237
  • Light
    #157
    Hali!

    Létezik, h a játékban nem lehet menteni?
    Tegnap kipróbáltam az első pályát normálon, a boss-ig eljutottam, elnéztem vmit, és kinyírt:). Aztán bedobott a pályaválasztó képernyőre és mehettem elölről.
    Tényleg nincs mentés pálya alatt, vagy csak én kerülgettem ki a "checkpointokat"?

    Üdv
  • gregtom6
    #156
    Hy mindenki! Amikor megkapod a rakétavetőt, és már megvan a Flare is,akkor a 4.-ik pályán kell nem a főellenség felé(már megvan) hanem balra menni,és ott kirobbantani a falat? Mert ott ha feljutok,akkor nemtok átugrani sehogy sem.
  • Shep
    #155
    Na sikerült, de utána a köv pályán a liftes fazonnal mit kellene kezdeni, mert nem igazán tudtam rájönni. Mondom biztos be kell hozzá mászni, hát nem :)
  • Solid Snake
    #154
    Bazz átállítottam controlerre úgy sikerült!
  • balee4
    #153
    Ha lejjebb ereszkedik akkor tudod megdobni.
  • balee4
    #152
    A 12. után még van egy pálya, az Albatross, na ez kib@szott nehéz, eljutottam a főbossig, de nem maradt életem.
    Egyébként lehet átlósan mozogni, ha két iránygombot nyomsz 1x-re, de néha bugos és nem engedi.
  • Solid Snake
    #151
    6-os pályáról a nyolcasra hogy kell tovább menni? (átlósan nem akar átmenni?)
  • Shep
    #150
    Na én befejeztem, nem bírom a hajtóművébe dobni azt a retek hordót, és amúgy sem igazán tetszik így meg pláne nem.
  • balee4
    #149
    Pedig itt is hordóval kell, csak közelebbről.
  • balee4
    #148
    Na megvan a 11. mission is, készüljetek fel, hogy a főboss-t itt nem egyszerű elintézni, már csak egy pálya van hátra.
  • Shep
    #147
    Hogy kell a vizes végén elintézni a robotot? A hordót hiába dobom rá lepattan róla, bazookával hiába lövöm, próbáltam ,hogy eldobom a hordót és belelövök, hát nem nagyon sikerült :)
  • Seth
    #146
    Én ott kiakadtam kicsit tegnap este. :) Na de hazaérek melóból adok neki ^^
  • Shep
    #145
    Közben rájöttem és most már a vizes pályán szenvedek. :)
  • Shep
    #144
    Az ok, de a hosszú platform után nem tudok feljebb menni.
  • Seth
    #143
    Milyen beton akadályon? Ami jobbra van egy zászlóval? Nem arra kell menni, hanem felfelé az épület tetejére
  • Shep
    #142
    A Construction Site nevű 5-ös pályán, mit kellene csinálni, mert dög nehezen átugrottam a beton útakadályon és felvettem valami új adatbázis összetevőt, de ennyi. Mit kell még csinálni?
  • balee4
    #141
    illetve a Beowulf-t is a Graw motor hajtja. :D
    Na 9 pálya kész, hát azért már vannak húzós részek. De rohadt jó a game, a graf pedig büntet.
  • R3TR0
    #140
    Ma sikerült beszereznem és mikor elkezdtem játzsani már nagyon átjött eza retro feeling. Sztem nagyon jó és sztem ritka eredeti gém nmigazán van ellenfele max a Codename Gordon de ez grafba meg élményben is ver mindent sztem 10/8 az irányitás 5-10 perc alatt mgszokható.
  • DarkSector
    #139
    Jah graw 1-2
    gyanús volt Ghost Recon Advance Warfighter (ugye kezdőbetűk)
    Na Lost faxa.
    más?
  • Maxtreme
    #138
    google?
    1ébként ezen kívül a graw1/2 (milyen meglepő) és a lost használja.
  • Seth
    #137
    Na kezd kiakasztani a 6-os pálya , a The Dock XD Hülye víz felett lengedezés
  • DarkSector
    #136
    mi ez a graw motor?
    és melyik játékok használják ezen kívül.

    Mert egyik haverom olyan láma, hogy nem akarja nekem elhinni, hogy ez közepes konfigokon képes beakadni.
    mondom neki vazzeg ott van ageia, meg felturbózott graf, azt rávágja, hogy kaki oldalazós játék.

    Én mondtam neki, hogy egy játék lehet igényes attól független, hogy mekkora a tér ahol mászkálsz.

    Kicsit tudnál infot csepegtetni a motorjáról?

    És nem nehéz. elszoktunk az ilyne régi cuccoktól, de könnyen vissza lehet rázódni.
    És én mindenképpen egy kiváló műnek tekintem, hogy ilyen formában (IS) élesztették újra a kiváló 2d-s produktumot.

    Capcom az vágja mifánterem!
    NAGY GRAT. A mai játékok legtöbbje fele ennyire nem ragaszt a gép elé, mint ez. manapság lineáris egyszerű, de van feeling!!!!!!!!!

    Jah és MULTI meg COOP!?
    Ez az isten!!!!!!!!!
  • DarkSector
    #135
    Először menj alá, és allul dobd meg, utána fel és a tetejét kell eltalálni.
    piros lámpák jelzik.
  • Rage47
    #134
    huh nagyon jó kis game, én levettem easy-re... :p
  • balee4
    #133
    Az egyik camp-ben találsz flare-t, miután megvan ez a fejlesztés, már látsz a sötétben:

  • gregtom6
    #132
    mindenkinek fusson ilyen grafon...elírtam. Amúgy nem lenne nehéz,de így,h be van lassulva.....
  • gregtom6
    #131
    elég idegesítő,h elvárják,h mindenkinek fut ilyen grafon. GeForce 7600 GT, 2,25 giga ram,AMD Athlon 3500+ nem elég neki,pedig simán túl van a minimum gépigényen.
  • Seth
    #130
    Én tökjól elvagyok vele, eddíg 6 pályát csináltam meg, nem volt nehéz. Bossoknál meg csak ki kell találni hogy sebezhetőek, utána gyerekjáték.
    Az tök jó volt, mikor meghallottam, hogy a felülnézetes részeknél a Commandos zenéje van remixelve ^^
  • balee4
    #129
    Igen csak a febontást, nekem futkosik 200 FPS felett. :D
  • gregtom6
    #128
    Hy mindenki! a Graw nem akadt,de ez igen. Csak a felbontást meg képarányt lehet beállítani rajta??
  • CalebJoe
    #127
    Ez a főellenség tiszta vicc, kapott a lánctalpán lévő villogó piros részre a rakétavetővel egyet és egyből fel is robbant:)


  • Shep
    #126
    A barlangos pályán (Area 04) miután lekapcsolják a villanyt merre kell menni, mert marhára nem tudom csak szenvedek a sötétben.
  • balee4
    #125
    Rádobsz egy hordót közelről és miután "felfordul" eszeveszetten lövöd.
  • balee4
    #124
    Még normal fokozaton is rohadt nehéz sztem, az ugrás pedig nagyon hiányzik.
  • davidka003
    #123
    Ez a játék qrva nehéz.
    Első pálya főellenségét hogy a picsába kell megölni? Dobálom rá a hordókat, de nem is sérül.
  • zeus89
    #122
    köszi :D
  • Shep
    #121
    írhatnék olyan okosságokat, hogy a netről meg hasonlók, de nézz szét pl. a kalózöblön.
  • zeus89
    #120
    honnan szedhetem le a játékot?
  • Maxtreme
    #119
    Tán mert a graw motorja alapból vasigényes azé?
  • Maxtreme
    #118
    nem, szvsz ez qrva nehéz :)

    Csináltam pár képet: