179
A Spark Unlimited fejlesztésében készülő új FPS.
  • berlinboy6329
    #8
    Öhmmmm. ???????

    Há' nem vót itten ögy másik még a déután?

    Mére lett áz?

    Btw láttam a videt és nem rosz grafja van neki.Főleg az tetdszik,hogy a kerek ablakoon a háttérben ugrálnak a szörnyek,és el van mosódva...

    De a Torkolattűz SZTEM borzalmas..Eltakarja a képernyőt,meg csúnya is(gépfegyók),vagy pedig,pici,alig látni,semmi(Shotgun)


    Off:Hogy a retekbe lehet akadásmentesen lejátszani HD videót 9600-oson 2400-es AMD athlon-nal?(Ha lehet)
  • Qwerty4
    #7
    mintha a MOHAA egyik pályájából lopták volna ezt a helyszínt
  • Pheaper
    #6
    +számoltad?:)

    amugy jó game? :D
  • csgj
    #5
    de PC-re is kijön, úgyhogy nem probléma.... Pheaper: neked van 27 topicot, szóval csak hallgass...
  • Casillas
    #4
    konzolba nyitották azt nemrég
  • ruffirant
    #3
    szerintem van már ilyen topic de nem biztos...
  • Pheaper
    #2
    csgj

    Topik nyitási kényszer? -.-
  • csgj
    #1
    A kereső nem talált ilyen topicot (többféleképpen is megnéztem), úgyhogy gondoltam, nyitok neki egyet.

    "Az E3 keretein belül mozgás közben is láthattuk a frissen bejelentett Legendary: The Box FPS-t, ami a Spark Unlimited fejlesztésében érkezik meg 2008 első felében.

    A történet szerint Pandora szelencéjét valaki kinyitja Manhattan szívében és ezzel rengeteg szörnyet szabadít rá New York városára. Ennek az inváziónak a képét láthatjuk viszont a fejlesztői prezentációban, amiben igyekeznek minden lényegesebb elemet bemutatni nekünk. Grafikailag jól néz ki a program és a nagy alma szörnyedvényeinek levadászása is jó mókának tűnik,.... "
    (Gamestar)




    Videó (E3)
    honlap