237
  • arty
    #197
    (egymagos procikon fut tőle jobban a játék, más javitás nincs benne)
  • grebber
    #196
    1.01-es Patch
  • Seth
    #195
    Menj más,elérhető pályára. Később kapod majd meg azt a kezet,akkor kell visszatérni
  • R3TR0
    #194
    HELP!
    Most fullra elakadtam nm tom vagyisiinkább képtelen vok bejutn ia 3madik pályára leraka helikopter a area 03 elején és van egy fal amin van egy kampo minta hiába rakom arra fele a kezet vagy lövöm semmi.

    Mi a mgoldás?
  • arty
    #193
    nem, shader model 3 videokari kell neki
  • Pate
    #192
    ezen a gépen menne ?
    Celeron 2,6Ghz
    1,5GB DDR RAM
    Connect 3D Radeon 9600 128MB AGP (shader model 2.0)
  • neptum
    #191
    jönnek azok a csápok vagy mik azokat a karommal vissza lököd aztán amikor kicseréli azokat a valamiket akkor a gépbe hol van az a faszi karommal belelősz belendűlsz (persze a gép felé) és ott felfele lövöd a karmot és így már lehet sebezni
  • R3TR0
    #190
    RÁJÖTTEM THX AZÉRT
  • R3TR0
    #189
    HELP!
    ennéla Bossnál mit kll csinálni? mit kövök mert nmtom mi a trükkje addig eljutok visszauütöm de nm sebzek help!

  • arty
    #188
    emberek ... a tutorial szerintetek disznek van a játékban? mindent részletesen elmagyaráznak ....
  • neptum
    #187
    átlósan hogy kell menni mert nem engedi hiába csinálok bármit is ? :S
  • RAZOR27
    #186
    megoldva, azaz csak a válasz, ps 3.0 nincs
  • RAZOR27
    #185
    Mitől lehet, hogy elindítom a játékot és tök fekete a kép, hang az fut alatta, de semmi kép....pls help


  • neptum
    #184
    nálam is az volt a baj most megy szinte mindig úgy akarja lőni de vagy 30x-ra mire újra kezdtem a 3-as Arénát megcsináltam de most meg átlósan nem akar repülni az a valami :S
  • grebber
    #183
    lol advanced trainenget sem tudom végigvinni.A levegőben nem lövi előre azt a buziságot és nem tudok átjutni.
  • neptum
    #182
    ez egy nagy vicc az egész mire eljutok a főnökhöz semmi életem nem marad mert azok a rohadt tüskék útba vannak és a karom meg lassan reagál néha
  • alma2
    #181
    en sem tudtam, sirjak oromomben vagy nevessek, nagyon eltalaltak a commando zenejet ahhoz a palyahoz, egy az egyben ugy is nez ki az oldalrol keresztul szaguldozo motorokkal :)
    +2 pont a jateknak ezert !
  • DarkSector
    #180
    Devil tééleg nehéz...és ezálltal idegesítő.
    mint 7. misszioban az eltűnő platformok...:P
  • neptum
    #179
    billel se rossz csak meg kell szokni
  • gregtom6
    #178
    Jó játék ez, én mediumon játszok vele, billel ne nagyon próbálkozzon senki, gamepadon könnyebb. A kamionokat könnyen át lehet lépni,ha visszalépünk a menübe,és vissza a pályaválasztóra:) Eddig majdnem minden boss elsőre sikerült:) Az utolsó pályán vok, a tüskéket a 12.pálya boss ajtaja elől nem lehet eltüntetni? Mert az istennek se tok ott átmenni.
    Vagy 10 challenget megcsináltam,2,3 csillagosra is.
  • Shep
    #177
    Mondjuk én billentyűzetet ütő típus vagyok, de mivel kontrollerrel játszottam így most a bill. megúszta :) A kontrollert meg még csak 1x vágtam földhöz, mikor a Devil May 4-ben nem sikerül valamelyik ugrálós rész :)
  • neptum
    #176
    kopaszok előnybe a játéknál :D
  • Shep
    #175
    Na nekifutottam megint a tüskeugrálós pályának és megtört a jég megláttam a játék szépségét mégpedig akkor mikor az uninstall állapotjelző csíkja végigszaladt és törölte ezt a "csodát". Akik még nem hagyták abba azok már ne nagyon jelentkezzenek be a fodrászhoz. :)
  • neptum
    #174
    áhá akkor már értem hogy mért esek le gyakran mert egy túlsúlyos katonával vagyok :D
  • Seth
    #173
    Csak kapaszkodj az aljára, a súlyod lehúzza
  • neptum
    #172
    a Titkos bázisnál azt a valamit ami felmászik a plafonig hogy kell leverni a-ról a nagy piros valamiről beszélek
  • neptum
    #171
    na végre tovább jutottam most vagyok a Titkos hegynél vagy minél de annál azok a medve csapdák
  • Shep
    #170
    Hát minden tiszteletem azoké akik végigszenvedték ,mert hogy sok öröm nem volt benne abban biztos vagyok. Bár nálam az ugrabugra lövölde véget ért a Jazz 2-vel (mondjuk az nagyon jó, ettől nagyságrendekkel jobb és igényesebb alkotás, néha a laptopon még mostanában is nyomom)
  • Solid Snake
    #169
    Kipróbálom ezt a kettőt is köszi!!!
  • Solid Snake
    #168
    Én meg azé is végivittem
  • Shep
    #167
    Hát én befejeztem, fogom itt magam idegesíteni egy ilyen szaron, ha már ilyen platformlövöldéhez támad kedvem akkor inkább Blackthorne, vagy Flashback, de nem ez az őrület.
  • neptum
    #166
    köszi majd meg próbálom amúgy ezt a játékot hardon végig lehet játszani mert már mediumon is ro**dt nehéz
  • Seth
    #165
    AMikor újratölt,akkor a kabinról amiben ül a faszi, lengjél a gép közepére és így függeszkedve adjál a vezetőnek.Könnyű
  • neptum
    #164
    annál a robot készítőnél asszem a 2. arénába van az amikor egy fél körbe vagyok mozogni nem tudok és a bionikus karral kéne azokat a csáp szerűségeket vissza küldeni a helyükre de amikor fentről eltűnnek azok a piros valamik és újra tölt alig lehet sebezni aztán jön minden elöről és akkor mindig meg halok van valami tuti tipp vagy valami ahogy könnyebben el lehetne intézni?
  • Seth
    #163
    Ó kösz, ezt nem próbáltam soha. Mondjuk most már mindegy mert végeztem még tegnap ^^ Albatross mászós részénél kiakadtam újfent, de majd meglátjátok :)
  • balee4
    #162
    bill-en lenyomod az "U" billentyűt és ott kijelez mindent, a hátrelévő életet jobb oldalon fent.
  • Seth
    #161
    Nézz el más pályákra,a bázisokon menj be ahova be lehet, ott szoktak lenni
  • R3TR0
    #160
    Egy kis help! elég gáz de nmtok az első oályánál tovább menni miután mgölöm a sárgra lebegő robotot kiirja ugye area clear és utána ha nyomnám a area 02 vagy akármelik másik area kivége ezek a training pályák azt irja zöld chip vagy mi kell addig nmtom mgnyitni. Azt honann zserezzem be?
  • Light
    #159
    Köszi a választ!
  • Seth
    #158
    Checkpointok vannak, de úgy sem próbálkozhatsz örökké, van egy bizonyos számú életed (mondjuk nem találtam meg hol mutatja^^, de vannak szerezhető életek, az pixeles figurát ha felveszed) Ha bemész egy ilyen számítógép terembe ahol fel lehet törni a rendszert meg a központot lehet hívni, na akkor onnan folytatja (illetve ha bármilyen ajtón bemész,akkor is az adott teremből)