300
Lockpicking avagy a zárak hackelése :)
  • F1re
    #260
    ez ge.ire megéri !!
  • SrAta
    #259
    Advanced 9-Piece Set Lock Picks

    Szerintetek ez megéri?
    1200FT és ingyen házhoz szállítás
    vagy ez nagyon gagyi?
    adnak hozzá wrecket?
  • Macintosh
    #258
    igen igen.
  • SrAta
    #257
    msned is ez?
    mert akk felveszlek
  • Macintosh
    #256
    másik dolog,aki foglalkozik még ezzel a témával,az ezen az oldalon talál pár kollégát: http://lockpick.blog.hu/
  • Macintosh
    #255
    Ma délelőtt megérkezett a csomag,pontosan:
    - Southord Jack Knife Pick Set
    - Southord Jiggler Set
    - Slim Line - Jag Pick
    - Slim Line - Double Ball Pick

    Kedden rendeltem meg,hétfő délelőtt megérkezett.
    Elzett lakaton próbálgattam eddig,az könnyedén ment egy két próbálkozás után,viszont a jigglereket még nemtudtam használni,szétnézek még neten melyik zárhoz melyik jiggler illik,meg elszórakozgatok itthon a kocsik zárjaival.
    Segítő tippeket elfogadok :)
    Ha esetleg valaki rendelni akar,ilyen ügyben tudok segíteni.

    elérhetőségem:
    [email protected]
  • MerlinW
    #254
    Értelek, köszi. Sajna bordázott. Lényegében nem olyan nagy katasztrófa, csak gondoltam elszöszölök vele:) Végülis egy csavarhúzó az egész és lecserélem a zárat:)
  • SrAta
    #253
    hát merlin amibe nincs bordázás (pl WC ajtó) azt egy a végétől egy centire(mint a kulcs tolla) meghajlított drótdarabbal, aminek az egy centis részét icipicit laposra kalapáltad ki lehet nyitni.(ennek a neve sperrhackni asszem:D).
    Amibe bordázott a kulcs azt nemtom hogykell
    Ha nemérted, hogy mit írtam le vagy hogy néz ki akkor csinálok ábrát, csak írd meg, hogy csináljak.
  • Macintosh
    #252
    próbálni nempróbáltam,de vmire biztos jó, majd letesztelem
  • F1re
    #251
    olyan nincsen :)
    max ha van 1 gyémántozott kulcsod aminek a végére van hegesztve vmi qrva nagy vascső és ez által az összes zárat szét tod törni a nagy erőkar miatt:D
  • Macintosh
    #250
    nagyanyáméknál van egy kulcs ami nyitja az összes ilyen zárat,még anno csinálta nekik valaki,de ezen kívűl asszem lehet ugyanúgy mint a többi zárhoz is,rendelni kulcsokat.
  • Palinko
    #249
    hűha ez jó kérdés :D egyik haverom megcsinálta, hogy volt egy nem ahhoz a szobához épített kulcsa de elég hasonló zárból, aztán addig reszelgette a kulcsot még nem sikerült neki megfelelőre és ki nem nyílt az ajtó :D
  • MerlinW
    #248
    Skacok azokat a nagy lyuku régi zárakat hogy lehet kinyitni? Van egy régi íróoasztalom, kulcs nélkül:)

    Ilyesmire gondolok:)
  • KILLER2
    #247
    Én vettem fűrészpengét és szépen megcsiszoltam egyet. Egész jó lett, csak én vagyok béna :)
  • Macintosh
    #246
    én sima gémkapocsból hajlítgattam magamnak,de a hajcsipesszel többre mentem,igaz mind2 hajlik így sokáig tart bármit is kinyitni velük.
  • SrAta
    #245
    az jólenne várom a tapasztalatokat mert az ablaktörlőmerevítőből kiflexelt dolog az nem túl nyerő
    jó meg minden csak nem profi...
  • Macintosh
    #244
    tegnap rendeltem pár locpick cuccot, sztem a hétvégére vagy köv.hét elejére itt lesz.Jiggler szett,bicskás pick szettet,meg pár fejet még mellé,ha valakit érdekel majd leírom a tapasztalatokat és ha gond nélkül megjöttek akkor vehetjük úgy hogy nálam lesznek rendelhető cuccok.
  • SrAta
    #243
    tudom:D
    ahogy látonm h van itt üzi válaszolok:D
  • Macintosh
    #242
    ez gyors volt :D
  • SrAta
    #241
    ha valaki írna biztos járna ide vki:D
  • Macintosh
    #240
    jár még ide valaki vagy totál kihalt a topic?
  • KILLER2
    #239
    Akkor mindjárt más :)
  • SrAta
    #238
    Bocsi killer erre akartam amire most nyomom a replyt:D
  • KILLER2
    #237
    Nem értettem félre, mert a #229re írtam, hogy hosszú. A tiéd az teljesen rendben van.
  • Gando
    #236
    ja csak ez a topic nem bűncselekmény céljából indult, hanem csak egyszerűen hobbiból nyitogatnak az emberek lakatot :D
  • SrAta
    #235
    hoppá hoppá félreértettél az én módszerem az hogy feszíted a zárat(tehát folyamatos széthúzás alatt tartod a kezeddel) és úgy tekergeted a kerekeket elkezded az elsőt 0 tól és amikor érzed, hogy picit lazult otthagyod jön a 2. azzal is ugyanez utána a 3. azzal is ugyanez és ha jól figyeltél kinyílt
  • jhetedikj
    #234
    Én úgy fejteettem meg mienket,csak 288-ig kellett elmennem szerencsére és negyed óra se volt.
  • KILLER2
    #233
    Igazad van, tényleg van 0. Akkor nem csak a matek nem megy, az agyam sem az igazi már :)
    Valóban 999, mert ugye a 000-s kombináció kizárható szerintem. De a többi 3 egyforma számos kombó se nagyon valószínű, szóval azoktól is eltekinthetünk, de mindenképp min egy 1000 közeli értéket kapunk és csak 3 hengeres a cucc. Szóval ez az összeset végigpróbálós módszer nem túl nyerő, max ha valaki nagyon, de tényleg nagyon ráér :)
  • jhetedikj
    #232
    Azt a trükköt ismeritek,hogy mikor az ürge nyitva hagyja az ajtót ti belenyomtok a zárba egy adag pillanatragasztót és mivel nem tudja bezárni,később tárva nyitva lesz minden.(Persze én is csak olastam nem értek a témához:D)

    #231 Pontosabban 999 szerény véleményem szerint.
  • Herold
    #231
    0 nincs a számsorban? Mert akkor inkább 1000.
  • KILLER2
    #230
    Ja, csak az nem kevés. Így este nem vagyok nagy matekos, de ha jól számoltam, egy 3 hengeres zárnál csak 729 variáció van. Ez egy 5 hengeresnél sem sokkal több, ott is csak 59049 variáció van :)
  • F1re
    #229
    bármien számzárasat ki lehet nyitni csak ki kell játszani az összes variációt
  • SrAta
    #228
    lekettel---->lakattal
  • SrAta
    #227
    praktikerbeszoktam ezzel szórakozni ott ugye mindegyiket kinyitották már párszor
    bemek és kinyitom annyi idő alatt amennyialatt megnézik a számot:D
    az a baj h 5kerekes nem nagyon van de a 6000 FTos lekettel is melehet ezt jáccani csak jobban kell figyleni mert precízebb:D
  • SrAta
    #226
    minden 3 kerekessel megy ami már volt használva az 5ösről nemtok nyilatkozni olyant még nem nyitottam:D
  • Rockynhooo
    #225
    De egy komolyabb számzárassal már nem lehet megjátszani nem ? egy jo vastaggal ami ilyen 2-3ezer forintos, mert jo ez egy 300 forintos kis gagyi volt :D
  • SrAta
    #224
    ezzel a módszerrel csak az a baj h olyan zárral lehet mecsinálni ami már jópárszor ki lett nyitva tehát totál újjal nem mert az nem lötyög és nem érzed mikor lazul
    Kül nincsmit ez csak természetes:D
  • Rockynhooo
    #223
    feltörtem :D köszönöm a segítséget :D
  • Rockynhooo
    #222
    nah jah én akárhogy probálom nem megy :| de holnap találkozok faterommal majd rábízom :D
  • Herold
    #221
    Kérdés, hogy melyik oldalon kell kezdeni a tekerést.