177
A fiúk vagy a lányok hajlanak jobban a szex fele?
  • fanka93
    #57
    Marok Batosz
  • Willi Betz
    #56
    A kurvázás szerintem egy szélsőséges eset. Mikor már a rejszolás sem segít és nincs aktuális barátnőd.
  • Barnabyka
    #55
    hihi..buta...azért az örömlányokkal(kurvákkal) óvatosan én azt mondom
  • ChuckyHUN
    #54
    :D:D:D:D:D
    És ha nincs 10ezred akkor Marok Maris ingyen megoldja a dugulást :D:D:D
  • fanka93
    #53
    nekem erről eszembejutott egy csaj,velem egy idős,és hát fél nyír1 végig ment már rajta,és idén szilveszterkor gecis(!!!) hajjal ment haza,és szétbaszott sunával...mi ez hanem kurva...
    [am szerinte jó nő,csak hát ribanz]
  • megalodon
    #52
    én nmvok szüz.24vok és voltam már "olyan" lánnyal aki pénzért...
    nm szégyellem
    csak nincs állandóan 10ezrem ha d_gni akarok.
  • ChuckyHUN
    #51
    Hát lóf*sz tudja... Én még szűz vagyok ,nem szégyellem, olyannal akarok aki télleg azért mert szerete meg ilyenek nem azér h gyors basszmegazt bb...
  • megalodon
    #50
    jajajaja.
    de van akinek éppen ez kell.
    Csak az a baj,h.nehéz ezt pont megtalálni.
    Nekem most pont egy ilyen lány kéne de hát elég nehéz...
  • Willi Betz
    #49
    Pontosan,nincs két egyforma nő. Még az ikreknek is különbözhet az ízlésük.
  • Willi Betz
    #48
    Az aki egyből lefekszik veled,az csak arra jó szerintem. Ez alatt nem azt értem,hogy kurva,hanem ő csak dugni akar.
  • ChuckyHUN
    #47
    Én (szerintem) relatív jó képű vagyok (xD) csak van rajtam "pár" kiló felesleg... Van mikro ez gáz vanmikornem... ezvan
  • Énvagyokazapád
    #46
    bazzeg ezt én akartam :D Aljas kúszóbab :D
  • megalodon
    #45
    Eben igazad van!Csak az a baj,h.lehetsz jóképü,szinte csak pont az nem néz rád akit szeretnéd h.figyeljen rád.
    Én sem vok egy csúnya ember,de van hogy rám se néz az akivel esetleg szemezni kezdenék vagy egyátalán valami kontaktusba kerülni vele.
  • Barnabyka
    #44
    Jójó mondom csak hülyültem..azért a jó duma is befigyelhet meg az ,h valaki bnője mire vevő és ,h viszonyul dolgokhoz...Szerintem nem mindenféleképp az a jócsaj aki egyből lefekszik veled..SŐT
  • Aspyrin
    #43
    Már mondani se merem hogy másfél hónap múlva mit súgott a fülembe.
    Én tudom: "ne iJedj meg!" :D
  • Willi Betz
    #42
    Hidd el sokaknak te sem tetszenél,vagy én sem,hiába vagy jóképű:D
  • Aspyrin
    #41
    Lóképű? :D
  • megalodon
    #40
    Ez iggy igaz!!!!
    Ehhez nincs is mit hozzáfüzni!!
  • Barnabyka
    #39
    Van benne némi igazság de ha olyan jóképű vagy mint én nincs ezzel gond...Nah jó ez csak kis EGO volt
  • ChuckyHUN
    #38
    jaja... és az haggyán h heteket, honapokat de nme is biztos h összejön
  • Willi Betz
    #37
    Csajokkal az a baj,hogy ha akarnak valamit,vagy kell nekik valami akkor azt megis tudják szerezni maguknak,míg mi fiúk több hetet-hónapot könyöröghetünk akár a szexért vagy csak egy lány elnyeréséért. Szóval nagy hatalmuk van ezeknek a lyukas egyéneknek:D
  • ChuckyHUN
    #36
    xD WOMBAT DA SEX MANIAC JESUS
  • SötétBarom
    #35
  • Truck Driver001
    #34
    Nekem ex barátnőm volt ilyen..eleinte félénk alig mondok vlmit sex-el kapcsolatban,aztán 1hónap múlva benyögi hogy szívesen kibilincselne az ágyához,és játszana velem...
    Igazándiból megilyedtem:D
    Már mondani se merem hogy másfél hónap múlva mit súgott a fülembe.
    Nekem az ilyen már azért sok:D
  • Barnabyka
    #33
    :?_ASD?_:SAD?_SA?D_?S:AD?SAD_
  • Barnabyka
    #32
    hmm..érdekes elsőre mindenki eztmondaná de gondolj bele ,h a lányok nem előtted fognak erről társalogni csupán egymás közt
  • cement
    #31
    dzsízüsz krájszt
  • Taranov
    #30
    IM-Net?
  • Tigristank
    #29
    Az általában csak egy emlék marad számukra, az igazi szerelem viszont örök.
  • Vlala #28
    Ne vedd személyeskedésnek, nem annak szántam, csak számtalan kisfelnőtt látható myvip, iwiw, privi berkekben, hogy az egyik osztálytársával lefénnyképezi magát, hogy "megvolt"...
  • autoszimulator
    #27
    lehet kirugdalnám nagybátyám, ha annyira nem képes a farkát kordában tartani, hogy más szobájában ne csinálja :D
  • Csabesz6
    #26
    poénból?:D
  • tobias88
    #25
    love.hu-ra regisztráltunk poénból és 50szer több nő van aki szexelni akar mint férfi...
  • wordsworth
    #24
    Aljas kúszóbab? :)
  • Taranov
    #23
    Igen, meg a lányok olyanok, hogy egyszer ezt gondolják, egyszer azt.
    Vagy nagyon akarják, vagy visszariadnak tőle. A fiúk szerintem kiegyensúlyozottabbak.
    De teljesen igazad van benne, hogy egy bizonyos pont után már nem riadnak vissza a lányok, és akkor már nem kérdés, hogy ki forszírozza jobban a dolgot :)
  • ZsirosKenyer
    #22
    rájt!

    a fiatal lánykák még talán jobban akarják, csak egyrészt félnek hogy lekurvázzák őket másrészt izgulnak hogy fájni fog stb.. ezért inkább visszavonulnak.

    De ha be vannak járatva akkor viszont elvetemültek
  • Taranov
    #21
    Azért szerencsére nem csak 20 éves korig feszes a bőrük.
  • Mr Csé
    #20
    csak akkor már ráncos a bőrük és lóg a csöcsük :O
  • Taranov
    #19
    Egyébként szerintem ez kor- és egyénfüggő.
    A tizenéves csajok sokat beszélnek róla, de amikor tettlegességre kerül sor, akkor visszariadnak.
    Idősebb korban viszont már talán a csajok hajlanak jobban felé.
  • SimaSuna #18
    az a szöveg :D