237
  • RED BULL F
    #237
    valaki feltenné újra a magyarítást? megköszönönném
  • Ivicom
    #236
    Bocsi...nem tudom letölteni a rapidról, mindig foglaltak a szerverek. Esetleg le lehet máshonnan tölteni?

    Köszi előre is..
  • gregtom6
    #235
    Belemész az előre gombbal, majd rámész a 2. szövegre, utána megnyomod a gombot egy tetszőleges helyen, megcsinálod a minijátékot, kilépsz, és felveszed a jutalmat. De nem hiszem el, h ilyet meg kell kérdezni, amikor fél mp. alatt rájön bárki.
  • adam555
    #234
    vki segitene még az elején a tutoralnál tartok de nemtom mivel kell meghackelni azt a gépet... help
  • norbi2fraktal
    #233
    Gondolom Evin...?
  • DarkSector
    #232
  • xido
    #231
    ezért a megoldásért egy jóbaráté az érdem,ő jött rá,hogy elég ennyi:)
  • DarkSector
    #230
    nagy vagy!
  • xido
    #229
    töröltem a 234mb file elérhetőségeit,ne keressétek,mindösszesen erre lesz szükség,hogy magyar felirat legyen..teszteltem angol verión..a bundle mappába kell bemásolniés ennyi,nem kell az alant lévő xml file se hozzá...játék patchelése visszírja angolra a szöveget,utána ezzel felülírva ismét magyar lesz..

    hun
  • norbi2fraktal
    #228
    sikerült magyarrá tenni, megnyitottam a bundle fájlt,és megkerestem benne a nyelveket és a magyar lng_hu- névvel szerepelt

    tehát, szedjétek le a 3 fájlt amit xido linkelt, másoljátok a Capcom\Bionic Commando Rearmed\bundles mappába és cseréljétek le ezt a fájlt is klikk

    Köszi még 1x a nyelvi fájlokat
  • Evin
    #227
    Nyugi, lesz majd angol verziós is, és 100MB alatt.
  • norbi2fraktal
    #226
    na megvan hogy mi kell,nem a reg hanem a játék mappájából context.xml
    ott az english-t átírtam spanish-ra és spanyol lett, de magyarrá nem tudom még tenni, hungarian, magyar,hun-t próbáltam,de angol maradt, légyszi tedd majd fel a fájlt
  • norbi2fraktal
    #225
    egy kicsit meg kell piszkálnom a regeditet, légyszi írd le mi található
    HKEY_LOCAL_MACGÓHINE--->SOFTWARE-->GRIN-->BCR-->Lang-nál....
  • norbi2fraktal
    #224
    köszönöm szépen, ki próbálom;)
  • xido
    #223
    na..elvileg őt kell kicserélni..kopp-kopp...

    rar1
    rar2
    rar3
  • norbi2fraktal
    #222
    jólvan köszi előre is:)
    amugy 2000 tényleg nem sok érte
  • xido
    #221
    amint kiderül pontosan melyik file tartalmazza:)
    2000,-..ennyiért már nem hagytam ott:)
  • norbi2fraktal
    #220
    köszi szépen, remélem a magyarítást is feltudod tenni:):)
    mennyi volt a game?
  • xido
    #219
    aki szereti a kézikönyveket,annak...:

    manual_hun
  • xido
    #218
    Így van és így van...nem játék közben variálható,telepítésnél..
    és igen,van quick bundle,de nem kicsi:)
  • Evin
    #217
    Valószínűleg arra gondoltak, hogy telepítéskor angolt is felrakhatsz.
    Egyébként ha ki akarod kapni, még sosem láttam a játékot és most a hasamra ütök, és azt mondom: quick.bundle.
  • xido
    #216
    hát passz...semmi olyat nem látok..ami indokolná,angol/cseh/magyar választható telepítés..talán a nagy cab.-on belül...
  • grebber
    #215
    Lehet külön van hozzá magyarítás a DVd-n volt már ilyenre példa!
  • xido
    #214
    Hol tartalmazhatja a program a nyelvi file-okat?..mert azt írja a doboz,hogy választható magyar/angol nyelv...
  • gregtom6
    #213
    Jó lenne, ha valaki feltöltené a magyar nyelvi fájlokat, mert újra nekiestem a játéknak:D
  • tototto
    #212
    ezek a challenge roomok elképesztő nehezek :S
  • tototto
    #211
    ha valaki megvette a dobozost feltöltené a magyar állományokat?
  • xido
    #210
    Hehe..jó hogy nem tudtam embert ölni,meg semmi,mert a saját bázis a 0-ás jelzés a térképen:)..Viszon 1.01 patch látványosan javít a teljesítményen,
    mezei irodai gépen most már teljes képernyőn fut prímán,eddig ablakos minimálon is bullet time volt..crack nem kell hozzá utána sem,csak a paul.dll file..
  • xido
    #209
    Csak ma fedeztem és tetszik..tetszene..de mitől van az,hogy mindenki mellett el tudok menni és mindenkit elkerül a karom és a lövedékem..rossz törés?..gyenge gép okozta feature hiányosság?
  • norbi2fraktal
    #208
    hali, 1.01-es crack esetleg??? kérek szépen linket
  • tototto
    #207

    pont ezt látom én is a fórumban találtam a képet :)
    tehát az area 1-et megcsináltam jött az a zöld boss amire hordokat kellett dobálni, na utánna megcsináltam még a area13asban azokat a gyaorló ugrálgatásokat is, utánna meg volt régi c64es commandora emlékeztető lövöldözés is, és most elakadtam mit is kéne csinálni.
    csak föl meg lefele tud menni a térképen a helikopter és nem tudom hogy tundák tovább jutni az area 2-3-4 pontokra?
    valaki segitsen legyenszives :)
  • ffxi
    #206
    Hova teszi a mentéseket a játék?
  • DarkSector
    #205
    csak 1
  • RedDevilsza
    #204
    Hogy lehet/ lehet egyáltalán multiba tolni, nem csak egy gépnél?
  • gregtom6
    #203
    Milyen semmit? A bionikus kézzel ki kell csavarozni a 3 csavart a gépezetből. Majd lelőni az irányítót.
  • DarkSector
    #202
    semmit.
  • REALista
    #201
    Az 5. pályán mit kell csinálni a traktorral miután kilőttük a kerekén azt a villogó szart?:D
  • arty
    #200
    ahol elhuzodik róla a fémboritás, oda kell dobni a hordot, alulról vagy felülről kapja be, akkor lezuhan és lehet lőni egy ideig...

    a fő-főellenség könnyű, csak utána kitalálni onnan .... :(
  • REALista
    #199
    Az első pályán ezt a szar lebegő sárga valamit hogyan kell kinyírni?Hiába dobom rá a hordót vagy lövöm semmi nem történik ráadásul rohadt idegesítő hogy állandóan elölről kel kezdeni az egész pályát...:S
  • REALista
    #198
    Nincs valami mentés a játékban?Vagy akárhányszor meghalunk a főellenségnél mindig elölről kell kezdeni?:S