274
Metroszexuális
  • JAG1
    #154
    Azt csak azért írtam, hogy felejtsd már el ezt az egész divatszarságot, ezen nem múlik semmi. Már hogyne tehetnél róla, utánozod a körülötted lévő embereket, ezt pumpálják az agyadba a ki***t tv-ből is. Nézz a dolgok mögé és ne legyén birka. Igazi, hasznos dolgokkal foglalkozz. Talán ez a legjobb módszer, FOGLALD el magad. Keress egy hobbit, amihez talán normális haverok is csapódnak.
  • CattiBrie
    #153
    jaja, igazad van.. de akkor is nagyon jól hangzik ez rájuk :))
    az a már nem is tehet róla, hogy megkkora divat-majom
    és nem is tud róla, hogy az
  • Brolly
    #152
    Ez igaz, de viszont én izmosabb leszek:) dehát kinek mi a célja;)
    a többi csak kiegészítő, mint a kockának az irodalom vagy a töri:)
  • Brolly
    #151
    látom nagy japán fan vagy:)
  • Sir Quno Jedi
    #150
    Csak a kocka tényleg okosabb lesz (lehet) attól, hogy használja az agyát, te meg sehova nem jutsz ezzel, csak erre már túl későn fogsz rájönni.
  • Brolly
    #149
    Attól is, de mondom nem csak azért mert a lányoknak ez tetszik, hanem mert így érzem jól magam, ez olyan mint pl. egy kockának fejleszteni a tudását, nah én ahelyett hogy megoldok 20 matekfeladatot ahelyett inkább meek edzeni vagy vásárolni amit hozzáteszem nem gyakran csinálok... Nem azért hódolok be ennek az irányzatnak, mert most a beckham is ilyen vagy mert most ez a divat, hanem mert így érzem jól magam, de ezt már leírtam egy párszor, nem tom mit nem lehet ezen érteni. és nem értelek hogy a 2. részt azt most miért írtad, azért mert nem vagy "ilyen" attól még lehet normális életed sőt jobb is mint akármilyen metros srácnak. Azt meg tom hogy nem ruha teszi az embert, de ma már azt nézik meg elsőnek azok a bizonyos lányok...
  • rekettyes
    #148
    szerintem ez nem csak a mai korosztályra igaz , már 10 éve is a nyálasköcsögök voltak többségben

    sőt tegnap este azért nem bírtam nézni az IWO JIMA cimű kb 50 éves filmet mert abban is csak ilyenek szerepeltek
  • Jagi
    #147
    akkor elmondom :)
    először is: végrehajtanám a #121-ben leírtakat :)
    2, Aztán Viktóriát kipicsáznám az elkényeztetett kölykökkel együtt. Idáig általános.
    ..és most jön személyes ami nem Mr. Backmen álma:
    Megfűzném Matsuura Aya-t, hogy legyen a feleségem.
    Hagynám a focit mert életem végéig van annyi pénzem, hogy telente befűthetnék vele és akkor sem hiányozna sehonnan.
    + elköltöznék japánba
    Ott vennék egy rakat nissan sylviát meg Skylinet, néhány Evo-t meg Rx-7-8-at
    + egy kiadót és mangákat adnék ki 2 nyelven japánról magyarra és angolra.
    Miközben otthon ülök az Hattori Hanso kardjaimmal és PS3-on nyomom a GT vagy a Tekken sokadik részét :)
    Néha meg a haverokkal (és Aya-channal) átrepülünk Londonba Talib Kweli meg Mos Def koncertekre

    vagy hasonlót, de semmiképpen nem ezt, amit most csinál :)

    De mivel nem vagyok bekem:
    Okamizok és GT4-ezem és a Soul Caliburt nyomom a Ps2-mön, "elvagyok" a magyar menyasszonyommal, MosDef-et, Talib Kweli-t, J5-ot és még egy csomó mindet hallgatok a haverjaimmal miközben sörözünk. Ja és dolgozni is járok. ;)
  • Sir Quno Jedi
    #146
    Igénytelen állat vagy!!! :DDD Akkor én mit szóljak?!! :D
  • JAG1
    #145
    Szted attól leszel valaki, hogy menő cuccokba, kivasalt séróval, agyon szolizva járkálsz? Vagy ez tetszik a csajoknak? Ha viszont ez tetszik a mai csajoknak, akkor sajnálom ezt a korosztályt. Megjegyzem, hogy én akkor sem hódolnék be semmilyen divatnak, vagy irányzatnak. Megtalálnám magamnak azt a lányt, aki szintén így vélekedik és nem a ki***t adidasom miatt szeret.

    Érdekes módon felnőttem, vannak barátaim, volt egy pár barátnőm, (volt köztük egy 12 éves kapcsolat is) dolgozom, van egy "nemsokára feleségem", aki terhes és teljesen normálisnak érzem magam, pedig divatjamúlt farmerbe, snassz pólókba, (melóba néha ing, öltöny)járok.
    Igaz fürdök, mosok fogat a sérómra is ügyelek. Szal az alapvető higiéniám megvan. Nem a ruha teszi az embert, mint azt sokan hiszik.
  • Brolly
    #144
    Azért durva hogy miket csinálnak már férfiaknak is, talán még a végleges szőrtelenítést kis is próbálnám, persze csak az intimrésznél...
  • PyRex
    #143
    Egyetértek
  • homeless
    #142
    A divattal az a legnagyobb baj, hogy sok divatdiktátor meg stylist buzi. Pár éve még összeverték volna azt a férfit aki rózsaszín szarokba mászkál, ma meg már az a "macsó".:D:DDD

    A másik dolog meg a topichoz kapcsolódik. Sokan összetévesztik a metrosexualitást az igényességgel. Lehet egy férfi anélkül is igényes, hogy túlzásba vinné. Az a baj, hogy erre a metrosexuális dologra nincs érthető definíció. Nehéz pontokat felsorolni, hogy mitől lesz metrosexuális valaki, azt érezni kell, hogy mi az a bizonyos határ amit nem lépünk át. Talán úgy tudnám jellemezni, hogy olyan férfi aki többet törődik a testével, mint egy nő.
  • Brolly
    #141
    Így van, vis nem muszályból tesszük "ezeket", nekünk ez jó, van aki tetováltat magára 1001 féle tatóóót meg szúr a fülébe 200 fémgecit, nah neki az jó.
    Amúgy kíváncsi vok mit csinálnál ha Beckham helyébe lennél;)
  • Brolly
    #140
    Te az igényes férfi kategóriába tartozol:) Ez nem egyenlő se a buzival sem pedig a metroval...
  • Brolly
    #139
    Attól még hogy vki nem metro és nem buzi attól még lehet igényes...
    sőt ált. a legtöbb férfi ilyen.
  • Jagi
    #138
    Kissé helytelen, de mindenképpen figyelemre méltó.
    Hozzá tenném az áldozat nem tehet arról ami vele történik, vagy körülötte folyik, de még is belekerül...
    Aki pedig ezt csinálja az szándékos tehát nem hiszem, hogy áldozat... mert ugye semmit sem muszáj.
  • CattiBrie
    #137
    a divat áldozatai - nem régen hallottam ezt a találó kifejezést
  • JAG1
    #136
    A divatmajom és a "plázaemberek" jól hangzó gyüjtőneve...^^
  • Blasta
    #135
    Használt, nem garis cuccot nem veszek
    (max akkor ha fényképezőgép/obi) :D
  • PyRex
    #134
    LOOL :)
  • G_ArchAngel #133
    ha azt mondom van, akkor megveszed?:)
  • Blasta
    #132
    Honnan?
    A fejemből.
    Nem.
    A munkahelyemről.
    Nemis.
    A számítógépemről!
    (choose :D)
  • Blasta
    #131
    Kétféle ember él a földön.
    Az egyik akinek aranyere van.
    A másik, akinek MÉG nincs.

    Dönts, melyikbe tartozol :D
  • G_ArchAngel #130
    azt nem értem, hogy Nektek csak két kategória van???
    a metrók buzik, mert szoli, edzés, kozmetikus, fodrász, divat minden héten és vannak az igénytelenek, akik hosszú, zsíros haj, szakáll, kopott póló, kopott gatya, pattanás, szájszag style-ban nyomják...

    akkor én most hová tartozom, aki csak 1-2 havonta megyek fodrászhoz, napi 1-2 alkalommal zuhanyozok, hajamba beletúrok vmi fixálót mosás után, hetente 1× vágok körmöt és csak a farkamat borotválom, meg néha az arcszőrt formára, tiszta ruhát hordok, a Nap barnítja a bőröm...

    én mi a f*sz vagyok? Földönkívüli?
  • PyRex
    #129
    Persze, viccnek valóban, de ez elég sarkítás szerintem :)
    Amúgy Blasta nektek is van Robi nevű befektetési tanácsadótok? És kit fektet be (le)? :)))
  • Jagi
    #128
    lolololololololololllllllllllllloooooooooooooooooolllllllll
    ez gecijó volt :)
  • PyRex
    #127
    LOL, ez így most honnan? :)
  • Blasta
    #126
    Metroszexuálisok = látens buzik
    (gy.k.: ők azok, akik 40-50 évesen döbbennek rá, hogy női énjüknek nem engedtek elég teret és elhagyják a nejüket és 3 gyereküket Robiért, a család roppant jóképű befektetési tanácsadójáért) :)
  • CattiBrie
    #125
    én azt nem szeretem, ha egy pasira kell várni, mert méga tükör előtt tetvészkedik..

    nekem a reggeli "hajbelövés" azt jelenti, hogy megfésülködöm, mit kell tovább ragozni (gyk: FIGYELEM! idézőjel volt!!!)

    és a szakállamat sem borotválom .)
  • Jagi
    #124
    szeretem^^
  • CattiBrie
    #123
    te nem ismered az idézőjeleket?
  • PyRex
    #122
    "bár tény, hogy így ahogy vagy, te "sokkal nőiesebb vagy mint én""

    Ezt írtad. Ezen mit lehet félreérteni? Az adatlapod szerint lány vagy. Szerinted tehát egy fiú, aki fut és edz, a száraz bőrére használ valami kozmetikai szert (hogy ne legyen kiszáradva, szétrepedve, stb), jó cuccokba jár, borotválkozik és a haját megcsinálja reggelente, akkor az "sokkal nőiesebb" nálad, aki egy lány vagy?

    Biztos én vagyok a hülye, de tényleg nem értem... :)

    Miért, akkor te talán szőrös vagy, sört iszol, meccset nézel, nagyokat köpsz és koszos gyárban dolgozol? :)))))
  • Jagi
    #121
    Lol tápig a témát először bekhem dáviddal kapcslatban hallottam.
    Utálom mert beképzelt magamutogató majom, aki nem tud mit kezdeni a pénzével, és a feleségének meg gyémántberakásos, "nyagbaakasztós" platina vibrátort csináltat... lol2
    Én is szőrtelenítek itt-ott, de buzi sem vagyok sem metro-izé...
    szoliba nem járok, mert ha már fehérnek születtem minek legyek fekete? Én szeretem, ha fehér a bőröm + nem hordok "rauzsaszínü" meg babakék "paulaut" meg nem lakkozom a körmömet, meg kreppelem a hajam, de ettől függetlenül nem vagyok büdös, mosok fogat, nem csipás a szemem, a körmeim meg nem 1 centisek, tehát én is igényesnek tartom magam, anélkül, hogy minden divatmajomságot elkövessek. Pont.
  • CattiBrie
    #120
    ne értsd már félre - kösz :)
  • PyRex
    #119
    De mitől nőiesebb? Nemár :)
    Azért, mert belövi a haját? Ugye ezt nem mondod komolyan.
    Vagy mert futni jár?
    Hagyjuk már a hülyeséget...
  • CattiBrie
    #118
    ha emellett szeded a szemöldöködet is, meg fested a körmödet.. akkor az vagy
    eddig éppen a határon vagy.. túl igényes vagy, de ez még simán belefér

    bár tény, hogy így ahogy vagy, te "sokkal nőiesebb vagy mint én"
    én pl. nem lövöm be nap mint nap a sérómat...
  • Aquir
    #117
    uh, itt ott tudnak megvágni téged ahol csak tudnak:)
  • PyRex
    #116
    asszem idevág :)
  • Vodkas
    #115
    ja értem.