140
Reaper (Tv)
  • Csaba007
    #1
    Miről szól: egy szülei nyakán élősködő léhűtőről, akinek a kisujját nem kellett mozdítani semmiért egész életében, és még arra is lusta, hogy dögös munkatársát randizni hívja. Aztán a 21. szülinapján kiderül, hogy mindez azért történt, mert a szülei annak idején eladták a lelkét az ördögnek, így most munkába kell állnia a patás szolgálatban, és összegyűjteni a pokolból meglógott lelkeket. Dramedynek tűnik.

    Kik csinálják: egy magyar felmenőkkel bíró producer az Ed mellől (Michelle Fazekas), Mark Gordon a Grace klinika istállóból, Tom Spezialy, aki a SzülFel stábban is dolgozott, no meg Kevin Smith, akit lehet nem szeretni, de attól még jó arc. Ő rendezte a pilotot is.

    Kik játsszák: Bret Harrison, Ray Wise, Valarie Rae Miller, Nikki Reed.

    Mi várható: egy kis Dead Like Me utánérzés, de Kevin Smith beteges agyával. Van benne jócsaj, a főszereplő a The Loop című sitcomban mérsékelten vicces volt, és Ray Wise (Twin Peaks) az ördög szerepében bónusz. Nem hiszem, hogy megéri a második évadot, de 22 rész talén van benne. Kedden este 9-kor jön.
  • Csaba007
    #2
    IMDB
    A PIlot rész nagyon kiráyl volt!
    Kevin Smith a kedvenc rendezőmm és ő rendezte!
  • Csaba007
    #3
  • Csaba007
    #4
    Pilot rész (torrent) Gyors
  • JCSR Apache
    #5
    Lehet hogy jó lessz...megnézem az első részt.
  • desigo
    #6
    +fav
  • ProGabe #7
    egyetértek!engem nagyon de nagyon megfogott!!ültek a poénok,jó az alapsztori(egyszerű és nagyszerű),színészek sem rosszak,egyszer húztam a számat,amikor az erejét rendesen használta hogy megmentse a haverját,na akkor kilógott a lóláb a főszereplőnél.a rendezés meg csillagos,kakaósnyuszis ötös :)

    ez ugyebár unaired pilot,még változni fog,többek között lecserélik a csajt,Candice-re a Heroesból!!

    tehát őt:
    lecserélték őrá:
  • LasDen #8
    nah én is megnézem mit alkotott Mr. Smith :D
  • raven87
    #9
    Kár, hogy felirat nincs hozzá, mert már én is baromira kíváncsi vagyok rá.
  • fsgh
    #10
    engem is a felirat választ el a megnézésétől...
  • desigo
    #11
    Reméljük lesz hozzá...
  • LasDen #12
    angol sincs??
  • ProGabe #13
    háááát,nagyon ne reménykedj,unaired/preair cuccokhoz nemigen szoktak csinálni még angolt sem,persze ez Kevin Smith,szóval az esély jóval nagyobb :)

    de mint írtam is,egy-két részt újraforgatnak,szóval majd a tényleges pilotot lesz érdemes megnézni

    OFF:kijött a terminator sori preaired-je is,a sarah connor chronicles!
  • winnie
    #14
    "unaired/preair cuccokhoz nemigen szoktak csinálni még angolt sem"

    pedig tavaly majd mindhez volt angol és magyar is.
  • karajjj
    #15
    na akkor kicsit felhozom már a topikot, ha már a másikat zárták, bár úgylátom itt nincs nagy élet, de azért remélem, hogy rajtam kívül más is nézi még a sorozatot
  • ProGabe #16
    aki megnézte a 1x00-át és az 1x01-et is,az elárulhatná hogy van-e értelme megnézni a 01-et.tehát van-e benne annyi változás,hogy látni kell
  • LasDen #17
    én nem láttam az 1x00-t, de ha jól tudom akkor csak egy csajt változtattak benne.....de lehet keverem a Chuck-kal....
    ma mégnéztem a 1x02-t is :D odabaszott rendesen......remélem sokáig műsoron lesz :D
  • karajjj
    #18
    csak a csajt cserélték benne, azokat a jeleneteket újraforgatták

    a második részben a gumiruha nagyon ütős :DDDD
  • Casillas
    #19
    mondjuk azér arra a bajuszra tényleg felfigyelhetett volna valaki, amit junkien is írtak...
  • karajjj
    #20
    há azért az is fura, hogy a srácnak, akinek szemöldököt rajzolnak, a második részben már semmi baja...
  • precision
    #21
    Na mi van, senki nem nézi ezt a sorozatot? :)
    Pedig szerintem az egyik legjobb a mostaniak közül.
  • LasDen #22
    én nézem, de nincs felirat a 1x07-hez.....és félek hogy kasza lesz a sztrájk miatt....
  • karajjj
    #23
    énis nézem, és szerintem az idei szezon egyik legjobb újonca
  • Casillas
    #24
    nálam meg nem egyik, hanem az év újonca :)
  • BlackShadow
    #25
    nagyon nagy a sorozat :) nemigen láttam olyat ahol elkezdtem jókat röhögni, de ennél minden résznél garantált :) Sock über alles :D
  • stargatelost
    #26
    nah a mai napon a Reaper volt terítéken :D
    vááh nagyon állat volt ez a 10 rész :D
    az a sok marhaság amit Sock csinált/mondott ; meg a Devil szivatásai :D
    a vesselek is érdekesek voltak, bejött a dolog hogy mindig más volt :)

    amúgy cancel lett? mert nem hallottam felőle hogy az lett volna, de azért megkérdem...meg az évad is 12 részes lett volna szal...
  • precision
    #27
    cancelről nem hallottam, eddig áll a dolog a sztrájk miatt
    frisebb infót nem tudok sajna
  • stargatelost
    #28
    jaja, azt tom hogy áll a sztrájk miatt, csak féltem, hogy már meg is kapta a cancelt...de akkor nem

    elég érdekesen lett vége a tizedik résznek
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kíváncsi vagyok mit hoznak ki az ördög lánya szálból
  • tnm #29
    nem biztos, hoyg az a csaj, végülis nem volt rajta 666:) és nem láttuk, hogy csirkék fejét harapta volna le xD (Jajh istenem, de beteg ez a sorozat...:) )
  • precision
    #30
    Emberek, mi ez a punnyadás? :)

    Reaper.S01E11.HDTV.XviD-NoTV

    Senki sem tudta hogy ma jön ki, mi? :) Öreg hiba :D
  • karajjj
    #31
    jövőhét keddtől szinkronosan jön az AXN-en a sorozat :D
  • grebber
    #32
    Most kezdtem csak ele a sorozatba és hát első résznél látom egy részt feleslegesen szedtem le.

    Reaper.S01E00.Pilot.DVDSCR.XviD-The-CW ez ugyanaz mint ez Reaper.s01e01.repack.hdtv.xvid-xor.
  • BlackShadow
    #33
    nem teljesen.. más a csaj :D meg a pilotban szőrös a pofája a fősrácnak míg a normálban az újrafelvett jeleneteken meg nem.. és néha változik a kettő :D baki rulez
  • precision
    #34
    még angol feliratot sem látok az új 11es részhez :(
    vagy csak nem jó helyen keresem?
  • danikarate
    #35
    Magyar felirat a 11-es részhez még nincs? Csak azért kérdezem mert már kijött a 12-es rész is....
  • precision
    #36
    idézet a fordítótól, ezt még 17 -én írta:

    "Sziasztok!
    Sajnos most egy rossz hírrel kell szolgálnom nektek. Az van, hogy a gépem megadta magát, és így pillanatnyilag nem tudom a következő részt csinálni. Ha mázlim van, akkor a hét végére már talán működőképes lesz a gép és akkor leghamarabb vasárnap felé lesz felirat, ha mégsem "gyógyul meg" a kicsikém, akkor passz... "

    azóta semmi új hír, és felirat sincs emiatt, én megnéztem angollal, mert nem tudtam már várni :)
  • Casillas
    #37
    már van 11-12-höz is magyar felirat
  • grebber
    #38
    Remélem basszus összejön majd Sam és Andi.
  • tnm #39
    1x13 végén Sam szegény kabátja nem találja a helyét... elég csúnya baki.
  • Magoo
    #40
    Ennél a sooroztanál kivételesen a magyar epizódokat követem....azon ritka sorik egyike :)
    Most az új rész kapcsán felmerül bennem egy kérdés...talán akik az amcsi epizódokat nyomják azok tudják a választ.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sam az ördög fia? Csak mert valamiért oka van annak, hogy az ördög nem akarja megmutatni a szerződést és szerintem ez az. De lehet hogy ez nagy baromság...csak jár az agyam :)