179
A Spark Unlimited fejlesztésében készülő új FPS.
  • DarkSector
    #88
    Te xp-n nyomod 4gb meg vista-ra kell.
    xp-n nem lehet maxra rakni grafikát.
  • DarkSector
    #87
    4 az kamu.
  • grebber
    #86
    Valaki végigvitte már a gamet ? Ha igen milyen hosszú kb?
  • shootme99
    #85
    Hali !

    Teszteletem, még csak röviden, de eddig elég látványos, azt nem mondom, lehet később uncsi lesz, de nem is egyhuzamba tervezem nyomni
    Egyébként a gépigényen meglepődtem amikor a readme-ben 4giga ram volt az ajánlott, a minimum meg 2g, és nekem 2 van, de semmi para, 1280-ban very high-on 50-60 fps alá nem nagyon megy, még zúzós robbanós részeken sem, másutt meg volt 100 körül is... szal sima unreal3 motoros gépigény
  • DarkSector
    #84
    Szép ez is hidd el.
    és itt legalább látsz is valamit.
  • Fritz Von...
    #83
    Ja a Bioshock is szép volt. De ez... Na mindegy, ma este még adok egy utolsó sanszot neki, de már látom, hogy hol fogja végezni...
  • Prince23
    #82
    Első benyomás: nem jött be.
    a konténerig toltam, na mondom, hagyatok már békén ezekkel a faszságokkal, az eleje még érdekes volt, addig amig meggjelentek ellenem a kommadósok.

    Grafika: 70
    Hangok: 65
    Hangulat: 40
    Irányíthatóság: 90
    Küldetések: 35

    Átlagos: 55-60%

  • grebber
    #81
    Ha megélik azt a 2 évet a warez végett :(
    Szerintem a Turning Pointot is alig vették meg ezt talán többen fogják de nagyon kevés lesz ez is.
  • DarkSector
    #80
    háát ehez a linearitáshoz elkellett volna valami extra.
    de ez van 1x végignyomom szerintem már csak azért is hogy lássam a szörnyeket benne.
    :P
  • Jericho19
    #79
    Nekem nem annyira fontos a grafika.Jó persze én is szeretem ha überbrutál grafikája van egy játéknak,de nekem a nem annyira szép is megfelel.
  • wedge31
    #78
    Egész vállalható a game ,nálam 10/6 az elözö játékuk 10/3 volt. csak Csak igy tovább a fejlesztöknek ha töretlen marad a fejlödés még 1-2 év és összejön eg szuper játék.
  • DarkSector
    #77
    Igen de a város egy cseppet kétes érzéssel töltöttt el.
    Szép is, meg csúnya is egyben.
  • Jericho19
    #76
    Nekem eddig egy kellemes meglepetés ez a játék.Sztem kibaxott látványos volt ahogy az elején elszabadul a városban Pandora szelencéjének ereje.Nem váltja meg a világot a játék,de a középkategóriás FPS-ek közt az egyik legjobb.
  • DarkSector
    #75
    Aszonnyák GoW2 alázott rendessen.
  • Maxtreme
    #74
    "Ezzel a motorral a Brothers in Arms:HH mutatta meg, hogy mit lehet kihozni belőle"

    Ó hát persze. A bioshock pl 25x szebb volt.
  • DarkSector
    #73
    Elmosódásnak nevezik.
    Motion Blur...pontossan.
    Itt nem vettem észre hogy lenne.
  • DarkSector
    #72
    Nekem turning point.
  • Fritz Von...
    #71
    Én is megnéztem, érdekeltek ezek a mítikus lények. Nagyon felemás érzéseim vannak.
    A grafika csak akkor szép, ha messzi dolgokat nézel, és a látványt összességében, mint pl. a gólemnél. Akkor látványos, de egyébként nagyon részletszegény. Az emberek gagyik, a mozgásuk még inkább. Ezzel a motorral a Brothers in Arms:HH mutatta meg, hogy mit lehet kihozni belőle, ahhoz képest ócska. A hangok elmennek. Kivéve a fegyvereket, mert azok borzalmasan szólnak. A gépigénye nem brutális, nekem HD4850-nel 1024x768-ban fullra feltekerve röccenésmentesen fut.
    A játékmenet sajnos tényleg nagyon lineáris. Ezen kívül a "kezed" olyan alapdolgokra tudod csak használni, ami evidens. Speciel nekem már nagyon unalmas volt 1,5 óra játék után, hogy minden ajtót a rövidzárlattal tudsz kinyitni.
    Ebből a sztoriból ki lehetett volna hozni egy nagyon fasza játékot is, de ez nem sikerült. Csalódás, 100-as skálán olyan 70-75 pontot adnék neki.

  • Prince23
    #70
    Elég felejtős a játék. Sokszor jutott eszembe az Infernal.
    - fav
  • OptimusPrime
    #69
    Most eléggé belejöttem a játékba, nekem eddig bejön. Nagyon Prey hangulata van, bár lehetne Bioshock is, a kézhasználat miatt, de azért az még mindig etalon.

    Az Unreal motor hibátlan, a világ modellezése is profi. New York pont olyan, főleg a Times Square környéke, mint a valóságban, még a hadsereg toborzó-irodája is centire ott van, mint a valóságban! :)

    Kellemes meglepetés eddig, végigtolom, aztán meglátjuk, hogy változik e a véleményem, de határozottan tetszik. :) Egy nagy baj van vele, hogy ANNYIRA lineáris, el sem lehet tévedni, hogy minden helyre csak egy út vezet, az kiábrándító egy kicsit! :( Na, majd akkor folyt. köv.
  • ricsa008
    #68
    még 1 kérdés és nem zavarkolódok többet
    engem a BlackSite -nál nagyon zavart az hogy ahogy húztam az egeret el torzult a kép ennél is van ilyen?
  • DarkSector
    #67
    akkor fog menni ez is.
  • ricsa008
    #66
    tegnapelőtt vettem vissza
    de medium k9rnyékén volt
  • DarkSector
    #65
    Milyen beállítással nyomod cod 5-öt?
  • DarkSector
    #64
    Jah...:D
  • ricsa008
    #63
    nem télleg nem
    medium környékén talán alatta
    nekem nem az a lényeg egy játéknál hogy maxon fusson minden csilivilivel hanem hogy játszani lehessen vele
  • ricsa008
    #62
    magyarul nem olyan ilyesztő a gépigény gyakorlatba mint leírva?
    vagy hogy kell érteni én az ilyen hardwer dolgokba nem nagyon vagyok otthon inkább programozásba hardwer csak akkor fontos ha gépetújjítok
  • Maxtreme
    #61
    Hát gondolhatod hogy nem maxon tolta azzal a vassal.
  • DarkSector
    #60
    Cod 5 sokkal szarabbul megy ugyanazon gépen, mert az maxon iszonyat lefogja a procit.
  • Maxtreme
    #59
    kinek mi a szép ugye..
    Az UW-nek kb akkora a vasigénye mint a legendnek (patchelve) az meg egy 3ghz-s p4-en, és egy 6600GT-n (kb = 7600GS kb) borzasztóan megy Nextgen módba.
  • ricsa008
    #58
    az szupp mer a cod5 szépen megy
    köszi
  • DarkSector
    #57
    Ez fog menni , akinek a cod 5 is megy.
  • DarkSector
    #56
    Egy óra után picit kezdett unalmas lenni.
    nemtuom szép, de olyan érzésem van, hogy erre építették a projectet, hogy csak látvány legyen.
    Remélem később mutat majd újjat.
  • ricsa008
    #55
    én ennyit tudok

    de mondhatna valaki valamit hogy kb mivel 1en értékű
    nekem a frissek közül most a Silent hill szépen megy a TRU is és most a Gow -ot vettem elő újra az is szépen megy

    van esély rá hogy ez is elinduljon 8gb nem kis idő leszedni főleg ha utánna kiderül hogy felesleges volt
  • Maxtreme
    #54
    Ezt csak te tudod..
  • ricsa008
    #53
    a gépigény engem is érdekelne ?
  • Qwerty4
    #52
    Az. :)

    A gépigénnyel kapcsolatban vki tud mondani valamit?
  • Maxtreme
    #51
    hát jah, mivel gondolom ez is ue3-as :) (legalábbis a képekből ítélve)
  • CalebJoe
    #50
    Mozgás közben meg grafikában nagyon hasonlít a Blacksite-ra, de jók a szörnyek (griffmadár, vérfarkas stb) olyan egyszer végigjátszható game lett szerintem.





  • DarkSector
    #49
    már mindenhováfeltették. :D