237
  • Shep
    #117
    Nem könnyű ez a játék, vagy csak én vagyok elszokva az ilyen ugrabugráktól?
  • CalebJoe
    #116
    Már belejöttem de akkor is fura hogy egy platform (Run'n'Gun) játékba nincs ugrás.
    Amikor mondjuk meghalsz és összemegy a kép pixellesre olyan mint a régi grafikája:)
  • balee4
    #115
    Ok megvan.
  • DarkSector
    #114
    De mikor belépsz a menübe (először).
    És megszólal a zene, először sima csipogás mono-ba, majd sorban jön a stereo és egy kis bbasszus rá. háát akkor elkap a retro feeling....
  • DarkSector
    #113
    Miért attól, hogy csak oldalazol???
    láttad te ps3-ra azt a kis oldalazós játékot, amiben kis plüssállatkák futkároznak, hááát van gépigénye annak is.
  • DarkSector
    #112
    hidd el én is csodálkoztam ugráson, de utána ha próbálgatsz néhányat, akkor fog menni profin....
  • REALista
    #111
    Akkor is vicces hogy egy erőmű kell egy ilyen játékhoz.Na mindegy...
  • DarkSector
    #110
    Mert igényes nagyfelbontású graf van ez nem c64.
  • balee4
    #109
    Az Area 13 után (3. pálya) hova kell menni? Csak 3 helyszínre enged.
  • REALista
    #108
    Na fasza elég csúnyán akad a game.Nem is értem hogy akadhat mikor anno a Prey meg hasonló játékok gond nélkül futottak.
  • CalebJoe
    #107
    Kicsit fura nekem hogy nincs ugrás csak grapple, igaz a régivel nem is játszottam annó.
  • balee4
    #106
    Reggel hajnalban elkezdtem a gamet, az írányítás miatt ez is elég nehézre sikeredett, de amúgy állat jó, a grafika pedig szokatlanul szép. :)
  • DarkSector
    #105
    Ez überel minden játékot, legalábbis ez egy classikus, és míg az álon mai része már csak alapokban hasonlít a régiekhez. faxi meg a játék címe.
    Addig Rearmed ízig vérig egy klasszikus bionic, csak nem pixeles.....
  • DarkSector
    #104
    A lényeg itt van EGY DARABIG!
    ALONE és REARMED UNLOCKOLVA!!!!!!!!!!!!!!!!
    Bazzeg ilyet!!!!!!!
  • Maxtreme
    #103
    hát más kategória ugye a 2 game.. De nekem sokkal nehezebbnek tűnik. Itt nem a bonyolultságon van a hangsúly.. Nade majd meglátod. Lehet csak én vagyok láma :)
  • balee4
    #102
    Még az Alone-nél is sz@rabb? Na ém már csak holnap tudom meg, lassan megyek lefexem, Még kicsit az Alone-t tolom.
  • Maxtreme
    #101
    hát ha valaminek, ennek aztán tényleg fos az irányíthatósága basszus :D
    Kegyetlen. A kampóval krva sokat kell szenvedni mire egyáltalán alap szinten is tudja kezelni az ember. (ezt is kontrolerrel nyomom, gondolom billel sem lehet jobb..sőőt)
  • balee4
    #100
    majd ha lejön, most kezdetem el szedni a jószágot. :D
  • Maxtreme
    #99
    prószáld ki oszt számolj be :p Elvileg nem fake.
  • balee4
    #98
    No találtam egy torrentet, valszeg ezzel futni fog a nem legális game. Pm-ben keresetek fel. (pár órája van kint, szal lehet, hogy végre...)
  • ffxi
    #97
  • CalebJoe
    #96
    Na végül is megvettem, a tököm vár mire feltörik meg amúgy se drága érte az a 15dollár és jó lett, szerintem Capcom minőség mint mindig.
    Ennél szebb a játék csak a fraps megint szar képeket csinált.










  • gregtom6
    #95
    Sztem ha egyszer rájönnek,hogy törjék fel,akkor utána hiába jönnek ki új játékok ezzel,egyből fel fogják tudni törni.
    Amúgy meg vki itt mondta,h az Alone in the Darknak is ilyen védelme volt,de ahhoz volt miniimage(volt amúgy is képfájlja)ennek viszont nincs,mert tölthető.
  • Maxtreme
    #94
    Csak nehogy a 3D-sen is iylen védelem legyen...
    Ha a fejlesztők rájönnek hogy ez 1 darabig törhetetlen, akkor rengetegen fogják alkalmazni.
  • DarkSector
    #93
    Afejlesztés bőven elég.
    A 3d-s változat így is lesz ezmellett!!!!!
    A VÉDELEM MEG IDEIGLENES.
  • Gabe18
    #92
    Úgy tűnik ez megint olyan játék ahol többet költöttek a védelemre mint magára a fejlesztésre...
  • DarkSector
    #91
    Jah meg talán regelni is tudnék, mert d2d-n már a faszom televan.
    az ember ezé baszik az egészre, mert ne varezolj, basszameg de ha meg akarsz venni valamit, akkor a kurva nénikéjének az öregapjának a telefonszámát is meg kell szerezni, hogy egyeltalán letölthesd a játékot, és elindítsd.
  • Rage47
    #90
    müdödik a link:)

    amúgy kár h steamen nem lehet megvenni, ott szoktak jó kis akciók lenni:p
  • DarkSector
    #89
    Meg lehet venni?
  • DarkSector
    #88
    Háát ha nem akarsz játszani vele ingyen akkor jó.
  • grebber
    #87
    Eléggé rossz!
  • REALista
    #86
    És az jó vagy rossz?:D
  • grebber
    #85
    Védelme állítólag olyan mint az alone in The Dark 5-é.
  • ffxi
    #84
    Meg szabad ám venni
  • gregtom6
    #83
    kihalt a topic, már 24 óra telt el hsz nélkül. Fogy a remény??:)
  • DarkSector
    #82
    ha van serial-od.
  • DarkSector
    #81
    igen serial az regel be.
  • balee4
    #80
    Tudok egy srácot, aki megvette, tőle megpróbálok kérni serial-t (bár ő azt írta netes reggelés van)
  • grebber
    #79
    Oda van írva hogy nincs hozzá crack!
  • REALista
    #78
    És működik is?