177
A fiúk vagy a lányok hajlanak jobban a szex fele?
  • Taranov
    #137
    Én csak vicceltem, nem tudom, hogy a többiek hogy vannak ugyanezzel :)
  • Barnabyka
    #136
    lehet ,h mi többet beszélünk róla de sztem nem így van..csak mi nyilvánosan a lányok meg inkább egymás közt
  • megalodon
    #135
    nmkell átnevezni,de nem komolyan nmvok ronda(bár tom,h.messziröljött ember...)
    Taranov,tényleg ez a tapasztalat??
    Hát amugy a kérdés az h.lányok v.fiuk??
    Mind2 ugyan ugy csak mi jobban beszélünk róla.
  • Barnabyka
    #134
    Ajaj ha így folytatjátok/folytatjuk a topicot át lehet nevezni "nekem van nagyobb EGO-m topicra
  • Taranov
    #133
    A túlságosan tökéletes férfiakkal egy kicsit távolságtartóak a csajok, tapasztalatból mondom :D
  • Barnabyka
    #132
    vagy olyan csúnya vagy ,h elkerülnek nagyívbe..vagy csak a gatyádon keresztül virít a "kis" gyík
  • megalodon
    #131
    nmolyan rossz ez acsaj.
    mostanság nmakar ballagni valahonnan??Pl a hapsiától a f*rkamra....
    hát jó lehet hogy szélsöséges példát mondtam h.bíróság de én mégnmfogtam ki ilyen csajszikát akoi csak kíváncsi és ezért leszólít,h. ugyanmár legyek kedves +tokkni,segitsek rajta.
    Lhet túl jól nézek ki és nm is mernek megszólitani??
  • Barnabyka
    #130
    hát akkor neked kelett volna lépned mert egy csaj sztem nem fogja aztmondani ,h "járjunk"..bár aki aztmondja ,h "hajrá"...
  • Pepsi Twist
    #129
    14 évesen még kifelyezetten szép volt :D és lehet teccet is :D
  • Pepsi Twist
    #128
    ahha...
  • Barnabyka
    #127
    hmm.. ha visszaalakítjuk a ráncokat stb..még el is tudom képzelni...am. most vettem észre ,h ez már több mint 10éve történt
  • Pepsi Twist
    #126
    pont most (régebben szebb volt de ma már tök ronda :D vagy csak annak láttam a pia miatt xD de úgy emléxem szép volt :D)

  • Barnabyka
    #125
    nah megkapjuk a várvavárt képet??pls xD
  • vegicsek
    #124
    Baz, ezt még megvárom :D
    Amúgy lol topic :)
  • Pepsi Twist
    #123
    ok
  • Barnabyka
    #122
    butta '-.- csak tölts fel róla egy képet kiváncsi lennék
  • Pepsi Twist
    #121
    persze csak az van :D sőt videó :D
  • Barnabyka
    #120
    barom...de biztos nem volt annyira rossz nincs róla egy képed?
  • Pepsi Twist
    #119
    tudom :D nekem is csak 1 játékszer volt :D pár óráig :D
  • Barnabyka
    #118
    hhmm...szerintem nem feltétlenül kelett volna belemenned ebbe mert végülis csak egy játékszere voltál 1 alkalomra
  • Pepsi Twist
    #117
    hehe :D
  • Prince of Máté
    #116
    :D
    Én az ilyet mért nem fogtam ki :/
  • Pepsi Twist
    #115
    Hát... én 15 évesen keféltem elösszőr 14éves csajjal én 1.ős voltam gimibe ő meg 8.os és az volt a baja hogy nem akart szűzen ballagni mondom segítek rajta egyébként 1 tök fullos csaj volt :D
  • Barnabyka
    #114
    fiatalon ha egy lány lefekszik valakivel az általában tényleg szerelből történik szerintem szal csak nem lessz bíróság ha nincs bekattanva az illető
  • Fbn Lx
    #113
    Nem hiszem, hogy egy kiscsaj feljelentene. max ha utál, és meg akar szopatni, de egyébként kétlem, hogy bárki meg akarná alázni magát azzal, hogy bejelenti, hogy őt megerőszakolták... mert elterjedne róla utána.
  • Taranov
    #112
    14 és fölött már fiatalkorúnak számít, és így nem tiltott a dolog. Viszont az sajnos elképzelhető, hogy bekattan. Talán a bíróság a ritkább eset, de az apja öklével lehet, hogy találkozol.
  • Taranov
    #111
    Sikerült :DD
  • megalodon
    #110
    hát az lehet hogy igy van,söt pont ma hallottam pár ált.isk lányt félfüllel,h."ö még nmtudja hogy te még szüz vagy?"mondatot csiptem el.
    CSakhát az a baj,hogy ezek a lánykák lehet hogycsinik meg még érnek pár évet de még akkor is kiskoruak.Akárhogy szo*hat meg bármit csinálhat még ha fel is ajánlkozna Nekem akkor is.... kiskorú..És mint ilyen elég veszélyes mármint nekem aki nagykorú vagyok,mert lehet hogy isteni a teste
    (pl ismerek olyan 14-16 éves csajt h.olyan teste van mint néhány 20-25évesnel.)
    és lehet hogy jó az ágyban meg bármi de ha bekattan akkor mi van?? Szól,h.+eröszakoltad aztán tali a biroságon...
  • Barnabyka
    #109
    jaja ez aztán találó megfogalmazás..
  • Tarajos Sül
    #108
    "jódolgukban nem tudnak mit csinálni..."

    Ez tetszik :DDDD
  • fanka93
    #107
    jódolgukban nem tudnak mit csinálni...
    [de azért szereti a rámenős puncikat]
  • Tarajos Sül
    #106
    *srácok
  • Tarajos Sül
    #105
    Mi sárcok vagyunk olyan menők,vagy hogy fejezzem ki,ha lefekszünk egy fullos csajjal
  • Barnabyka
    #104
    hmm..nem feltétlenül, de megeshet
  • degenerator
    #103
    pénz. erre ennyit mondok.
  • Rage47
    #102
    így tanultuk bioszból is:)
  • Barnabyka
    #101
    Hát szerintem pont e lényeget láttad és nagyrészt egyetértek kedves fórumfighter barátommal
  • sparrow35
    #100
    Na mondom megnézem mi ez a topic, erre ezt látom először...
  • Fbn Lx
    #99
    Ez egyáltalán nem függ a nemtől. Az, hogy kúrnod kell ösztön, nem pedig nemi identitás, ennyi az egész :D
    Egyébként manapság lányok felé kezd tolódni ez a skála :p én úgy érzem. van a 16 év körüli fiú korosztály, ebben a korban napjában harmincszor feláll, hát tény hogy mindig ez a téma fiúk között. Ugyanakkor csak a téma ez, mert a hasonló korú lányok a 2-3 évvel érettebb srácokat keresik, mert a lányok kb. 18 éves korukig tényszerűen gyorsabban érnek meg. Így míg a 16 éves fiúkorosztály nagy része rengeteget beszél róla, a 16 éves lányok nagyrésze már javában csinálja is a témát. Arról nem is beszélve, hogy miket szoktam hallani néha, lányok egymás közötti beszélgetései.
    Barátnőm osztálytársnői még 15 évesek voltak, amikor arról beszélgettek csöndben egymás között, hogy ki milyen fajta f*szt látott és szopott már. Kíváncsiak. Ismerek olyan csajt, aki 14 éves volt, amikor kitalálta, hogy a barátja verje a hasára. Kíváncsi volt. Ismerek olyan csajt, aki szívesen sz*ta sorra a felsős évfolyamot. Nem kurva, nem kér érte pénzt, szereti csinálni. És hallom, amikor még másodikos lányok is egymás között beszélgetnek, hogy xy akarja őket kioktatni, amikor már 40 éves, és még csak 1 csávóval kúrt, ők bezzeg. És ez egy színvonalas gimnázium. Arról nem is kell beszélni, hogy nagyon gyakran kezdeményeznek már a lányok, ha szexről van szó -.- Ha nem ők kezdeményeznek, akkor meg remélik, hogy hátha nem balfasz a fiú, és ma este csinálnak valami érdekeset. Szóval manapság igenis perverzebbek a lányok. És ezt nem csupán néhány lányismerős ismeretében mondhatom el, meg hallottak alapján. Barátnő, mint "bensős", mindig mesél róla, hogy milyen témák mennek zártkörben lányok között úgy általában. Úgy nagyvonalakban: kinek mekkora a farka, és ki milyen pózban szereti. De ugye mi ezt el sem tudjuk képzelni róluk, a kis ártatlanok ^^
  • Barnabyka
    #98
    Nah ezt azért még senki se mondtam bár ezt mi nem tudhatjuk xD