7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • geri777
    #3867
    Hellosztok nem tudom miért fikáza mindenki az uj nfs-t nem azt mondom hogy hude jo de szerintem nem szar a pro streetnel sokal jobb igaz nekem a undergrand 2 jöt be a legjobban de ez az undercover se az utolso mert nekem tetszik idáig

    és lefogadom hogy sokan itt fikázák meg mondják igy letörlöm ugy meguntam

    közbe pedig ott nyomja 1000 el !

    na mind1 de ez csak az én véleményem bocsánat ha valkit megsértetem ezzel
  • DJ Skyline
    #3866
    megoldható. :) utánna nézek hogyan tudom ide berakni
  • Rainbow15
    #3865
    nekem nem akadozott semmit sem full grafon, csak mintha kevés lenne az fps...
  • cenobite
    #3864
    Hát úgy néz ki, hogy a régi nagy kedvenc végleg megdöglött. R.I.P. NFS.
    (Utoljára a MW tetszett)
    Az EA-nek valami nagyon radikális változtatást kellene eszközölnie NFS fejlesztői fronton, hogy a sorozat, az NFS brand újra a régi legyen. Mondjuk kihagynak 3-4 évet az NFS szappanoperából, összeszednek egy normális csapatot és készítenek egy korrekt játékot.
    Vagy valami ilyesmi...
  • Prince23
    #3863
    Kéne inditani egy szavazást mint a Crysisnél, h kinek h tetszik a gém..
    -nagyon jó
    -jó
    -elmegy
    -fos kategória... ahogy a crysisnél kérdezték, az nagyon bejövős volt.

    Havernak most mutattam meg (20+ mint én, szal nem 14 alatti: Asszongya nagyon fasza játék ez. na mondtam neki, szerezdbe (nehogy megvedd) és jácáááá egy órát vele, és meglesz a véleményed róla garantáltan negatív értelemben...
    Most wanted, Carbon, ps nyomába se ér... ez valami förtelem lett... nincs rendezve a környezet, nem lehet bele élni magunkat...unalmas pályák... hát én lehet le is törlöm... két város résznél vagyok, de kibaszott nagy területe van... és semmi újjitás nincs benne. Ez az országuti száguldást is az underground 2-ből csórták el (ugyebár ha szabadon kószálunk ottan és rá dudálunk egy tunningautóra, akkor hajsza van) Az autó lopás is koppintás a TDU-ból, csak ott éppen LE KELLETT szállítani épségben a zsé érdekében. Viszont a rendőr sziréna az jó hangzású, modernebb.
    Nem tudom........lehet az a baj, h játékosként "öregszem", és már nem tudnak meglepni egy jó minőségű autós játékkal sem. Legutóbb a Grid az bejött, de az se volt egy nagy durr, de ebbe az évben az a legjobb autós gém.
  • janihunk
    #3862
    jah akor bocs
  • Leky
    #3861
    Teljes mértékben egyet értek veled.
    Hát gyerekek kiprobáltam és lesujtó a véleményem. Mintha a Most Wantedet látnám grafikában is ami akkor tetszett is, de 2008-ban. Mondjuk a Mercenaries 2 után már nem lepődök meg semmin az EA már régóta nem a színvonalat jelenti. Ezzel az új résszel az Nfs sorozat olyan mélyre süllyedt, hogy onnan már nem is lehet visszajönni a Prostreet is szar volt, de ez még grafikában is alul múlja . Nálam továbbra is a TDU a király. Én vártam egy kis csodát, de hiába.

  • titan15
    #3860
    ezek utan ki sem probalom...
    nagyon kar, hogy nem lett jo...
  • kabel15
    #3859
    Mi a PC-t szídjuk nem az XBOX360-ast!
  • janihunk
    #3858
    miért kell enyire panaszkodni a kinézetre én xbox on játcom de minden tökéletes
  • Peck
    #3857
    Előbb olvass....egy nem 2000es cerka...hanem 2000es Core 2....és igen megy fullon nem 1280ba nyilván és nem is filterekkel....1024x768 Full graff Anti,és filter nélkül...elöbb gondolkodj mielőtt leugatsz valakit kössz...
  • kirol
    #3856
    Na felraktam én is. Néztem 5 percet, elég is volt.

    A játék 60 FPS (Vsync) mellett itt akadozva megy.
  • Paranoia
    #3855
    ez egy xar
  • Imremagdi
    #3854
    visszavonva. 2.95-el már jó.
  • trick daddy
    #3853
    és milyen kocsikat lehet nyerni a stori alatt??? eddig a forgalmis volt nálam ,a többi is ilyen lesz,mármint lehet választani ??
  • Szabi1991
    #3852
    nem kell sokat beszélni róla... írj a módiknak hogy szeretnéd visszakapni a topikod, mert a mostani házigazda nem ér rá felügyelni a topikot :/
  • Imremagdi
    #3851
    FPS-t hogyan lehet kirakni a képernyőre? FRAPS nem rakjak i.
    kösz
  • kulabácsi
    #3850
    nálam 1680x1050ben minden bekapcsolva és fosúl néz ki :D
  • RYO21
    #3849
    nekem meg megvan az underground.
  • Attila889
    #3848
    Szabi1911....a jogról beszélünk pm-be? :)
  • nyirog
    #3847
    ja persze meg az egér hiány a fő menüben!!!!!!!!!!!!!!
  • RYO21
    #3846
    aki kipróbálta és azt mondja h. szar az TÖRVÉNYT SÉRT! hogy mié? hát azé!
  • RoyalPredator
    #3845
    Megvan a Murcielago LP640!:D
  • nyirog
    #3844
    na sztem egy hangulatos gamma, az irányitással semmi bajon tökéletesen kézre áll, nem szaggat, minden fullon van, ám 2 dologgalnem vagyok kibákűlve, nincsbenne ilyen irány mutató (értem ezlatt azt amikor csakúgy furikázok és egyszer csak támad az öteltem hversenyezni kénenaakkor bemegyek agps-be és ott vannak a versenyek deolyan opciójuk már nincs h iránymutatás , tudjátok h furikázva érjek oda hozzájuk), a másik meg az h csak nekemnem szól az ea trax szabad kocsikázás közben,mert ha ilyen a játékakkor ez így elég tré!
  • peti71
    #3843
    Ez engem is érdekelne,meg az hogy egy versenyre hogy lehet elmenni hogy mutassa a nyíl az utat.GPS
  • tonyr #3842
    biztos h mindenki jo beállitásokkal tolja ?
    még melozok, de hawer irta h naon jol megy nála, nincsenek graf bugok, pl árnyék, stb.. 6x-s AA, ill antitrop szürés, és minden szép... hazaérek tolom én is, de ha itt mindenki lehuzza, és nemtudom hogy egyáltalán ök tényleg maxon tolják, és minimum 1280x1024-ben, nem 320x240-ben...
  • Balumann
    #3841
    Úgylátom nem csak nálam szaggat a játék, ráadásul nálam képi hibás is.
    Az mondjuk tényleg poénos, hogy semmi menü nem volt, 640-esben indult (én is nagyot néztem, hogy mi ez), de magasabb grafikán sem mondható szépnek.
    De legalább ne akadna.

    Ez a gyors kanyarodás se semmi azért.
  • Snexi
    #3840
    a főmenüben hogy lehet bemenni a beállításokba?tehát azelött hogy betöljük a profilt mert ott van fölül hogy videó meg beállítások de kuror hijján nem tudok rámenni
  • kulabácsi
    #3839
    na ez megint egy fos :S
    azon meg h szaggat a gépemen már csak röhögök bazz
  • rotator
    #3838
    Ez siralmas lett. Olyan, mintha a Most Wanted kódját odaadták volna egy kezdő fejlesztőstúdiónak, akikkel ráhúzattak egy vacak grafikus motort, amiben pl. az árnyékolás csak félig lett kész. Az egésznek se eleje, se vége. Komolyan, szerintem a Carbon sokkal jobb lett ennél, pedig eddig nálam az volt a mélypont. TDU 2-t akarok!
  • Krisztiam #3837
    jah és a GRID-et meg sem közelíti...
  • Rogerke
    #3836
    Sosem gondoltad, hogy egyszer így alakul: rád vadásznak a nagy üldözésben. De vadász vagy te is. Most mindent kockára kell tenned a volán mögött, hogy beépülhess egy kíméletlen nemzetközi gengszterbandába, és megadd a kegyelemdöfést a rosszfiúknak.
    FAQ XD .>> Kockára kell ám tenni.. kiméletlen > KEGYELEMDÖFÉS A ROSSZFIUKNAKX DDDDDD
  • Krisztiam #3835
    uninstall :)
  • Rogerke
    #3834
    visszalépek tálcárol geci és az auto nincs az uton :S:SSXD
  • Rogerke
    #3833
    haggyátok már ez a legjobb nfs amit életemben látttam ne fikázátok mááá
    :$(L)(K) ( SAD?:DAS?:?:_DSA_:?DAS_:?XDDDDDDDDDDDDDD)
  • czky
    #3832
    Véleményem a játékról:
    UNDORcover
  • atila4
    #3831
    itt már tökmind1
  • Krisztiam #3830
    nah azt hiszem ezt sem fogom megvenni főleg játszani nem fogok vele.. :DD a grafika ocsmány már bocsánat, ennél még a MW grafja is szebb :DD
    inkább ezzel játszok.. ez is under de sokkal jobb :)

    under :)
  • TomDantes
    #3829
    Hát érdekes. Nálam szinte max-on megy és nem szaggat. És nincs erős gépem. Fura.

    Az is fura, hogy először minimum felbontásban indult el. Mondom mi ez? NFS 1? Hogy néz ez ki? Feljebb veszem...na így már nem is rossz.

    Az irányítás...hát...nem is rossz de nem is jó.

    Le egyszerűsítették...a menüből tunningoljak? Hát....

    Ezek az első benyomások, a Pro Streetnél jobb. De nem jobb mint mondjuk a Most Wanted. Sőt.
  • Rogerke
    #3828
    de am azis geci jó hogy a szobában tiltott a WAREZ xdddddddd