177
A fiúk vagy a lányok hajlanak jobban a szex fele?
  • garadas20
    #177
    Marha régen láttam ezt az oldalt, nem sok hasznát vettem.
  • pityuska
    #176
    Katt ide
  • Pluskast
    #175
    Már ne is haragudj - nem bántásként akarom mondani - de a tapasztalatlanságod beszél belőled. Persze, hogy ezt mondja a barátnőd, ha te vagy neki az életében az első férfi akivel lefeküdt. Szép és helyes gondolat az is, hogy azt mondod te olyan nővel nem akarsz komoly kapcsolatot aki nem szűz, de egyrészről ez ma nagyon ritka, másrészről meg semmi garancia nincs arra, hogy 6,7 vagy x év múlva még együtt leszel a barátnőddel, és 30 x akárhányévesen kíváncsi leszek, hogy találsz e olyan 30 körüli nőt aki még szűz. Vagy aki annyi idősen még az, az olyan is. Egy 17,18 éves lánynál még elvárható a szüzesség de azért egy annál idősebbnél (24, 25 stb) már ez eléggé furcsa lenne. Ahogy egy férfinak is szükség van arra, hogy bizonyos fokú tapasztalatot szerezzen ezen a téren, úgy egy nőtől is elvárható ugyan ez.
  • real999
    #174
    Egy kis segítség:
    http://www.szexualisfelizgatas.com/?a_aid=1121&a_bid=21
  • Feck
    #173
    Hali
    Húú hallod, nem gondoltam volna, hogy van még 1 olyan ember, aki ebben a dologban ugyanazon elveket vallja, mint én! Mintha magamat hallottam volna! :)
  • balcsipisti
    #172
    fiúk
  • minigirl
    #171
    Tudod, néha a bolondok sokkal bölcsebbek... :D
  • n3whous3
    #170
    ok, véleménykülönbség

    engem végülis nem érdekel, csak ha elmúlsz egy bizonyos kor felett és nem lesz veled az, aki... akkor már bánhatod a felfogásod, mert azok között a csajok között akik még "nem voltak meg", nos nagy részük még elég fiatal és kevés köztük az, aki komoly gondolkodású (hál istennek a bnőm a ritka verzió, pedig ő meg csak 17).

    És sry.
  • Fbn Lx
    #169
    na ne viccelj. na ne túlozz. és legfőképp meg, azt kell mondjam, leszarom mit tartasz szánalmasnak. Nem ez volt itt a kérdés.
    A te értékrended és az enyém különböznek, ez rendben van. De most aztán nagyon megmondtad nekem, hogy én emiatt milyen szánalmas vagyok :)) rendkívül ügyes vagy.
    A barátnőmet nem kezelem egy senkinek. Tudom, hogy csak akkor jöhet létre valami, ha a nő is beleegyezik, éppen ezért ők a fő döntéshozók. Ennek ellenére a nők vannak szexben alárendelt szerepben. Megkérdeztem erről őt, és azt mondta, hogy a nők egyszerűen szeretik az alárendelt szerepet, számukra ez az izgató, ugyanakkor párosítva azzal a tudattal, hogy mégis ők irányítanak. Mert akaratuk ellenére az egész nem történhet meg. De még a szervezetünk is így épül fel. A lány az, akit átszakítasz, a lány az, aki beenged magába. Tehát bizonyos szinten nyílván alá vannak rendelve. De ez nem azt jelenti, hogy a nő nem irányíthat az ágyban! Én nem teljes dominanciáról beszélek.
    Ha még mindig nem érted, úgysem tudom már részletesebben kifejteni neked.
  • n3whous3
    #168
    OK, de akkoris baj van a fejekben... Te egy alárendelt senkinek kezeled ezekszerint a barátnődet, még ha nem tudatosan is. Egyenlőség van már 40-50 éve azért legalább.

    "Ha nem tudod, milyen zavaró ez a tudat egy hosszútávú kapcsolatban..."

    Most nekem egyébként Mr. Monk jutott erről eszembe, aki cselekvési kényszerben meg egyéb dolgokban szenved. Ez is kb. ilyen dolog, mert ugye akkor neked birizgálja a fejedet a tudat, hogy ESETLEG nem te vagy az első neki. Ennyi erővel olyan csajt keress, aki soha nem szeretett senkit, mert már egyszer megfertőzte valaki az agyát és azt onnan nem törlöd ki :O

    Szánalom, már bocs...
  • Fbn Lx
    #167
    hm-hm. ne szólj be az alapján, hogy miylen elméleteket gyártasz rólam. Kösz.
    Egy lány van az életemben, akit mellesleg szeretek. Ha nem lett volna szűz amikor megismerem, ma már nem lennék vele, mert zavarna. Ha nem tudod, milyen zavaró ez a tudat egy hosszútávú kapcsolatban, akkor még nem volt hosszútávú kapcsolatod. Egyébként sem vagyok a nagy lányokat halmozó fajta, szóval elvárom...
    Egyébként meg, lehet emiatt néhányan hímsovinisztának tartanának, de szerintem alapvetően van különbség aközött, hogy valakit megk*rnak, meg hogy valaki megk*r valakit. Mert szex közben a nő az alárendelt, és ezért nyílvánvalóan nagyobb odaadást kell nyújtania, át kell adnia magát. Ezt a magyartól kezdve a kínaiig minden nyelv érzékelteti is... Szóval szerintem bocs, de alapból, ha nem sokkal, de komolyabb dolog az ilyesmi a nő részéről. Ennek ellenére én pl. soha nem csalnám meg azt akivel együtt vagyok, és soha nem lenne szükségem más lányra. Ezt csak úgy elmondtam =)
  • Barnabyka
    #166
    de hülye vagy már bocsi,de el kell ismerni nagyon igazad van
  • minigirl
    #165
    Ugyanez elmondható a csokira is... :D
  • Rundstedt17
    #164
    de én is úgy vagyok vele
  • Rundstedt17
    #163
    hát manapság ez eléggé nehéz,ha jó csaj nagyon ritkán marad 18-20 nál tovább szűz...
  • Rundstedt17
    #162
    idióta egy csaj
  • n3whous3
    #161
    hát jah, tényleg jó dolog "érintetlent" megkapni valahol, de mégiscsak, nem alárendelt a "nő"...
  • Tigristank
    #160
    Szerintem ő ezt így konkrétan nem mondta, de ha úgy gondolja, mint ahogy te leírtad, akkor igazad van.
  • n3whous3
    #159
    És te mit képzelsz magadról már bocs? Te meg nyalhatsz 50 pinát is életedben? Már nem azért de ez bunkó felfogás és nem konzervatív. Az egy dolog, hogy ne legyen lotyóribanc a csaj, de ez azért elég LOL kitétel...
  • Pepsi Twist
    #158
    nyehehe :D
  • vegicsek
    #157
    Ha egy nő nyilvánosan a szexről beszél, akkor a környezete elkönyveli kurvának.Hha férfi teszi ugyanezt, akkor pedig nagymenő, ez van hölgyeim :)
  • Tigristank
    #156

    Mondjuk ahogy idősödik az ember, úgy fogynak az ilyen lányok. (Mármint a veled azonos korosztályból.)
  • Fbn Lx
    #155
    az ilyen lányokat bünteti a sors is eléggé...
    elvileg az a legnagyobb boldogság egy lánynak, ha az veszi el a szüzességét, akit igazán szeret.
    Mondjuk én ezen a téren eléggé konzervatív vagyok.
    Soha nem jönnék/jöttem volna össze olyan lánnyal, aki már nem szűz. Én egyszerűen nem bírom a tudatot, hogy már más f***át szopta akivel smárolok, hogy már más kúrta meg azt, akivel most én vagyok. Szörnyű.
  • n3whous3
    #154
    A csajt. Aki kihasználja a helyzetet meg egy ilyen csajt, az ügyes. Mert aki hülyepicsa, az ezt érdemli -.-
  • ChuckyHUN
    #153
    Mármint PEPSIT cvagya csajt nem?
  • n3whous3
    #152
    elszomorító dolgok :S
  • n3whous3
    #151
    Ilyeneket én emberszámba nem veszem.
  • Barnabyka
    #150
    Jaah csak néhány lánynál az a baj ,h az általad említett lúzer jelzővel jellemezhető fiú is megteszi ha tele van a pénztárcája
  • Taranov
    #149
    Lúzer = unalmas, csúnya, nincs humorérzéke, nincs benne semmi vonzó.
    Ha ezekből a tulajdonságokból 2-vel rendelkezik, akkor az már lúzernek nevezhető. De a csajok általában félnek a magánytól, és ezért megállapodnak olyan ürgékkel is, akiknél sokkal jobbat is kaphatnának, csak várni kéne rá, vagy felhívni a kiszemelt figyelmét magukra.
  • terron
    #148
    Az a vicces, hogy mi pasik kb teenager korunktól úgy vagyunk vele, hogy mindennap mindenkivel naponta 3x-4x. Mire megérünk rá és lesz lehetőség tényleg (kb 25-30) a gondtalanságra, kocsi, lakás stb, addigra kb a felére negyedére esik a kedvünk, viszont a csajoknak addigra érik be annyira a szexualitásuk, és adigra kezdik annyira élvezni, és akarni, mint amennyire mi akartuk. Legalább is 30-35 körüli generáció nagyából így fest.

    Nő 0-14 Lefekszik és mesélnek neki
    14-30 Mesélnek neki és lefekszik
    30+ Nincs mese le kell feküdni ha lehet...
  • Rundstedt17
    #147
    vannak irigyek:D.mitől lesz amúgy lúzer valaki?:D.ez hülyeség.a nyertes faxa beképzelt senkik idegesítenek inkább
  • Alwares
    #146
    Ez bizony így van. Lehet túl király vagyok ezért vagyok egyedül? :D
  • Fantomlovag
    #145
    Élet fentartó ösztön, stresszoldó, boldogság hormon termelő, és lelki gyógyír. Szerintem mindkét nem ugyananyira hajlik a dologra.
  • megalodon
    #144
    na ja ez egy jó megfogalmazás
    Hát meg az is hogy a lányok egymás között
    Arra meg hogy bombanöknek okádék a hapsija sajnos nagyon ideges tudok lenni!
    Föleg akkor amikor az Audival császkálnak....
  • Prince of Máté
    #143
    Milyen kis ártatlan tekintet...
  • Barnabyka
    #142
    tudtam én..ha már külföldiről nemtok magyarra fordítani akkor fordítok magyart magyarra
  • Taranov
    #141
    Igen, neked sikerült jobban megfogalmazni, de erre gondolok.
  • Barnabyka
    #140
    nem is az a gond ,h tartunkk egy jó csajtól mert egy "EGOista" ember ne tartson..hanem ha tetszik valaki akkor leblokkol kicsit a férfi agy
  • Barnabyka
    #139
    hát ilyennel ált. viccelődni szokás mert aki nem viccel azon látszódik mert lehet érezni ,h az bunkó
  • Taranov
    #138
    Egyébként igen, nem vagyok még veterán, de lehet mondani, hogy ez a tapasztalat.
    Gyakori is, hogy jó csajoknak lúzer csávójuk van, nem? Mindenki lát ilyet az utcán.
    És hát a csajok is könnyebben állnak le dumálni egy nyomingerrel, mint egy Dzsémszbonddal.
    Ez ugyanolyan, mint hogy mi is gond nélkül bevágunk egy poént egy ronda csajnak, de azért egy modelltől már minden férfi tart egy kicsit.