177
A fiúk vagy a lányok hajlanak jobban a szex fele?
  • Barnabyka
    #1
    Ezen az elsőre talán hülyeségnek tűnő dolgon a minap gondolkodtam el...
    Valaki ezt mondja valaki azt...
    kiváncsi lennék mit gondol egy nagy SG-s közönség
  • n3whous3
    #2
    fiúk

    kthxbye
  • n3whous3
    #3
    de egyébként vannak szexmániások mind2 oldalról
  • Barnabyka
    #4
    és meg is indokolnád ezt?
  • wordsworth
    #5
    Érdekes kérdés :) A fiúk pofáznak róla ahol tudnak, de a csajok inkább csak egymás közt szerintem, szóval egálnak gondolom.
  • ScarY MAN
    #6
    a fiuk csak beszelnek xD ... valamelyik tesz is érte...
    de egy csaj főleg ha fiuk veszik korbe...es kell neki...akkor csak csettint es maris ugrik az osszes xD ...es hidd el...a csajok jobban akarjak..meg ha nem beszelnek rola... vagy csak tenyleg maguk közt... hazudnak jobbra-balra :D
  • bracsek #7
    Régi lemma, hogy ha egy csaj ha kijelenti, hogy izé az kurva, ha egy férfi megteszi jobb esetben elmosolyodunk rajta vagy fel se vesszük, mert ez a "világ rendje."
  • ScarY MAN
    #8
    akkor biza mind az :D
    kivéve a rokonokat akikkel joba vagyunk es akiket szeretunk :) ...+a baratnom xD
  • Gladiator
    #9
    Hát, a lányok titkolják és nem beszélnek annyira nyíltan róla, mint a fiúk, de hallottam én már azért 1-2 csajt sexről beszélni és hát még magam is bele-bele pirultam...
  • ba32107
    #10
    szentigaz
  • ChuckyHUN
    #11
    Szerintem fiuk:)
    pl osztályban lányok megsemukkannak szinte xD
    a másik oldalt nem részetezem
  • fanka93
    #12
    az osztályomban is-is fiúk közül is van perverz alkesz cigis,és a lányok közül is vannak kurvák,füvesek,alkeszek...komolyan...
  • dogfish
    #13
    "a lanyok is ugyanazt akarjak, mint mi
    csak megprobaljak az egeszet nagyon jol alcazni
    de ha egyszer megtudnad, hogy miket terveznek
    soha tobbe nem mondanad magad perverznek"

    es ez igy is van....
  • mama2
    #14
    Mindkét oldalon van, van is ilyen családtagom: Nagybátyám iwiw-én hobbinak az van írva:szex:). Ha kijönnek, akkor ide vejönnek hozzám és minden van itt(persze eksön nincs:P). A barátnője szintén ilyen szexmániá, úgyhogy mindkét oldalon van, és ha egypár az a két szexmániás ember akkor:DD
  • Rundstedt17
    #15
    egyetértek...
  • Vlala #16
    A szex, mint hobbi általában a 12 éves wannabe lepedőakrobaták mániája.
    AKmelyik kutya ugat, az nem harap, aki igazán jó az ágyban, az legalább annyira szerény, mint én :D
  • mama2
    #17
    Hát a nagybátyám nem 12, hanem 20, a barátnője meg 22:D. Úgy hogy...(ilyen a mi családunkXD)
  • SimaSuna #18
    az a szöveg :D

  • Taranov
    #19
    Egyébként szerintem ez kor- és egyénfüggő.
    A tizenéves csajok sokat beszélnek róla, de amikor tettlegességre kerül sor, akkor visszariadnak.
    Idősebb korban viszont már talán a csajok hajlanak jobban felé.
  • Mr Csé
    #20
    csak akkor már ráncos a bőrük és lóg a csöcsük :O
  • Taranov
    #21
    Azért szerencsére nem csak 20 éves korig feszes a bőrük.
  • ZsirosKenyer
    #22
    rájt!

    a fiatal lánykák még talán jobban akarják, csak egyrészt félnek hogy lekurvázzák őket másrészt izgulnak hogy fájni fog stb.. ezért inkább visszavonulnak.

    De ha be vannak járatva akkor viszont elvetemültek
  • Taranov
    #23
    Igen, meg a lányok olyanok, hogy egyszer ezt gondolják, egyszer azt.
    Vagy nagyon akarják, vagy visszariadnak tőle. A fiúk szerintem kiegyensúlyozottabbak.
    De teljesen igazad van benne, hogy egy bizonyos pont után már nem riadnak vissza a lányok, és akkor már nem kérdés, hogy ki forszírozza jobban a dolgot :)
  • wordsworth
    #24
    Aljas kúszóbab? :)
  • tobias88
    #25
    love.hu-ra regisztráltunk poénból és 50szer több nő van aki szexelni akar mint férfi...
  • Csabesz6
    #26
    poénból?:D
  • autoszimulator
    #27
    lehet kirugdalnám nagybátyám, ha annyira nem képes a farkát kordában tartani, hogy más szobájában ne csinálja :D
  • Vlala #28
    Ne vedd személyeskedésnek, nem annak szántam, csak számtalan kisfelnőtt látható myvip, iwiw, privi berkekben, hogy az egyik osztálytársával lefénnyképezi magát, hogy "megvolt"...
  • Tigristank
    #29
    Az általában csak egy emlék marad számukra, az igazi szerelem viszont örök.
  • Taranov
    #30
    IM-Net?
  • cement
    #31
    dzsízüsz krájszt
  • Barnabyka
    #32
    hmm..érdekes elsőre mindenki eztmondaná de gondolj bele ,h a lányok nem előtted fognak erről társalogni csupán egymás közt
  • Barnabyka
    #33
    :?_ASD?_:SAD?_SA?D_?S:AD?SAD_
  • Truck Driver001
    #34
    Nekem ex barátnőm volt ilyen..eleinte félénk alig mondok vlmit sex-el kapcsolatban,aztán 1hónap múlva benyögi hogy szívesen kibilincselne az ágyához,és játszana velem...
    Igazándiból megilyedtem:D
    Már mondani se merem hogy másfél hónap múlva mit súgott a fülembe.
    Nekem az ilyen már azért sok:D
  • SötétBarom
    #35
  • ChuckyHUN
    #36
    xD WOMBAT DA SEX MANIAC JESUS
  • Willi Betz
    #37
    Csajokkal az a baj,hogy ha akarnak valamit,vagy kell nekik valami akkor azt megis tudják szerezni maguknak,míg mi fiúk több hetet-hónapot könyöröghetünk akár a szexért vagy csak egy lány elnyeréséért. Szóval nagy hatalmuk van ezeknek a lyukas egyéneknek:D
  • ChuckyHUN
    #38
    jaja... és az haggyán h heteket, honapokat de nme is biztos h összejön
  • Barnabyka
    #39
    Van benne némi igazság de ha olyan jóképű vagy mint én nincs ezzel gond...Nah jó ez csak kis EGO volt
  • megalodon
    #40
    Ez iggy igaz!!!!
    Ehhez nincs is mit hozzáfüzni!!