21707
  • [HUN]FaTaL
    #21627
    Ott a profil gyárilag a játékban, csak nem működik, a 21-ben igen. VJoy-jal meg mindenféle szarral meg lehet oldani, de ennyit nem ér nekem.

    Eleve nevetséges, hogy nem lehet egyedi eszközökre gombkiosztást csinálni (attól függetlenül, hogy ez most egy TM pedál vagy sem, generic deviceként is kéne működjön). Bázisba bedugva támogatja, szóval játékhiba.

    Inkább csak, mint vicces dolog említettem meg, eredetileg csak az első virágbolti verziót néztem, azt hittem azóta javították, de a free weekenden futottam még egy kört és még mindig nem.
  • lac coo
    #21626
    az lehet tm kérés, nem ?
  • [HUN]FaTaL
    #21625
    Fasza, de azt, hogy a T-LCM pedálok nem működnek csak a bázison keresztül (ami nekem nem TM), azt a megjelenés óta nem sikerült javítani :D
  • lac coo
    #21624
  • viso 007
    #21623
    Ok, az originen belül nyomtam egy rebuild-ot, megoldotta...
  • viso 007
    #21622
    Sziasztok! Másnak nem romlott el a hang az 1.08 patch után, olyan mintha kihagyna a motor, persze az autó jól megy csak a hangja lett ilyen... Még annak idején a grid legends-nek volt ilyen a hangja, játszhatatlan. A menüben minden ok, csak az autóban rossz (hallgatni). Valaki tud rá megoldást?
  • alma2
    #21621
    Mentem egy par kort, most hatarozottabban jobb mar, nem erzi az ember, hogy hianyzik egy sebessegfokozata az autojanak, na meg nem is akarjak folyton seggbe toszni, illetve, ha elmennek mellette, akkor sem hagyjak allva az embert.
  • alma2
    #21620
    persze semmi nincs, de meg most is errol szol az 1.07 patch resze, na meg a kovetkezo is errol fog a jelek szerint. Szerintem te jatszol masik jatekkal hiaba jatszottam osszesen 3 orat bar azt 100% AI-n.
    Lehet az f1 2021-et inditgatod :)

    1.07 patch notes:
    in addition to the fixes above, the development team believes it has identified the issue regarding AI speed gains on the straights. Changes to throttle application in this patch will help, and the team is working to bring parity to AI and player car performance. We will update you as soon as we have more news.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2022.08.03. 15:41:59
  • lac coo
    #21619
    Jah..karrier.... Arra nincs nekem időm :)
  • CodeRed
    #21618
    Player hub - Super license - Stats - career
  • lac coo
    #21617
    azt hol látod, hogy hány kört mentél ?
  • CodeRed
    #21616
    A harmadik futamnal jarok karrier modban (sajat autoval). Eddig a 2018-al jatszottam, igy eleg nagy az ugras. Aki eddig mindegyikkel jatszott annak biztosan nem tul nagyok lehetnek a valtozasok, de igy oriasinak erzem a fejlodest. Fizika/AI, korites, karrier mod nagyon ott van. Olvastam par negativ hozzaszolast az AI-val kapcsolatban itt, en nem tudom, eddig semmi negativumot nem tapasztaltam. Az biztos, hogy egy komolyabb vonatozasnal esznel kell lenni, nem lehet tokoreszni mert az AI (legalabbis szerintem) rendkivul jo. Az uj javitasnal vegre mukodnek a szektor ido szinek, a pilotak helyezesei valosabbak es fizikaban is erezni aprobb kulonbsegeket, de eddig csak olyan ezer kort memtem vele a statom alapjan, meg ismerkedesi fazisban vagyok. :D Stabilan hozom a 16-17-ik helyezeseket :D Nem tudom hogyan lesz meg a szezon vegere a a szponzornak vallalt 15bajnoki pont de messze meg a vege. :D
  • CodeRed
    #21615
    A harmadik futamnal jarok karrier modban (sajat autoval). Eddig a 2018-al jatszottam, igy eleg nagy az ugras. Aki eddig mindegyikkel jatszott annak biztosan nem tul nagyok lehetnek a valtozasok, de igy oriasinak erzem a fejlodest. Fizika/AI, korites, karrier mod nagyon ott van. Olvastam par negativ hozzaszolast az AI-val kapcsolatban itt, en nem tudom, eddig semmi negativumot nem tapasztaltam. At biztos, hohy egy
  • lac coo
    #21614
    Valaki megvette amúgy, vagy demo.... ? Hogy tetszik az új patch... ? :)
  • lac coo
    #21613
    Hát én ilyeneket nem tudok, nincs is idő karrierre ..sajnos ...
  • attila46
    #21612
    üdv

    Segítséget szeretnék kérni....

    Valós szezont fútok, közben tudok bukót cserélni?
  • lac coo
    #21611
    Patch 1.06 Notes
  • lac coo
    #21610
    Get additional insight on patch 1.06’s handling and Force Feedback changes
  • lac coo
    #21609
    Próbáld ki, szerintem könnyebb belőni. Nem is igen viszonyítás sokszor elég a kanyart néznem milyen messze van, mert azt látom amilyen messze van és nem azt, hogy a nagy fov miatt úgy tűnik mintha 500 méterre lenne pedig csak 50 -re van ...
  • Danecay
    #21608
    Viszont a hamis sebességérzet miatt, értem ez alatt, hogy kevesebb FOV-al elméletileg kisebb a sebességérzet, ezért mondjuk fix viszonyítási pont nélkül, pusztán az aktuális sebességedből kiindulva, nehezebb belőni egy féktávot. Jó persze tudom, F1-ben, és általában az autósportokban, szoktak lenni viszonyítási pontok, ha más nem a kanyar távolságát jelző táblák, de ha mondjuk kiviszi valaki. akkor a rendelkezésre álló érzékekre kell támaszkodni, viszont mint írtam, kisebb FOV-nál, kisebb a sebességérzet. Mondjuk mindenhez hozzá lehet szokni. Bár mondjuk az nem teljesen tiszta, hogy kisebb FOV-al miért lehet jobban felmérni a távolságot?
  • lac coo
    #21607
    Arra jó, de sokkal jobban be lehet lőni a távolságokat, ha nem torz nagylátószöggel nézi az ember .... Leszarom milyen íveket megyek, de akkor se ülök ki az autó tetejére .....:D
  • Danecay
    #21606
    Én is cockpit-ból, igaz tegnap mentem egy kucsit T-cam-ból is, érezhetően jobb íveket is autózva így. Mondjuk cockpit-t nézetben én a FOV-ot növelni szoktam a sebességérzet miatt, nem pedig csökkenteni.
  • lac coo
    #21605
    cockpit. Igaz emelek rajta, meg szűkítem a fov-ot, úgy jobban fel lehet mérni a távolságokat ..
  • Danecay
    #21604
    Te milyen nézetből szoktad nyomni?
  • lac coo
    #21603
    Azt a pályát egyszer próbáltam azóta se ....Nem lenne rossz vonalezetés de tényleg élvezhetetlen a sok idióta csík, meg a nulla tereptárgy miatt ....
  • Danecay
    #21602
    Elég nehéz ezen a francia pályán összerakni egy normális kört cockpit nézetből, úgy hogy még ráadásul béna is vagyok :) Annyira beláthatatlanok a kanyarok a több vonalvezetésű pálya és a színes sraffozások, valamint a 18"-os kerekek, és az azok fölé nyúló légterelő elemek miatt. Pedig már az ülésmagasságon is emeltem. Mindenesetre nem ez a kedvenc pályám és nem is fogom megsiratni ha kiveszik a naptárból.
  • JonasSandor
    #21601
    Azért volt igen, de gyorsabb voltam tőlük és büntetett. Meg ha elengedtem nem tudtak elhúzni, hanem feltartottak.
  • Danecay
    #21600
    Nem lehet, hogy kivezető körön, vagy körhátrányban vagy, azért kékzászlóznak?
  • JonasSandor
    #21599
    Ez a kékzászlózás mért van ha gyorsabbak vagyunk tőlük?,vagy egálba megyek vele. Azt büntet egyfeszt. Ezek a kanyar levágásos cucc is elég gáz 4 kerékkel le se mentem egyszer sem azt osztotta sorba a büntit.
  • macleody
    #21598
    Nem mentem vele még túl sokat - meg most rákattantam a The Hunter Call of the Wilde-ra - de még egyszer sem tosztak seggbe. Simán bedobja mellém a kanyarban, meg mocsok gyorsak az egyenesben, de toszogatás még nem volt.
  • lac coo
    #21597
    Nem tudok márt mondani, pár száz kör verseny után semmi ilyen nincs....
  • alma2
    #21596
    Szerencsere Nem Lacoo a fo iranymutato a fejlesztesnel :)

    "AI rockets
    The other thing that would help every player is nerfing the OP straight-line speed of the AI.

    Players on every platform and in every mode have come across AI that seems to have endless ERS and zero drag. It makes tracks like Miami and Monza impossible in races."

    nem csoda, hogy seggbe tosznak...
  • ToMy_
    #21595
    höhö, még egy kis kék meg zöld az oldaldobozokra, aztán kész igazi LMBTQ zászlóshajó...
  • lac coo
    #21594
    Legyen már végre igazi színes autó is, a sok uncsi melett.... :D

  • ToMy_
    #21593
    Csak ABS és TC, de egész jó,szórakoztató instant fun.
  • macleody
    #21592
    Vannak akik assist nélkül tolják kontrollerrel és szarrá vernek, pedig kormánnyal tolom :)
  • JonasSandor
    #21591
    Milyen nehézségen toljátok?
  • ToMy_
    #21590
    Kipróbálás meg félnapos tesztelés után az a véleményem, hogy egész jól összerakták ezt (is).
    Flat screen-en ultra-közeli beállításokkal fut 2560x1980-on egy i7-7700K/32GB/2060S/SSD konfigon.
    VR-ban Oculus CV1-en már elfogy az akarat, jóval lejjebb kellett vinni a látványt, plusz az ASW is kell, hogy ne legyen szaggatás, de medium közeli beállításokkal teljesen élvezhető a dolog. DLSS sokat segít.
    Fura, hogy kizárólag csak a cockpit igazán VR, minden más UI csak egy viszonylag kicsi virtuális képernyő, ezt jobban összerakhatták volna.
    Übercasualplayer módjára kontrollerrel próbáltam, nem volt lelkierőm összerakni a kormányt, na ez tényleg nem az igazi. Nyilván nem erre van kitalálva (elvileg), de valahogy fura, és nemigen lehet javítani a beállításokkal.
    Mindent egybevetve részemről egy erős 7.5/10 (a kontrolleres dolog miatt)
  • lac coo
    #21589
    Lyaly.... :)
  • JonasSandor
    #21588
    Jaaa de az nem demó akkor:D:D