140
Reaper (Tv)
  • stargatelost
    #140
    fals alarm, csak egy beszélgetős műsor lesz :(
  • stargatelost
    #139
    "Az egykori CW-s 2 évados kasza, a Reaper ismétlési jogait megvásárló FearNet elkészít egy fél órás Reaper-epizódot Brett Harrison, Tyler Labine és Ray Wise részvételével." forrás: sorozatjunkie

    Hoppá mi!
  • biomage
    #138
    ez sem segített :(
  • precision
    #137
    akkor ITT nézd meg, itt van rövid tartalom is a részekhez
  • biomage
    #136
    kerestem de címből nem tudok rájönni melyik is volt az
  • precision
    #135
    keress neten reaper episode list -et (leginkább wikipedian szokott lenni)

    nemtom mire célzol, dvd kiadásra vagy a folytatásra
    elsőröl nemtok nyilatkozni, a másodikra pedig azt hogy sajnos tényleg igaz, kasza van, nincs folytatás
  • biomage
    #134
    Ez melyik részben volt?

    egy olyan démont kell elkapnia aki elcsábít nöket, még gladyst is, a végén a nagy főnök odamegy gladyshez és elviszi a pokolba

    Más
    azt olvastam hogy a kiadó vagy ki, törölte a reapert a kiadandók közül
    Ez igaz?
  • kirol
    #133
    Ma megnéztem én is az utolsó rész. Jó sorozat volt, kár, hogy vége. :(
  • kirol
    #132
    Már adja is! :)
  • LasDen #131
    gondolom az axn majd adja....
  • kirol
    #130
    Magyarul adják már valahol a 2. évadot?
  • LasDen #129
    nem volt elég jó a nézettsége....a lezárás azért ilyen, mert akkor még nem tutták a készítők, hogy ennyi volt....
  • Totti5
    #128
    Utóbbi idők egyik leghangulatosabb sorozata, jópofa karakterekkel és történettel, pocsék befejezéssel, mert nemhogy lezárták volna, még az utolsó képkockákon is újabb kérdéseket tettek fel... miért lett bukta? nemigaz hogy erre nem volt igény:(((
  • Cat 02 #127
    De a felirat elvileg ahhoz készült o.O
  • tnm #126
    jah, nekem is volt, szar az a XII rip. leszedtem inkább a 720p-t. (utolsó résznél is ugyanígy tettem, mert nem akartam megint kockáztatni XII-kel. elég ciki, hogy rögtön első rlz-ük nuked...)
  • Cat 02 #125
    Elkezdtem nézni utolsó előtti részt, de elején van benne egy ugrás és elcsúszik miatt a feliraT. Másnak is van ? (2 helyről is lekaptam és mind2 rossz)
  • tnm #124
    mert amikor azt forgatták, akkor még nem tudták, hogy kasza, ezért haragszom a CW-re, hogy nem tudta előbb bejelenteni. egyébként sem a nézettség volt a fő ok, sztem, hanem inkább az, hogy nem annyira fért bele a most újra gondolt profiljukba.

    amúgy nagyon halvány reménysugárként pedzegetik, hogy kábelre átkerülne, de így, hogy Sock máshova igazolt, nem hiszem, hogy sok esélye van a sorozatnak (én a magam részéről, elviselném nélküle is a sorit, de valószínűleg mások otthagynák nélküle)
  • precision
    #123
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ja...szopják ki a faszt... de tényleg.
    és most így lesz vége, hogy nem tudott kijönni az egyeségből, plusz Andi lelke is már a sátáné... gg. miért nem nyerte meg a rohadt versenyt és the end... ha már vége kell hogy legyen, lett volna vége normálisan
  • tnm #122
    kicsit spoiler-es a sorozat lezárásával kapcsolatban (az derül ki belőle, hogy lezárták-e, vagy sem.)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    a rohadt büdös életbe. ha az utsó rész forgatása vége előtt már tudták volna, hogy az az utolsó, akkor 3 percnyi jelenet kicserélésével le is zárhatták volna az egész sorozatot
  • precision
    #121
    menjenek már a kurva anyjukba...
  • tnm #120
    Elkaszálták a kaszást.
    Ma reggelre virradóra tölthető részen kívül lesz jövőhéten még egy, de az lesz az utolsó.
    [A Sock-ot játszó színészt jövőre a Sons of Tucson című szitkomban láthatjuk.]
  • DöflingR
    #119
    Van már felirat a 10.-hez?:S
  • precision
    #118
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sztem is kamu az sms :) biztos van térerő a pokolban, mi? :) a vodafone lejárt oda néha gsm tornyokat építeni, mi? :D vagy ha nem kamu akkor elég nagy baki ez így... máshogy is megoldhatták volna, hogy üzenjen neki a fater... mittudomén, Sammy megtanult volna vmi rituálét v. módszert amivel tudott volna kommunikálni vele... ha már néha-néha tud telekinézist, ezt is megtaníthatták volna neki a készítők... na mind1 :)
    az Ördög még mindig nagy fazon :D végre volt egy-két jó jelenet is, az alacsony költségvetés ellenére (pl mikor az öreg dobálta Samet a levegőben :))
  • Cat 02 #117
    Áh, biztos nem. Bár a logika azt diktálná.
  • Malakai
    #116
    Mondjuk sztem átverés. :)
  • Cat 02 #115
    Azon én is meglepődtem :D
  • Malakai
    #114
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az sms a pokolból kicsit sok volt. :D
  • precision
    #113
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na Sock végre lenyomta a tesóját :D csak épp a szülők elrontották az egészet, kicsit sajnálom :D
    szegény Sam :(
  • Cat 02 #112
    A legegyszerűbb verzióra nem is gondoltunk :D
  • tnm #111
    jó, persze az is lehet, valami egyéb half-breed, de ugye ilyenekről eddig nem hallottunk
  • Malakai
    #110
    Nem biztos ám, hogy csak démonok (/lelkek), meg angyalok vannak oszt jóccakát. :)
  • Cat 02 #109
    Hja, akin nem fog az ördögcsapda, az csaknem ördög/démon =]
  • tnm #108
    Sam apja vagy démon, vagy angyal. meg se halt, de nézd meg ez első évad végét mégegyszer. az anyja ássa ki az apját. szal nem szokott meg a pokolból, mivel oda se került.
  • precision
    #107
    mármint mik vagy kik angyalok? :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sztem Sam következő megbízatása az lesz, hogy apuci lelkét küldje vissza a pokolra... mert sztem oda jutott, aki alkut köt az ördöggel, akármilyen is jó volt az életében, sztem a pokolra jut... és valahogy kikerült onnan, mint a többi lélek akire Sam vadászni szokott... és sátán öregapánk nem fogja tétlenül nézni ezt a szökött lelket sem :)
  • Cat 02 #106
    Én már hűtősnél gondoltam :p

    Remélem h azok angyalok vagy valami, csak h izgalmasabb legyen.
  • BlackShadow
    #105
    jó volt az új rész :) pont a végén gondoltam arra, h ez már a 4. rész.. jó lenne már előrukkolni mi van a szüleivel.. éshát 5 mp-re rá, jött is :D
  • precision
    #104
    szegény Sock... :)
  • Malakai
    #103
    Vagy az, vagy nem, ezt nem tudjuk.
    És igen, én is erre gondoltam az egy hónapos kiruccanást, mint amit precision is írt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén nem a "gonoszság" miatt csalódott a Sátán (és sztem nem kell erőltetni az angol kifejezést, ha a Sátán nem tetszik lehet Lucifer, Azazel, Helel, meg van még biztos kismillió :), hanem, mert Sam vidám, mert örül. Valszeg már a köv részben tudni fogja mi miatt. :) És pont mondja is a végén, hogy úgy örüljön, hogy lesz még sok feladata, amivel szörnyűségeket kell végrehajtania.
  • tnm #102
    amúgy sztem nem az, aminek hiszi magát. ha megfigyeled sose mondta az Ördög, hogy az lenne. és ha mondta is volna, akkor se jelentene semmit, hiszen korábban is hazudott már Samnek, de ettől függetlenül direkt figyeltem, hogy végig úgy fogalmaz, hogy azzal nem állítja, hogy Sam jót hisz. persze az érvelésed azon alapszik, hogy Sam mit hisz magáról, tehát az így elfogadható/hihető (bár nekem még így se tetszik), a fentieket új gondolatként vetettem fel.
    spoiler tag helyet, most névmásokat használtam:D [Varietas Delectat:)]
  • precision
    #101
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az előző évad utsó részében ugye Sam megtudja, hogy ő a Sátán fia, és ettől picit besokall... ezt az info -t Andi nem is tudja, épp ezért vacilált Sam, hogy elmondja e neki vagy sem... az egy hónapos 'kiruccanás' meg amolyan "wtf, Im the son of the Devil" feldolgozás segítő időszak volt
    az hogy most Sam a Sátán fia, megtudhattuk, hogy nem kiváltságos szerep, mert nem ő az egyetlen, a Devil sok gyerek lelkét szerezte már meg, akik felnőve ugye vadászok lesznek és a Devil már régóta várja, hogy eljöjjön egy olyan, aki hát ha nem is az utódja lesz, de a saját szavait idézve "elhozza a poklot a földre"... ennek kicsit ellent mond a rész vége, amikoris nem tetszik neki hogy Sam kicsit "rossz" lett


    jó kis rész volt, voltak benne jó poénok, egyfajta irányvonalat is felvázolt az évad jövőjével kapcsolatban... szal várom a köv részt, meg az összes többit :)