7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Balumann
    #3907
    Nekem a Most Wanted volt a kedvencem, aztán Underground 2 és Carbon. Pro Street nekem sem tetszett egyáltalán. Annál még a Hot Pursuit is jobban tetszett.
  • n3whous3
    #3906
    Örülök egyébként, hogy ekkora fost tettek le az asztalra, várom a napot, mikor beadja az EA a kulcsot, szánalmas dolgokat művelnek már évek óta a játékpiacon, alig van valami eredeti...
  • Shep
    #3905
    Na kipróbáltam és nekem bejön a pro street ultragáz volt, ebben meg nincs fölösleges maszlag csak TAB azt hagy szóljon :) Tuning engem sosem izgatott :) A grafika hát az már más kérdés a retek blurt jó lenne ha ki lehetne kapcsolni, de nem igazán sikerült ill. ha a world effectet lejjebb veszem akkor kikapcsolja, de azzal más is eltűnik ez jgy nem az igazi. A kocsik szerintem rendben vannak, árkádos irányitás (ez kell nekem, nem vagyok nagy autós játékos, bár azért az NFS 1-3-4-ben ez jobb volt :)) az autópályás verseny gázos, mert a gép csal. Az átvezetők rendben vannak, főleg Maggie :) Egy kicsit talán túl árkádos, ami nyilván a nem olyan koca autóversenyzős játékosoknak mint én nem jön be. Az az érzésem ez a játék az ilyen évente 1x odaülök egy autós game elé tipusó játékosoknak készült, mint én is vagyok. (ezzel azért jól elszúrták, mert mi vagyunk kevesebben)
  • n3whous3
    #3904
    MW tényleg kalap fos volt, egy ideig elvoltam vele, Carbon jobban tetszett, de azt is csak azért bírtam kijátszani, mert mocskos rövid volt az egész... Azóta nem raktam fel NFS-t a gépemre, videókat néztem a mostaniból meg láttam kb 4-5 percig futni egy gépen...
  • ZSOOLT2
    #3903
    Hát van egy olyan érzésem, hogy nem lesz benn a jöv. heti top10-es eladásokban az új nfs.....

    Viszont nálam 8.11-es Catalysttel jól fut (X2 4600, 2GB ram, HD2600xt)

    A Dead space jó volt háromezerért, ezért nem fizetnék még annyit sem...
  • HKS
    #3902
    ez a undercover meg feltette az íre a pontott ennél szánalmasabbak már nem is lehetnének
  • HKS
    #3901
    nem értem hogy mér fikázza mindenki a pro street-et amikor a mostaniak közül az volt az egyik legjobb nézzük már meg a carbont szánalom és az mw a sárga hatásos teli bloomolt akármi
  • n3whous3
    #3900
    Okádék fostalicska játék lett ez is. Még mindig TDU rulz.
  • wesker24
    #3899
    Én is kipróbáltam ezt az új Nfs-t de fél óra után nálam is uninstall let a vége ! Azt hittem a Pro streetnél rosszabb játékot nem lehet csinálni tévedtem az Undercover még rosszabb lett !

    Annak ellenére hogy a Pro Street nem jött be de legalább jobb volt mint a mostani Undercover !
  • Peetboy
    #3898
    Na szép estét! Csak este tudtam ide jönni, látom TOP 1. helyen ez a Topik. Éjfél után már megmondtam előre, hogy ma ez lesz a téma.
    A múlt szombati megjelenés, az lehet kamu volt, de ma tényleg megjelent.
  • Prince23
    #3897
    EA halott? lol sose bukik meg, különosképpen a Dead space projectével. Külön respect tesco editionnnek xd
  • cenobite
    #3896
    Azért az EA-t ne temesd, vannak jó project-jei. Konzolon ott a Burnout sorozat, amitől én is csalódást vártam hogy átvették, de kellems csalódás lett a Paradise. Meg aztán ven még ott egy pár cím, ami hozza a kincset. Sims valaki? :)
  • rucinho
    #3895
    nem fikázódni jöttem,de látom egy vak ismét elkezdi.

    véleményt nyilvánítottam a dead space-ről,ne pedíg másokat fikáztam.
    nfs is egy fos úgy mint az előbb említett gém.
    EA halott,ennyi a történet! :)
  • moralosan
    #3894
    legrosszabb csalódás
  • Prince23
    #3893
    Amúgy a grafika az egyáltalán nem szép. Amolyan szemkifolyós, fejfájós effektussal bír a garfikája. minden folyik, ömlik... pfff szégyelje már magát az ea.
  • peti71
    #3892
    Gametraileresen a 67% atya ég komolyan.
  • Elmör
    #3891
    Szerintem is, eddigi év TPS-e nálam a Dead Space. A FC2 gépigénye pedig tényleg nem lőhető egy 7600GS-hez, max 1024X768-ban, mert 7950GT-vel láttam ezen a felbontáson a benchmarkját futni és AA nélkül még elment épphogy 30fps-el, de amint rátettünk élsimítást, már beszaggatott. Nekem is a minimum 38 fps volt AA nélkül 1680X1050-ben 280GTX-el, élsimítással már csak 29fps. Bocs az offért.
  • HeadHunter86
    #3890
    Ilyen szar értékelést még nem kapott NFS mint ez a rész. Azt hittem jobb lesz mint a FOS STREET, de tévedtem, ez még azt is alulmúlja. Szégyen hogy manapság nagy nevekkel milyen ócska játékok jönnek ki.
    Egy két példa: Assassin's Creed, Far Cry 2, BIA3 és a többi.
    Ez meg aztán mindennek az alja. 20 percig bírtam vele. Ráadásul ez a többi játékkal ellentétben még randa is. Agyon van effektezve, a semmire, mert így jobban eladható. Gametraileresen az a 67% szerintem még sok is neki kicsit. ÉS ezért pénzt kérnek, pfff. És tuti sokan meg is veszik, sőt még valakinek tetszeni is fog, mert ilyenek az igények.
  • moralosan
    #3889
    Úgy látszik te ahhoz a játékhoz is túl casual vagy, nem baj.

    Viszont EZ egy fos. Én leginkább valamiféle mélységet hiányolok, egyszerűen minden egymás hegyén-hátán. A másik, hogy baromi kihalt az összes út, kb. zéró jutalomérzet/kívánatosság van az üres császkálásban.
  • Snexi
    #3888
    lol?black box csinálta eddig az összes nfs-t
  • Attila889
    #3887
    egyébként a Pro Street-ból kiindulva eléggé szarul tértek vissza az utcai versenyzése...különben meg nem is hallottam még a Blcak Box-ról..miylen fos cég ez?Inkább csinálta volna más,aki csinálta az MW-t meg a Carbont.... :S
  • DJ Skyline
    #3886
    lesz majd szavazás, már beállítottam nagyjából a kérdéseket, stb. csak bekell ide rakni, de beszélnem kell a főnökkel, hogy mi a kód, amit majd Szabinak oda adok
  • Atti12
    #3885
    Hát nem tetszik.. Irányítás talán ennyire még sose volt árkádos, semmi tuning szinte, szaggatgat is pedig egyáltalán nem szép. Az ellenfelekről meg ne is beszéljünk, fél köröket verük rájuk 1 kör alatt :S. Ugyan ez rendőröknél, úgy rázom le ahogy akarom. Egyedül a zenék tetszenek :).
  • Klemice
    #3884
    Nem értem, hogy miért kell mindig kényszerítve kiadni újabb és újabb részeket, mikor az csak a minőség romvására megy :\
  • gabo91
    #3883
    Persze lehet ezt is csinálni amit most csinálnak...
    De nem egy olyan van aki csupán a névben reménykedik, hogy majd most mutatnak valami újat, jót, aztán évről évre pofára esés mert a színvonal egyre jobban esik...
  • Attila889
    #3882
    szerintem ez jó játék lenne ha az irányithatóságon variálnának és lenne menü...én csak ennyit kívánok de télleg :)
  • tonyr #3881
    hmm szerintem nagyon szép volt a dead space, és nagyon is izgalmas játék, föleg hogy mennyit ki tuttak hozni a godfather engine-bol...
  • Attila889
    #3880
    hát jó szar zennék vannak be az megannyi szent :D
    Meg hogy menü sincs...borzalmas!
  • The Protector
    #3879
    A Far Cry2 nekem mediumon volt majdnem minden,pár dolog volt high-on.Nem hiszem h neked is kb úgy ment volna tekintve h a 2 kártya közt klasszisok meg évek is vannak.pláne ha vesszük h az enyém és 8800as első széri közt is van sok-sok fps különbség a 88 javára.
  • rucinho
    #3878
    kiváncs lennék hogy ki milyen gémet látna,vagyis egy újabb NFS részt?
    csak leváltani őket,falhoz állítani stb....egy post-ot nem olvastam,kis túlzással,hogy ki milyennek képzelné el a játkot!!!
    várom a véleményeket.
  • kovecses
    #3877
    Track List:

    1 - Airbourne - Girls in Black
    2 - Amon Tobin - Mighty Micro People
    3 - Asian Dub Foundation - Burning Fence
    4 - Bonobo - Scuba (Amon Tobin Mix)
    5 - Circlesquare - Fight Sound Part 1
    6 - Floor Thirteen - Blame it on me
    7 - From First to Last - I once was lost but now am profound
    8 - Hybrid - The Formula Of Fear (Matrix DUB)
    9 - Innerpartsystem - This empty love
    10 - Justice - Genesis
    11 - Kinky - Mexican Radio
    12 - Ladytron - Ghosts
    13 - Mindless Self Indulgence - Never Wanted to Dance (Electro Hurtz Mix)
    14 - Nine Inch Nails - The Mark Has Been Made
    15 - Ojos De Brujo - Piedras vs Tanques
    16 - Pendulum - 9,000 Miles
    17 - Pendulum - Granite
    18 - Pendulum - Tempest
    19 - Prodigy - First Warning
    20 - Puscifer - Indigo Children (JLE Bub Mix)
    21 - Puscifer - Momma Sed (Tandemonium Mix)
    22 - Recoil - Shunt
    23 - Splitting Adam - On My Own
    24 - Supergrass - Bad Blood
    25 - The Fashion - Like Knives
    26 - The Qemists - 2 Stompbox (Spor remix)
    27 - The Whip - Fire
    28 - Tricky - Coalition
    29 - Tyga - Diamond Life
  • kovecses
    #3876
    Need For Speed Undercover OST-TL
  • Attila889
    #3875
    már nem is tudom a címet :D
    Léccy írd le privibe :)
  • gabo91
    #3874
    Nem a futószalagos tömeggyártásra kellene koncentrálni.
    Mert ugye mostanában inkább a menyiségre mintsem a minőségre mennek.
    Némi közvélemény kutatás kellene (és nem csak egy korosztályból, mert az ovisokat nem nehéz lenyűgözni). Aztán ülni rajta egy picit, normálisan összehozni, ha kell csúszni vele pár hónapot. Nem hal bele senki sem, ha nem kap évente új nfs-t. Majd 2-3 (vagy több év) elteltével NORMÁLIS, felhasználói igényekhez alkalmazkodó játékot kiadni...
    Így még többen is vennék meg...

    szvsz...
  • Balumann
    #3873
    Most Wanted-et szerintem meg sem közelíti a játék, Underground részeket sem.
  • tonyr #3872
    ok tényleg elnéztem a core2-t, nade hogy 7600gs-en fullon megy a farcry2, ezt tényleg nem gondolod komolyan... nálam nem megy ugy hogy minden very/ultra high, akkor tuti h nálad se... vagy nálad mást jelent az h fulon megy ?
  • rucinho
    #3871
    dead space?
    egyik legocsmányabb EA Games !!
    nekem sem teccik annyira az UC de hogy dead space?!nem is értem....
  • The Protector
    #3870
    az a baj ám h a pc-sek le vannak szarva.js és az EA eddig egyetlen egy értékelhető produktumot tudott felmutatni méghozzá a dead space-t.
  • Elmör
    #3869
    A szavazás jó ötlet, csak még kicsit korai. Hivatalosan még meg sem jelent nálunk a játék. Remélem hamarosan én is kipróbálhatom (nem dobozos verzióra gondolok, csak van más is folyamatban).
    Támogatom a szavazást, csak kicsit később.
  • Dante73
    #3868
    Jelenlegi gárdát a falhoz, és tűz. Lehetőleg valami kemény fegyverrel. Mondjuk tankkal. A kiadóval együtt. Én már a képfájlt is töröltem. Ez egy MOSLÉK.