179
A Spark Unlimited fejlesztésében készülő új FPS.
  • Danryu82
    #179
    Valószínű, hogy a vége fele tartok a játéknak, mert visszatértem abba az épületbe, ahonnan a játék elején ki kellett menekűlni. De van egy nagy bug (hiba) a játékban. A szöszi csaj kinyitja nekem a labor ajtaját és egy liftbe kell beszállni, ahol nekem az ember kiesik a liftből. Nincs valami jó javító patch, ami kijavítja ezt a hibát? Kérlek titeket egy linkel dobjatok már meg!!
  • Novotsik
    #178
    xbox-os vezérlővelé lehet játszani a játékot?
  • bcrics
    #177
    Jeah,Beszerereztem kemény 900Ftéér. MediaMarkban:D..Annyit éépen megér,,széép doboza van:)...
  • #176
    Elakadtam :(

    Itt járok, felrobbantom mind a három valamit, és ilyen átlátszó farkasemberek támadnak be amiket nem tudok megölni :(

  • grebber
    #175
    Na feltették a magyar verziót!
  • #174
    A két minotauruszt hogyan kell hazavágni?
  • mester1987
    #173
    Ja és leszarom hogy BANNolsz SHiTHEAD!!!!!!
  • mester1987
    #172
    Ki vagy te Lammer GECCi, Flood :S

    Magyarul beszélj!!!!!
  • mester1987
    #171
    FUCK YOU KICKASSS
  • Lammer
    #170
    mester1987: ne floodolj kispofa, mert repulsz a banamakra!

    uff
    (hszeket toroltem)
  • Bence94
    #169
    ha ennyire kell vedd meg.
  • tmisi
    #157
    Hello, a New Yorki pályán hogy kell eloltani a tüzet, ahol a tűzszörnyek jönnek ki folyamatosan? Felette lövöm a beszakadt részt (csövek is vannak itt), de semmi. Nem villog zölden semmi (így szokta jelezni), remélem nem bugba futottam bele.
  • mester1987
    #156
    Akinek megvan magyaru lrakja már fel hozzá a nyelvi fájlokat. Az INT mappa tartalmát! THX
  • tonyr #155
    ugy h ellököd magadtol öket az erövel azt akko löhetöek
  • maori721
    #154
    Sziasztok!Hogyan lehet kinyirni a sok farkast,ami támad rám a Pandora Szelencéjénél?Szellem farkasok..sajna itt nem tudok tovább lépni.Elakadtam.:(Help!Thanks!
  • grebber
    #153
    Ha valaki felteszi itt megfogod találni,de eddig nem akadt ilyen ember!
  • matula77
    #152
    Szevasztok! Akinek megvan a magyar verzió, megoszthatná velünk a nyelvi fájlokat.Előre is köszi!
  • tonyr #151
    liftes bug megoldása:
    "c:\Documents and Settings\neved\My Documents\My Games\Legendary\PandoraGame\Config\PandoraEngine.ini"
    át kell atirni a MaxSmoothedFrameRate=300 sort valami 60-nal kisebb ertekre
    igy nem kell fraps sem...
  • tonyr #150
    át kell irni egy fájlt és akkor nem jön a bug... ha kell leirom hogy mit...
  • felony
    #149
    Pont most uninstalláltam, a mentésekkel együtt. A lift után már csak egy nagyobb lövöldözés van és vége.
  • saxicola
    #148
    Ez most komoly? Ha igen nagyon durva.
  • Kaszkadőr Mike
    #147
    Halli! Hát a freps progi kell hozzá vagy mi? De esetleg lementésedet nem tudnád elküldeni a liftes utáni elmentést. Gondolom már úgyis itt a vége jön a fő ellenség.
  • felony
    #146
    Megvan a megoldás a liftes problémára, nfohump-on egy srác jött rá. Nálam is működött: mikor beléptem a liftbe, bekapcsoltam a fraps video rögzítőjét (30 fps korláttal) és nem jött elő a bug. Lehet, hogy később akad más probléma, de a liftes jeleneten tovább lehet ezzel a "megoldással" menni.
  • Kaszkadőr Mike
    #145
    Felony!

    Ha visszaolvasol velem együtt mindannyian itt vagyunk. De játék hiba hát ez van!.
  • felony
    #144
    Egy kis segítségre lenne szükségem. Mikor bemegyek a liftbe, mindig meghalok, mintha kiesnék az épületből. Találkozott valaki ezzel a problémával már?
  • saxicola
    #143
    Helló!

    A Griff-et hogyan kell legyőzni? Beleengedek 5-6 tárat de semmi hatás. Ja és milyen messze vagyok a játék végétől?

    Amúgy eddig a játék bejön. Sokkal rosszabbnak harangozták be a játékújságírók, mint amilyen valójában.
  • Kaszkadőr Mike
    #142
    Hali! És a liftes utáni elmentést nem tudnád oda adni esetleg? Előre is megköszönném!
  • grebber
    #141
    Én biztos hogy nem fogom csak elolvasom a szöveget azt annyi!
  • strebacom
    #140
    Én éppen ma végeztem vele, nem volt rossz egynek, ne mégegyszer nem viszem végig magyarul...bár ki tudja....
  • grebber
    #139
    Megjelent a magyar feliratos verzió! Várjuk a fájlokat
  • strebacom
    #138
    Én leteszteltem,nálam nagyon jól fut....280 135FPS..X2 177 Fps...1920*1200..
  • Samanoske
    #137
    Nálam akad a hang a videokba de már meg se lepődök,a gépigény kamu
    mert amd3000+,2,5gb ram,ati x1950el megy 640be.
    A kraken után megyek a városba a romok között és van egy barikád ahonnan szétlőnek,előtte van a földön vmi kütyü nyomvataartom az "f"et de semmi!
  • strebacom
    #136
    Nálam meg nincs hang az összekötö videóknál oszt akkor mi van ,tolom némán..
  • zsotee
    #135
    Sajnos nálam továbbrais megmaradt a hiba, szóval én úgy oldottam meg, hogy a játékmentést odaadtam 1 ismerősnek, és átvitte a liftes részt, majd mikor végre mentett a játék, akkor kilépés, és elhoztam a mentést, amit így már tudtam folytatni. Nálam 9600gt-n csinálta driverfüggetlenül. Nála 7600gt-n simán ment.. Nemigazán értem mi ez de eléggé furcsa.
  • Kaszkadőr Mike
    #134
    Hali! Valaki nem segítene! Egy nagy toronyba vagyok aminek a teteje ég gondolom itt már a vége felé lehetek! És beszállok a liftbe a grafika eltűnik és végem. ugyan úgy mint zsotee-nél. Előre is köszönöm!
  • Anteris
    #133
    a retail-nek is olyan nyomorult a menüje mint a demónak, mert akkor messzire elkerülöm.
  • Okisz
    #132
    Ja, akkor nem szóltam. köszi a gyors választ.
  • grebber
    #131
    Nem jelent még meg magyarul!
  • Shep
    #130
    Átlagtól kicsit jobb, de hát kinek mi.
  • Okisz
    #129
    Na vki, akinek megvan, nem rakná fel valahova a magyar nyelvi fájl-t?