21288
  • akosmakos
    Ajánlott egy kormány, amin sok gomb is van :)
  • kismy
    köszönöm!
    a 3. pont érdekelt legjobban. én nem láttam ilyet, de addig nyomogattam a billentyűzetet, míg megtaláltam a megoldást. mondjuk érdekes vakon tapogatózni, hogy megtaláljam a megfelelő billentyűt, miközben kormányozni is kell :)
  • akosmakos
    1. Verseny előtt beállítható a gumi stratégia, de ha menet közben jön az eső, akkor a versenymérnök rádszól rádión. Amikor határozottan azt mondja, hogy cserélni kell, akkor ki kell menni és elvileg jót tesznek fel.
    2. Előrejelzésen látják az időjárás változást, ekkor stratágiaváltást ajánlanak fel, ott is lehet esős, v. köztes gumi, ha azt elfogadod amikor bemész olyat kapsz.
    3. Az MFD-n (vagy FMD?) - a jobb alsó sarokban lévő menüben verseny közben - ahol a motormód, ERS mód állítható - van egy olyan menüpont az egyik fülön, hogy next tyre compound, azaz a következő gumikeverék. Na, ha ezt beállítod, akkor a következő kiállásnál elvileg a beállított keveréket teszik fel.
  • kismy
    sziasztok!
    én még csak a 2018-ast kezdtem most játszani:) van egy problémám, hátha tudtok segíteni:
    legalapvetőbb beállítással nyomom, semmin nem változtattam még, billentyűzettel.
    kerékcserekor viszont nem tudom (vagyis nem jöttem még rá) szabályozni, hogy milyen gumit tegyenek fel. szóval esik az eső, de nekem felrakják a softot vagy bármi mást. mi a módszer?
    köszi előre is
  • lac coo
    https://sg.hu/cikkek/jatek/143723/az-electronic-arts-vette-meg-a-codemasterst
  • Gascan
    en is azon filoztam h indulok rajta de az oreg ferrarisat valasztottam... nem tudtam kibekulni a portugal palyaval meg az idobeosztas se volt pont jo :)
    Utoljára szerkesztette: Gascan, 2020.11.19. 19:08:21
  • b-type
    Amennyire tudom nincs szabadon elérhető 2020Mercedes, csak fizetős. Az SF1000 viszont szabadon tölthető.
  • alma2
    Azert 2 percnel tobb energiat biztos nem olt bele. Na meg keret, halo vagy mi a neve, abban meg nem volt.

De ha mar ide irtam, az srs-en epp most indult egy f2-es sorozat. Szerintem 200+ feletti autot vezettem mar az ac-ben, koztuk sok formulat is, de az elso auto ami feladta a lecket valamiert es meg mindig probalgatom. Most ingyen letoltheto
    ac f2
  • Danecay
    A 2020-ban valóban nincs, viszont a 2011-ben viszont van, szóval valószínűleg nem ezen múlt a dolog.

Azért az is eléggé árulkodó, hogy egy Ferrari-val mutatja be pályát, nem pedig egy Mercivel.
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2020.11.18. 19:13:14
  • alma2
    A jo oreg assetto mindenhol ma is messze megallja a helyet :)
    Gondolom nincs torok palya az f1 2020-ban.
  • Daermon
    Egy kis laza, zenés hangulatos :)
  • sertrex

Inkább úgy mondanám, hogy a CMF1 távol áll a valóságtól.
  • lac coo
    Esküszöm ehhez képest még a CM F1 is túl van nehezítve, ott nem tapad ennyire ... Bámulatos...

• Norberto91
    Igazad van, apró módosítások lesznek, de úgy tudom a 2020-as autókat fejleszthetik jövőre is. Nem nulláról fogjak felépíteni az autókat, mint eddig évről évre. Az átlag ember különbséget nem nagyon fog észre venni. Ezért írtam a modellekhez nem kell nyúlni. Csak aktualizálni, ami a készítők dolgát jelentősen megkönnyíti. Hiszen adottak az autók idei paraméterei.
  • Timbu
    "Szóval a modellekhez nem kell nyúlni"
    Még versenyről-versenyre is változnak az autók, a fejlesztés folyamatos. Attól, hogy a szabályok nem változnak jelentősen jövőre, az autók még fognak.
  • Norberto91
    Codemastershez közel álló youtuberek (pl.: Aarava) mondták, h ez a generáció utolsó játéka. Illetve ha belegondolsz jövőre is ugyan ezek az autók maradnak a valóságban. Szóval a modellekhez nem kell nyúlni, max a texturakhoz, erőviszonyokhoz, illetve ha új pilóták modelljeit kene cserelni. Új pálya talán nem is lesz jövőre. Nagy újítást sztem nem nagyon tudnak már beletenni ezen a generáción. Miért venned meg majdhogynem ugyan azt a játékot? Idén a grafika szinte semmit nem változott, sanszos h már nem nagyon tudnak többet kihozni ebből, max egy új grafikai motorral, akkor meg már érdemes next genre fókuszálniuk. (Dirt 5 a bizonyíték h dolgoznak rajta)
  • Amergin
    A Japán rövid meg az USA rövid pályák mellé azért megkaphatnánk a Bahrein rövidet, amin a 2. bahreini nagydíj fog menni.
    Azt nem kell újra lemodellezni.
  • lac coo
    Ne kapjunk már egy darabig, ezt még épp bírja a gépem ... :)
  • adam46
    Jövőre már kapunk nextgen részt?
  • lac coo
    Még azi gazi F1 se nagyon tudja mit csinák, ki tudná ezt követni :))
  • Daermon
    Már nyilatkozták, hogy nem, mivel nem tudják az új pályákat lemodellezni és megcsinálni időben.
  • Norberto91
    Nem fognak bekerülni. 1 pályát megcsinalni 1 év a fejlesztők elmondása alapján. Nem éri meg nekik. Javítgatják a Bugokat, illetve csinaljak a next gen F1 2021-t. Ez az év olyan amilyen.
  • GPx8
    Teoretikus kérdésem, hogy vajon a HIVATALOS F1 játék követi-e majd az idei F1 naptárat? Bekerülnek a pályák??? Ha nem, akkor mitől hivatalos ez a játék?
    Utoljára szerkesztette: GPx8, 2020.08.28. 17:21:39
  • Amergin
    Kint van az 1.08
  • lac coo
    A My Team autómmal nem lehet csak úgy gyakorolatni bármelyik pályán ? Karrieren kívül teljesen tét nélkül ...
  • lac coo
    Javítom magam ,semmiféle eventről nem megy sehová ,se ki se be, időmérőről se vált versenyre... csak tölt és tölt ... :D
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2020.08.15. 09:24:00
  • lac coo
    Nekem ezzel a patch-el nem valami, jó nem lép vissza a versenyről, vagy hotlapról csak forog-forog, le kell lőjjem feladatkezelőben ...
  • adam46
    Lehet még nem portolták át, de biztosan lesz. Amúgy tényleg nagyon jól megcsinálták, kell hozzá a SimHub progi, ami kinyeri a telemetriát és gyakorlatilag tényleg egy overlay-ként üzemet, html és js alapon. Ugyan el lehet rejteni, amikor nem vagy játékban, de például néha a menüben is látszik. De menni nagyon menő vele. :D Nem tudom, hogy miért lenne olyan nagy szám használni a valós F1 grafikát a játékban is.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2020.08.10. 15:16:00
  • Fehercsoki
    F1 2020-hoz nincs ilyen? Én nem találtam sajnos :(
  • adam46
    Kipróbáltam néhány napja a halo overlay módot. Akkora király, bár elég esetlen a működése pályán kívül, nem értem ezeket miért nem teszik bele, vagy miért nem harcolnak érte, hogy benne lehessenek...
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2020.08.10. 11:25:20
  • sertrex
    Ennek akkor lenne értelme, ha játékban is Hamilton vezetne vagy a videó készítője vezetné Hamilton autóját. Utóbbi szórakoztatóbb lenne.
  • lac coo
  • nono28
    Sziasztok!

F2-re lesz frissités az idei szezonra?
  • lac coo
    Náhány lekőrözés, rögtö naz elején köcsög AI épp visszavesz ia körét... Végén egy Rad Bull elfüstölés ...

• lac coo
    Még csak hasonlót sem láttam ... Nem tudom mi lehet...
  • Amergin
    Egészen pontosan ERRE gondoltam.
    Kétszer volt ilyen a karrier során (20 versenyen vagyok túl). De ez csak annyi amennyit észrevettem, lehetett több is, nem mindig nézem meg, hogy miért esik ki az AI, szóval biztosan több volt ennyinél...
    Itt egy másik!
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2020.07.30. 19:06:55
  • lac coo
    Csak a klasszik pályákon megyek, eddig semiféle anomáliát nem láttam ...
  • Amergin
    Hát nem tudom én nem vettem észre ezt. A ma befejezett mexikói nagydíjon pl. Magnussen 5 mp-es büntit kapott, mert nem engedett el engem lekörözéskor.

A hosszú egyenesben (pl. Vietnám, de a mai mexikói nagydíjon is) előfordult az, hogy az AI előzni akar, de még csak helyezkedik és beriszálja az autót, ami végzetes kicsúszáshoz, falnak csapódáshoz vezet.
    Ez szerintem bug, javítani kéne! (ha nem bug, akkor eddig miért nem volt ilyen? ja és a valóságban mikor volt ilyen utoljára?)
  • lac coo
    Az AI lekörözést állatul megcsinálták, alig vesznek el a tempójukból mégis tökéletes helyen és ritmusban engedik el az embert .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2020.07.29. 19:21:22
  • lac coo
    Patch :

Mercedes car and driver suits updated to the black livery.
    Fixed an issue in unranked multiplayer where a host disconnection resulted in AI having unrealistic lap times.
    Sergio Perez and Lance Stroll now wear the correct gloves.
    Fixed a progression issue in My Team career which could occur after an Invitational event.
    Fixed a progression issue in My Team career which could occur at the end of a season.
    The Savant sponsor will now correctly pay out.
    Various other stability and bug fixes.