179
A Spark Unlimited fejlesztésében készülő új FPS.
  • deestroy
    #128
    Érdemes leszedni? Jó game???
  • zozo071
    #127
    A liftes résznél nálamis aláesik a koma.Ha nincs megoldás a problémára akkor sajna törlöm a gamét.
  • uv
    #126
    van még bőven
  • #125
    Amikor a templonnál hazavágom a griffmadarat onnan még sok van?
  • Shep
    #124
    Érdekes, Vista alatt meg továbbment, a vége megint a szokásos idiótaság, végtelenségig özönlő ellen + energiapajzs kiiktatás.

    Nem volt rossz játék, de eléggé value kategória lett belőle mert
    - mi az, hogy emberünk nem tud csak 10 centi magasra ugrani?
    - olyan gombra nem enged bind-elni ami már foglalt, na de miért?
    - sok helyen nehézkes a mozgás, idétlen karakter mozgás, még idétlenebb elhalálozás (akit lelövök miért vetődik oldalra?)
    - gyenge minőségű karakterek, főleg az ellenséges katonák néznek idétlenül és csúnyán
    - 1 vagy 2 zene szól végig ráadásul az is ilyen 2 hangból álló valami

    A történet alapvetően nem volt rossz, a helyszínek jól néztek ki, a gólem meg a kraken szintén. Voltak hangulatos csaták.

    Tehát egy erős közepes a játék, szerintem ha az uborkaszezonban adták volna ki, sokkal többet el tudtak volna adni belőle, kicsit olyan ez mint tavaly a Blacksite (igaz az szerintem jobb ettől)
  • Shep
    #123
    A LaFeye toronyban, miután kiszabadítom a csajt felmegyek a lépcsőn, beszállok a liftbe és mikor elindul kiesek a pályából, visszatöltöttem többször is, de semmi változás. Ezzel mit lehet kezdeni?
  • zozo071
    #122
    Köszi a segítséget .Megmurdált de ráment az össz gránát meg molotov.
  • grebber
    #121
    Maxon volt minden 1280*1024 nem volt vele akadás gond!
  • Synchronous
    #120
    2 gb rammal nem szaggatott? Mert a duplája javasolt. Milyen beállításokkal játszottál?
  • grebber
    #119
    Pedig sérül lőni kell ezerrel azt meghal az!
  • zozo071
    #118
    Hali.Griffmadarat hogyan lehet elintézni?Már jópárszor próblkoztam de meg sem sérül a fegyverektől.
  • JackSparrow88
    #117
    thx, azóta már sikerült, sőt már ki is nyomtam. Hát nem volt egy rossz game végülis, egyszer végig lehet tolni...
  • grebber
    #116
    Ha jönnek a bogarak akkor nem lötted szét mindegyiket :D
    Az a 3 kapcsolo arra jó hogy kinyitja a gázt a falon lévő járatokhoz amibe benne van még olyan burok amiből jönnek a bogarak dobj mindegyikbe gránátot azt elégnek!!
  • JackSparrow88
    #115
    heló, először akadtam el a játékban de most naon. Annál a résznél amikor egy metró alagútban vok aztán meg jön egy csomó piros bogár. Arra már rájöttem h kapcsolókat kell keresni és elfordígatni őket. 3-at megcsináltam de nem történik semmi. A bogarak már állandóan jönnek, pedig már mindegyik ilyen burkot szétlőttem amiből előjönnek...
  • tonyr #114
    thx, rem benne van a menü zenéje, me az naon faya
  • MaggotCorpse
    #113
    The Legendary OST:
    http://data.hu/get/895921/Legendary.OST.2008-pbacsi.rar.html
  • tonyr #112
    én most ott haltam meg párszor, ahol ott a pan-box a repcsibe, azt jönnek az átlácco farkasok, azt kewés a powa, h minden külön lökdössem az F-el... de hazamegyek kinyirom mind :)
  • zsotee
    #111
    Üdv! Más is tapasztalt olyant ennél a játéknál, hogy amikor egy nagy toronyházba megy fel a lifttel az emberke, megszűnik a lift és leesik a mélybe, mintha a grafika eltünne (el is tűnik..), és leesik. mindig ugyanannál a liftnél. A lift elindul és game over, mert lepottyan a nagy sötét semmibe.
  • The Protector
    #110
    Én ekkora ratyi játékkal mostanában nem játszottam.Nagyon nem tetszik.De nem akarok senkit sem megsérteni.Az alap ötlet nagyon tuti de a megvalósítás.A szörnyek mozgása főleg a griggé és távolrólszemetgyönyörködtetően jó.De ahogy minden közelebb jön.pfff.És az animus efekt is egész jó.De a lövölde borzalmas.
  • Lowosan
    #109
    A Londonos pálya egész jó volt!
  • DarkSector
    #108
    Karmolások olyanok, mint egy fénypisztolyos játékban.. :D
  • grebber
    #107
    Majd ha kijön magyarul azt a mappát tegye majd fel akinek meglesz:

    Legendary\PandoraGame\Localization\INT\ ebben vannak a feliratok!
  • grebber
    #106
    Na végigjátszottam!Egynek jó volt!
  • tonyr #105
    nos igen vannak kicsit gagyi dolgok benne, pl ajtonyitás tekergetéssel, ill a karmolás full fixel(vagy csak nálam ?) ill néhány szörny kidolgozása (pl farkasember, szöszi csaj)...
    de a szori, ill a hangulata nekem naon teccik...
  • Qwerty4
    #104
    Letlthető már egy mindössze csak 2.8 gigás skullptura verzió is. :)
  • DarkSector
    #103
    :P
  • grebber
    #102
    Jaja mivel már végigvittem úgyis a szemem előtt lesznek a dolgok mi hol történik amolyan visszaemlékezés képen.
  • DarkSector
    #101
    jah vágom csak elolvasod mint egy könyvet.
  • grebber
    #100
    Ja így már értem.Azért mondtam végigtolom angolul de magyarul nem fogom még1x csak elolvasom a szövegfájlt!
    Ugyanez a Far Cry 2 esete annyira unalmassá vált megáltam vele 10 küldőivel a vége előtt onnantól magyarul fogom befejezni mert még1x aztse tolnám végig.

    De pl ott a BIA 3 na ha ahhoz lesznek nyelvi fájlok szó nélkül végigviszem még1x.
  • DarkSector
    #99
    háát hogy ha magyar, akkor az számít ilyen hanyag játékmenet mellett.
    én semmiképpen sem vinném végig csakazért mert magyar

    lol
    ha csak arra gondolok hogy 2008 végén így kell egy ajtót kinyitni, ez iszonyatgáz!!!!
  • grebber
    #98
    "na de elég a szöveg?" Ezt nem értem!
  • DarkSector
    #97
    na de elég a szöveg?
    mert ha a játékmenet is jó lenne, még megérteném.
  • grebber
    #96
    Hát aki nem tud angolul annak igen mint pl nekem is :D De én végigtolom így és max ha kijön magyarul és felkerülnek a nyelvi fájlok amik szerencsére alig pár kb-osak akkor csak szimplán elolvasom a szövegfájlt!

    Turning Pointnál jobb lett a game azt leszögezhetjük!
  • DarkSector
    #95
    Megéri kivárni?
  • grebber
    #94
    Ja egyébként ha valakit érdekel decemberben jön magyar felirattal!
  • grebber
    #93
    Már semmi bug volt újratöltöttem a mentést és megvannak!
  • uv
    #92
    az egyik a metrósíneken (ahol már nem tudsz tovább menni), a másik egy metrókocsiban, a harmadik meg a síneken túl egy büfében ahol a repkedő bizbaszok - narik - kólaautómatával támadnak meg. a síneken lévőt mindig ellebegtetik, de időnként visszakerül a helyére.
  • grebber
    #91
    Elakadtam :(
    Lent vagyok a metróban egy EMP-t kéne összerakni 3 db-ból de 1 db sehol sem találok.Hol van?
  • NiGhTM4R3
    #90
    Ez valami hihetetlen szar játék. Az intrója is kritikán aluli, a játékról nem is beszélve.
    Kb. Will Rock szintű kreálmány.
  • DarkSector
    #89
    6-7őra ha nem nézelődsz.