67
    áhh semmi mostmár átlátom az egésznek a lényegét :D
  • Metalmilitiakid
    #66
    berakod a feszítőt , feszíted de nem túl erősen mert az se jó (aranyközépút ...) és bentről kifele nyomkodok a tűket felfele (bár néhány zárnál fordítva kell) és elviekben a végén elfordul
  • Gando
    #65
    Hogy kell nekikezdeni egy zárnak? Úgyértem hogy berakom a feszítőt majd a picket és a tűk "felnyomkodását" belülről kell kifele csinálni?
  • tigeroo
    #64
    a videókon kívül nincs vmi netes tutorial ami használható is?:D
    kösz a rapid linket, egy pár nap és csekkolhatom ;D
  • ba32107
    #63
    köszönjük

    haladok én is, tension wrench-et készítettem egy tollnak az akasztójából, és egy tűt használok hozzá. van egy lakatom, az és a két szekrényajtózáram már kb 1 másodperc :D
  • F1re
    #62
    magy szinkron van ? xd mert csak akkor toltom le :D
  • Metalmilitiakid
    #61
    szintén ezzel a zárral küszködöm bár én 1 lapított imbuszkulccsal meg hajtűvel , de már a bicikli lakatom kitudom nyitni , szóval van sikerélményem :D