7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • peti71
    #3947
    ÁÁ de nem ennyire, most toltam egy órát, csalódás nem a grafika, vagy a történet, az irányítás, jó arkade oké de ne ennyire, már nyomom a nitrót úgy vetem be a kanyar mint a gyorsvonat, tiszta szem rongáló, sztárvársz race volt ilyen,de ott két baszot rakéta hajtót az más tészta,meg a grafikával annyi a baj, világ részletességet ha felnyomom makszra ki ég a szemem,le vetem minimumra,meg mi ez az eső az aszfalton, többet vártam tőle,a mentés is érdekes az optionszba van akkor nincs nyíl a menübe, most már szaggat nekem is mint disznó amúgy jó..
  • karikusz
    #3946
    Nincs valami patch, ami jó lenne arra hogy ne szaggasson a game? Mert még 640*480-ban is szaggat, minden effektel levéve..:(
  • n3whous3
    #3945
    - spore elkúrt lett a várthoz képest
    - összes sportjáték sorozatuk okádék rókabőr (fifa, nba, nhl...)
    - NFS
    - Sims nagyon megy, meg menni is fog, de most komolyan, kidobni 50k forintokat a kiegészítőkre? Ennyire fanatikus lenne valaki? Az alapjáték még ok, de az is rókabőr lesz harmadjára.
    - Hellgate London, anyagi csőd az egész, zárják januárra a szervereket.
    - MoH sorozat a vége felé...
    - crysis se valami nagy bumm, nagyon fasza grafika, kurva nagy gépigény.
    - satöbbi?... nagyon sok játék van alattuk, de a nagy neveket elkúrják, beletolnak pár tonna dollárt és egy idő után szerintem nem fog visszajönni, ha így folytatják.

    most látom, h a Mirrors Edget is ők adják ki. Na az talán jó lesz...

  • n3whous3
    #3944
    MW-ben is tankokat irányítottunk, én azt mondom
  • Istencsászár
    #3943
    sorold
  • Shep
    #3942
    Ja, hát ez engem nem zavar :) ebből is látszik ,hogy én tényleg csak ilyen koca autóversenyző játékos vagyok.
  • peti71
    #3941
    A most wantedbe jobb volt az irányitás..
  • peti71
    #3940
    Az hogy nem csúszik meg a kocsi..
  • Shep
    #3939
    Az irányítással mi a baj? (csak kérdem, a proktól)
  • peti71
    #3938
    Mitől vizes az aszfalt.
  • n3whous3
    #3937
    Szerintem az EA-nek egy halom szar van a kezében, sok ganaj játék, amiket még kajálnak az emberek, de a sok rókabőr...
  • cenobite
    #3936
    Egésségedre!
  • MerlinW
    #3935
    Erre most mit mondjunk?:) Te bajod?:)
  • midian
    #3934
    Hali
    Másnál is jelentkezett már olyan probléma hogy kifagy a game.
    Nálam mindíg a Garázsnál pl amikor légterelőt v vmi mást próbálok állítani
    (első indításnál,másodszorra nem)
  • w77d
    #3933
    én az EA helyében visszaállnék az éjszakai versenyzés és minden alakatrész külön cserélhető módszerhez. Az Underground ez miatt volt olyan jó. Csinálják mrg azt jobb fizikával jobb grafikával és kb 4x annyi alkatrésszel és kocsival, kész is a nyerő NFS.
  • HoReSz1975
    #3932
    hát nemtudom, nem olyan rossz, de szerintem a fizika szarabb, mint a pro street -é volt, a többi tiszta underground, most wanted lett... semmi újdonság, összeségébe szarabb, mint amire számitottam. Ez az EA minden évre szarabb NFS -el áll elő
  • Dragooon #3931
    pedig igazán megtehetné :]
  • DJ Skyline
    #3930
    ja, elállítottam az érvényességét, kőkemény 2 percig lehetett szavazni. :D
  • barnie1990
    #3929
    Eppen csak a felvezeto Nissan-os reszt csinaltam meg, boven eleg volt.
    Ilyen iranyitast reg lattam, biztos meg lehet szokni, de minek, akkor inkabb ott a Most Wanted, ugyanilyen az is csak rendes iranyitassal.
    Grafikatol se estem hasra, ezt a sargas effektet meg amugyse birtam, MW-be is kikapcsoltam blur-rel egyutt, egy ideig jo dolog, aztan mar idegesito.
  • cenobite
    #3928
    Amíg lesz Sims, sportsorozatok, az EA nem fog megdögleni.
  • HKS
    #3927
    na most má jó a szavazás:D
  • cenobite
    #3926
    Szerinted az EA-nek csak az NFS van?
  • DJ Skyline
    #3925
    jó, elbasztam előferdül :D elnézést mindenkitől
  • Prince23
    #3924
    Szavaztam

    ui: kösz a tech problémajavitását.
  • Ability
    #3923
    Megvan, kérlek Skyline, érvényességnek pár perc volt megadva. Elbasztad a dátumot, volt egy rövid időszak amikor lehetett szavazni, páran meg is tették, utána pedig mindenkinek az eredményt mutatta. Átírtam, most már van pár nap ráadás. Ergó ez nem bug volt, hanem fícsőr. :D
  • Petys
    #3922
    Na ma este már nekem is volt "szerencsém"... Az első 10 perc alapján nem tudom eldönteni, hogy mi akar ez lenni! Ez egy vicc?
    Már előttem felsoroltak páran egy pár érvet hogy miért nem nevezhető még játék kategóriában sem ez a híg trágyalé, na de gondoljunk bele abban hogy nem mindenki tölti le, lesznek akik ezt a jó kis PR meg marketing után megveszik... Mekkora pofáraesés lesz nekik?!
  • Shep
    #3921
    Hol találom a reg filet amivel magyarra lehet állítani, próbáltam beírni lent a keresőbe, de időtúllépés lett az eredménye.
  • DJ Skyline
    #3920
    mindjárt utánna járok, kis türelmet pls
  • Peetboy
    #3919
    Ma megjelent egy Need For Speed Undercover - 0x0008 Verzió, nem tudom ez mit takar. De biztos más mint a klónok támadása.
  • Prince23
    #3918
    Én nem tudok szavazni:( mér van ez?
  • Shep
    #3917
    Hmm. na mindegy.
  • DJ Skyline
    #3916
    pedig már 8 szavazat érkezett eddig. hozzá adtam még egy lehetőséget, nem biztos hogy mindenki játszott vele
  • Peetboy
    #3915
    EA az csak kiadó, semmi köze a fejlesztőkhöz. De valóban egyre szarabbak ezek az NFS-ek.
  • Shep
    #3914
    Hát én nem tudok szavazni, nekem csak a százalékokat írja.
  • Peetboy
    #3913
    Pontosítás: Nem tudom van-e olyan jó mint a Most Wanted.
  • HKS
    #3912
    pedig az EA nem mindig csinált ien szarokat pl a Godfather meg LOTR BFME...stb elég jó játék lett
  • n3whous3
    #3911
    Szuper, ennél jobb nem is lehetne.

    0

    0%

    ASF:F::DS::AS:ADS
  • DJ Skyline
    #3910
    na szavazás működik, lehet startolni szavazgatni
  • Peetboy
    #3909
    Én is így gondoltam a Pro Streetnél rosszabbat nem tudnak csinálni, azt egyből letöröltem az elején. Erről csak videókat láttam, azokon tetszett nagyon. De ezeken a képen nem valami jól néz ki. A Most Wanted az jó volt, bármikor előveszem, de ez tudom van-e olyan jó.
  • Viktor9202
    #3908
    Én nem tudom egyeseknek mi bajuk van vele, de a Pro Street ehet képest egy nagy büdös ganélydomb. Nekem tetszik a játék, igaz h nem a legjobb, de sztem ellehet vele játszogatni