140
Reaper (Tv)
  • karajjj
    #20
    há azért az is fura, hogy a srácnak, akinek szemöldököt rajzolnak, a második részben már semmi baja...
  • Casillas
    #19
    mondjuk azér arra a bajuszra tényleg felfigyelhetett volna valaki, amit junkien is írtak...
  • karajjj
    #18
    csak a csajt cserélték benne, azokat a jeleneteket újraforgatták

    a második részben a gumiruha nagyon ütős :DDDD
  • LasDen #17
    én nem láttam az 1x00-t, de ha jól tudom akkor csak egy csajt változtattak benne.....de lehet keverem a Chuck-kal....
    ma mégnéztem a 1x02-t is :D odabaszott rendesen......remélem sokáig műsoron lesz :D
  • ProGabe #16
    aki megnézte a 1x00-át és az 1x01-et is,az elárulhatná hogy van-e értelme megnézni a 01-et.tehát van-e benne annyi változás,hogy látni kell
  • karajjj
    #15
    na akkor kicsit felhozom már a topikot, ha már a másikat zárták, bár úgylátom itt nincs nagy élet, de azért remélem, hogy rajtam kívül más is nézi még a sorozatot
  • winnie
    #14
    "unaired/preair cuccokhoz nemigen szoktak csinálni még angolt sem"

    pedig tavaly majd mindhez volt angol és magyar is.
  • ProGabe #13
    háááát,nagyon ne reménykedj,unaired/preair cuccokhoz nemigen szoktak csinálni még angolt sem,persze ez Kevin Smith,szóval az esély jóval nagyobb :)

    de mint írtam is,egy-két részt újraforgatnak,szóval majd a tényleges pilotot lesz érdemes megnézni

    OFF:kijött a terminator sori preaired-je is,a sarah connor chronicles!
  • LasDen #12
    angol sincs??
  • desigo
    #11
    Reméljük lesz hozzá...
  • fsgh
    #10
    engem is a felirat választ el a megnézésétől...
  • raven87
    #9
    Kár, hogy felirat nincs hozzá, mert már én is baromira kíváncsi vagyok rá.
  • LasDen #8
    nah én is megnézem mit alkotott Mr. Smith :D
  • ProGabe #7
    egyetértek!engem nagyon de nagyon megfogott!!ültek a poénok,jó az alapsztori(egyszerű és nagyszerű),színészek sem rosszak,egyszer húztam a számat,amikor az erejét rendesen használta hogy megmentse a haverját,na akkor kilógott a lóláb a főszereplőnél.a rendezés meg csillagos,kakaósnyuszis ötös :)

    ez ugyebár unaired pilot,még változni fog,többek között lecserélik a csajt,Candice-re a Heroesból!!

    tehát őt:
    lecserélték őrá:
  • desigo
    #6
    +fav
  • JCSR Apache
    #5
    Lehet hogy jó lessz...megnézem az első részt.
  • Csaba007
    #4
    Pilot rész (torrent) Gyors
  • Csaba007
    #3
  • Csaba007
    #2
    IMDB
    A PIlot rész nagyon kiráyl volt!
    Kevin Smith a kedvenc rendezőmm és ő rendezte!
  • Csaba007
    #1
    Miről szól: egy szülei nyakán élősködő léhűtőről, akinek a kisujját nem kellett mozdítani semmiért egész életében, és még arra is lusta, hogy dögös munkatársát randizni hívja. Aztán a 21. szülinapján kiderül, hogy mindez azért történt, mert a szülei annak idején eladták a lelkét az ördögnek, így most munkába kell állnia a patás szolgálatban, és összegyűjteni a pokolból meglógott lelkeket. Dramedynek tűnik.

    Kik csinálják: egy magyar felmenőkkel bíró producer az Ed mellől (Michelle Fazekas), Mark Gordon a Grace klinika istállóból, Tom Spezialy, aki a SzülFel stábban is dolgozott, no meg Kevin Smith, akit lehet nem szeretni, de attól még jó arc. Ő rendezte a pilotot is.

    Kik játsszák: Bret Harrison, Ray Wise, Valarie Rae Miller, Nikki Reed.

    Mi várható: egy kis Dead Like Me utánérzés, de Kevin Smith beteges agyával. Van benne jócsaj, a főszereplő a The Loop című sitcomban mérsékelten vicces volt, és Ray Wise (Twin Peaks) az ördög szerepében bónusz. Nem hiszem, hogy megéri a második évadot, de 22 rész talén van benne. Kedden este 9-kor jön.