274
Metroszexuális
  • Brolly
    #34
    Nem csak a csajok miatt mondom, mert így érzem magam jól. Borotválni is mondom csak hónalj + az intimszféra:)
    És nem eszek cukrot és zsírt se(mivel edzek) de mégse tökéletes az arcom, most azon vok hogy az elgyen:)
  • PyRex
    #33
    Azért ezt a metroszexualitást kurvára félreértelmezik egyesek. Most nehogymár aki sportol és ad magára (nem egy igénytelen, büdös, rosszul öltözött, ápolatlan f@sz) az már metroszexuális...? Elég lol, hogy aki lusta ahhoz, hogy foglalkozzon magával (mondjuk sportoljon, vagy belenézzen a tükörbe, hogy mégis mi a szart vesz magára), az az ilyen embereket metroszexuálisnak nevezi... :)

    A mégnagyobb lol, amikor lebuzizzák ezeket az embereket :)))
  • jefferson83
    #32
    Sztem, ha 50 évvel ezelőtt születtél volna eszedbe sem jutna az ilyesmi :)
  • gercse
    #31
    #25
  • Davidus
    #30
    azért vagy ilyen mert ezt várják el a mai kiccsajok. én pl leszarom hogy milyennek kéne kinéznem hogy esélyel induljak az ilyen csajoknál cserébe ők is leszarnak engem. viszont így nem kell borotválnom a seggem:p kozmetikushoz meg csak akkor mennék ha fizetnének érte^^ nem kell cukrot meg zsírt zabálni és nem lesz redvás az arc
  • Brolly
    #29
    Nem azé mondtam, de sokaknak már az is buzis hogy vki vasalja a haját...
  • Brolly
    #28
    szted azé csinálok ilyeneket mert azt mondták, meg nem csak azé vok ilyen mert most ez a divat, mert jól is érzem így magam.
  • zmeor
    #27
    4 es metró uj utasai:D
  • NEOreg3
    #26
  • Alexease
    #25
    Azert az igenyesseg, higienia nem egyenlo, sot messze van a festett kormoktol, a szortelenitestol, a szolariumtol, stb.:) Azert lehet valaki igenyes, nem kell hogy himringyo legyen;))

    De igazabol teljesen mindegy, mindenki azt csinal amit akar, amig beken hagynak, es nem akarjak bebizonyitani hogy az a normalis, es persze nem rendeznek felvonulast hogy elfogadjak oket:)))) Ha meg a csajok miatt csinaljak, az is mindegy, mert ezeknek a "parja" altalaban az a "larva arcu undormany" kategoria:) Igy legalabb mindenki megtalalja a parjat.

    Ez most nem kozvetlenul Brolly-nak szolt, hanem inkabb azoknak, akik durvan tulzasba viszik ezeket a divatgyokersegeket!
  • tigeroo
    #24
    jó, énis vasalom a hajam, de csak azé hogy ne álljon össze-vissza:P
  • hunbasser
    #23
    hajamat én is vasaltam,amíg hosszú hajam volt,de nem voltam/vagyok metroszexuális ettől még
  • tigeroo
    #22
    ha aztmondják ugorj a kútba, beugrasz?

    és milesz ha majd divat lesz a publikus gay sex?:c

    beállsz abba a sorba is vagy előtte még megfontolod?
  • Brolly
    #21
    Nem szeretnék buzi lenni, meg nem kényszerített senki:) csak ez tetszik, mondhatják rám hogy buzi vagyok ha nem vok az:)
  • haxoror
    #20
    Nem buzi,
    de akkor is buzis sry
  • Brolly
    #19
    Nem érzem többnek magam az átlagembernél, naon sokan vannak már így, még itt vidéken is.
  • tigeroo
    #18
    de akkor miért akarsz buzi(s) lenni? bekell állni a sorba, mert kényszerítenek, mi?
  • Gladiator
    #17
    Fúúú... akkor én is metroszexuális vagyok, bár ezt már régebben is megállapítottam.

    Csak nem tudom mért baj az, ha egy fiú igényes? Hogyha ragyás a pofám, elmegyek kozmetikushoz. Ha télen hulla fehér vagyok, elmegyek szoliba. Ez inkább igényesség, mint sem buziság. Sőt! Még rózsaszín pólóm is van. Tök gáz...
  • tigeroo
    #16
    hát most mit találjanak ki? a sportos ember típusa már nem divatos, a romantikus lelkű emberkékkel tudnak csevegni a csajok a festett körmökről, stb..

  • Brolly
    #15
    De épp ez a lényeg hogy aki metroszexuális az nem buzi:)
  • Brolly
    #14
    Mármint minek, hogy kozmetikushoz járok, mert a többit gondolom sokan hasonlóan csinálják.
  • tigeroo
    #13
    ..jól érzi magát, ettől több az átlag embernél:D

    szerintem a divatbuziság annyival rosszabb az igazinál, hogy utóbbiról nem a dolgozó tehet..:l
  • Alexease
    #12
    Ez a metroakarmi inkabb csak divat mint hajlam, de attol fuggetlenul eleg buzis;)
  • Brolly
    #11
    Nem igazán:) szeretek az átlagnál többet törődni a testemmel, mégha fiú vok és HETERO akkor is, amúgy nincs se fülbevalóm se pircingem, bár a hajamat vasalom:)
  • fifi
    #10
    ennek az egésznek amúgy mi az értelme?
  • hunbasser
    #9
    bocsáss meg,de nem érzed magad így kicsit "nőiesnek"?
  • TrIp
    #8
    buzikkal sincs bajom egészen addig amég nem híresztelik magukról hogy azok és a villamoson nyalják egymás bajszát. ha metro vagy vagy homi vagy akármi, a normálistól eltérő akkor NE híreszteld! ilyen egyszerű a dolog ;)
  • Brolly
    #7
    nem
  • nf1
    #6
    a metroszexuális a metróban csinálja? ^^
  • Brolly
    #5
    ÁÁÁÁá, geccc, pedig beírtam és nem dobott ki, nah mind1, bocsi, lama vok...
  • Brolly
    #4
    Jah de viszont szörteleníteni csak a szokásos helyeken szoktam, szal lábamat azé nem borotválnám le, se a mellemet. Bár nem szeretném hogy szőrös legyen, de ezvan...
  • kopa1
    #3
    Buzi-e vagy?
  • FLeK0
    #2
    van már topicjuk
  • Brolly
    #1
    Azért nyitottam ennek a "dolognak" témát, mert már ez is lassan olyan divat mint az emo, csak teljesen más. Kíváncsi vok mi a véleményetek ezzel kapcsolatba, vagy hogy van e vki itt aki követi ezt a fajta stílust. Hozzáteszem, én részben metroszexuális vok, de azért nem annyira durván mint egyesek. Ezalatt azt értem hogy nálam beficcen heti 1x kozmetikus, 2x szoli, 3x testedzés, fürdőszobai időm néha 1 óra is tud lenni, meg megrögzött divatmánia is bejátszik.
    info