177
A fiúk vagy a lányok hajlanak jobban a szex fele?
  • mama2
    #17
    Hát a nagybátyám nem 12, hanem 20, a barátnője meg 22:D. Úgy hogy...(ilyen a mi családunkXD)
  • Vlala #16
    A szex, mint hobbi általában a 12 éves wannabe lepedőakrobaták mániája.
    AKmelyik kutya ugat, az nem harap, aki igazán jó az ágyban, az legalább annyira szerény, mint én :D
  • Rundstedt17
    #15
    egyetértek...
  • mama2
    #14
    Mindkét oldalon van, van is ilyen családtagom: Nagybátyám iwiw-én hobbinak az van írva:szex:). Ha kijönnek, akkor ide vejönnek hozzám és minden van itt(persze eksön nincs:P). A barátnője szintén ilyen szexmániá, úgyhogy mindkét oldalon van, és ha egypár az a két szexmániás ember akkor:DD
  • dogfish
    #13
    "a lanyok is ugyanazt akarjak, mint mi
    csak megprobaljak az egeszet nagyon jol alcazni
    de ha egyszer megtudnad, hogy miket terveznek
    soha tobbe nem mondanad magad perverznek"

    es ez igy is van....
  • fanka93
    #12
    az osztályomban is-is fiúk közül is van perverz alkesz cigis,és a lányok közül is vannak kurvák,füvesek,alkeszek...komolyan...
  • ChuckyHUN
    #11
    Szerintem fiuk:)
    pl osztályban lányok megsemukkannak szinte xD
    a másik oldalt nem részetezem
  • ba32107
    #10
    szentigaz
  • Gladiator
    #9
    Hát, a lányok titkolják és nem beszélnek annyira nyíltan róla, mint a fiúk, de hallottam én már azért 1-2 csajt sexről beszélni és hát még magam is bele-bele pirultam...
  • ScarY MAN
    #8
    akkor biza mind az :D
    kivéve a rokonokat akikkel joba vagyunk es akiket szeretunk :) ...+a baratnom xD
  • bracsek #7
    Régi lemma, hogy ha egy csaj ha kijelenti, hogy izé az kurva, ha egy férfi megteszi jobb esetben elmosolyodunk rajta vagy fel se vesszük, mert ez a "világ rendje."
  • ScarY MAN
    #6
    a fiuk csak beszelnek xD ... valamelyik tesz is érte...
    de egy csaj főleg ha fiuk veszik korbe...es kell neki...akkor csak csettint es maris ugrik az osszes xD ...es hidd el...a csajok jobban akarjak..meg ha nem beszelnek rola... vagy csak tenyleg maguk közt... hazudnak jobbra-balra :D
  • wordsworth
    #5
    Érdekes kérdés :) A fiúk pofáznak róla ahol tudnak, de a csajok inkább csak egymás közt szerintem, szóval egálnak gondolom.
  • Barnabyka
    #4
    és meg is indokolnád ezt?
  • n3whous3
    #3
    de egyébként vannak szexmániások mind2 oldalról
  • n3whous3
    #2
    fiúk

    kthxbye
  • Barnabyka
    #1
    Ezen az elsőre talán hülyeségnek tűnő dolgon a minap gondolkodtam el...
    Valaki ezt mondja valaki azt...
    kiváncsi lennék mit gondol egy nagy SG-s közönség