274
Metroszexuális
  • gameplusz
    #74
    attol meg regebben vagyok itt :D
  • PyRex
    #73
    Hát az biztos, hogy nem minden buzi néz ki úgy, mint akiket a felvonuláson látsz.
  • PyRex
    #72
    LOL :)))
  • PyRex
    #71
    Fúj hogy lehet tangát viselni, meg szem- és körömfestés? LOLmár... Egy buzi nem festi a körmeit.
  • Brolly
    #70
    hmm, a szőrös az ok, de gondolom hogy naon szőrös+pocakos, nehezen tom elképzelni, nem is akarom...
    De nincs meleg ismerősöm szal nem tom milyenek így, látni se naon látok(hála az égnek)...
  • Davidus
    #69
    a szőrös buzi nem újdonság szal nem kell hüledezni:p
  • Brolly
    #68
    Ez azé sztem már durva amit Beckham csinál:
    "Egy spanyol újságíró lekritizálta David Beckhamet, a Real Madrid új szerzeményét, mondván: a madridi focicsapat machókat tömörít, David pedig kilóg a sorból, hiszen úgy viselkedik, mint egy gay. Ha olykor úgy tűnik is, David nem homoszexuális. Ha azonban valaki egyenesen nekiszegezné a kérdést: „mondd, te metroszexuális vagy?”, igennel kellene válaszolnia. Testét szőrteleníti és olajozza, hogy szép csillogós legyen a fotókon, mint maga is bevallotta, szívesen viseli felesége tangabugyiját, szemfestéket, arcszínezőt használ és állítólag még a lábujjain is rózsaszínűre lakkozza a körmét. David divatot teremtett, ő a mai modern férfi, a metroszexuális férfi modellje."
    wehehe:)
  • Brolly
    #67
    Hát ezaz hogy ez sztem tiszta hülyeség mert sztem itt mo. nem naon van ilyen felépítésű buzi. Bár lehet hogy az amcsiknál már ez megy...
    A szélsőségekről meg igazad van.
  • Hellsing47
    #66
    szia rexikém :)
    látom a csillagjaidtól megváltál mikor megláttad hogy bezérták a fánkklubbod :(
  • Rage47
    #65
    belegondolni is rossz :S
  • PyRex
    #64
    Jó de ez is szar, mert pl mi az hogy:

    "pocakos, szakállas homoszexuálisokat, akik egyáltalán nem szeretnének heterónak látszani"

    akkor eljutottunk oda, hogy most az a buzi, aki nem borotválja magát, meg szőrös meg mittudomén, és az a nem buzi, aki ennek a fordítottja :) Hülye egy világ :) És akkor 10 év múlva mondjuk majd a rózsaszín pólós, vasalt hajú, feszülös gatyós, lányos arcú fiúk buzizzák le a kigyúrt, szőrös társaikat? LOOOL :)
  • TVelvet
    #63
    Olvastam, röhögtem :D

    Egyébként meg az a buzis, aki hírdeti magáról. hogy az.
  • PyRex
    #62
    Ebben az a baj, hogy más és más embereknek a szemében más és más a szélsőséges viselkedés. Valakinek mondjuk a hónalj borotválás alap, valaki meg buzisnak véli, valaki nem esztétikai, hanem csak az izzadás (esetleg testszag) miatt csinálja ésatöbbi. Tehát nincs arra jó meghatározás szerintem, hogy honnantól metroszexuális valaki, mert a határ nagyon elmosott.
  • Brolly
    #61
    Hát én ezen csodálkoztam leginkább:
    "Mára azonban elegük lett a természetellenes tökéletes testből. Gay-körökben a gyantázás már a múlté, büszkén viselik mellkasi szőrzetüket. Sőt, egyenesen medvéknek hívják a negyvenes, pocakos, szakállas homoszexuálisokat, akik egyáltalán nem szeretnének heterónak látszani, viszont tudják, mi kelti fel egy másik homoszexuális figyelmét: a férfias külső."
    dehát ezt meg sztem 10 emberből jó ha 1 tudja, persze ha tényleg így van. De remélem nemsokára ez lesz a jellemző a buzikra és mindenki ezeket fogja buzinak hívni, nem pedig a metroszexuálisakat.
  • Brolly
    #60
    :)
    most ugyanazt tom elmondani nagyjából ami oda van leírva, nem hiszem hogy más mást tud mondani.
    A metroszexuális beálítottságú férfi az olyan aki többet törődik az átlagnál a testével, és olyan dolgokat csinál "vele" amit mások szélsőségesnek és persze buzinak tartanak. Amikor ruhát vásárol az elsődleges márka pl. a Calvin Klein,Armani,Louis Vuitton,Roberto Cavalli...
    kb. ennyi tömören.
  • PyRex
    #59
    Amúgy a cikkben van egy bekezdés, amin érdemes elgondolkodni: lassan a nem hivalkodó meleg férfiak férfiasabbak lesznek az átlag divatbuzi heteró srácoknál - viszont a heteró csajoknak meg pont az átlag divatbuzi heteró srácok tetszenek :D Szóval a világ nem borult fel, csak kicsit :DDD

  • fifi
    #58
    3 hónappal utánad regelt...
  • Brolly
    #57
    Én se mások elvárásai miatt vasalom a hajam pl., hanem mert nem tom milyen oknál fogva ez tetszik és a hajstílus is amit most próbálok elérni az nem gyakori errefelé, mert nekem is volt már ami minden 2. fiúnál hogy két oldalon fel volt nyírva középen meg felálítva, de meguntam hogy ugyanolyan hajam van mint minenkinek, és ezé váltottam.
  • fifi
    #56
    nem nem!
    saját szavaiddal!
  • gameplusz
    #55
    ujrekk, latom szeretnel sarga haromszogu nyalokat... ^^
  • Brolly
    #54
    olvas
  • PyRex
    #53
    nem kéne...
  • Rexor
    #52
    Kis buzi...
  • PyRex
    #51
    "Mondjuk a sportolás meg a tükörbenézés és a fanszőr és a hónalj leborotválása az egy dolog. Mondjuk alap."

    Na nálam a szoli is olykor beletartozik :D

    De van olyan ismerősöm, aki a hónalj borotválást pl. elítéli mert szerinte az buzis, stb. Persze arra nem gondol, hogy mondjuk ha nyáron ránéz egy lány, akkor mit lát... :)
  • gameplusz
    #50


    Akkor megnyugodtam :D
  • PyRex
    #49
    Én nemtom, én pl. nem mások elvárásai miatt csinálok valamit, szarok arra nagy ívben, hogy ki mit gondol rólam. Ha fel akarok venni egy ruhát, akkor felveszem, ha kiment a divatból, de nekem tetszik, akkor is felveszem. Kozmetikushoz nem járok (serdülőkori dolog mondjuk nálam sajnos bejátszott, szóval akkor kénytelen voltam). 8 éve sportolok (konditerem, bicikli, néha egyéb is) és szolizni is szoktam azért mert így érzem jól magam, de ettől nem tartom magam az átlagostól eltérőnek...

    De ha engem valaki leszól azért mert télen nem vagyok hófehér, vagy mert látszik, hogy sportolok, akkor én ne szóljam le azt, aki baszik magára és igénytelen? Az mitől jobb, vagy normálisabb nálam?
  • majerbélazsák
    #48
    Én a South Parkban hallottam aMetroszexuálisokról:) (mennyi mindenre tanít:D)
    708 - Melegedő South Park
  • NeoMaN
    #47
    Ez sarkítás, senki nem ilyesmire gondol.
  • NeoMaN
    #46
    Ez nem metró, ez alap vazzeg....
    :)
  • NeoMaN
    #45
    Mondjuk a sportolás meg a tükörbenézés és a fanszőr és a hónalj leborotválása az egy dolog. Mondjuk alap.
    De egy óra fűrdőszoba, rendszeres szoli, hajvasalás, rózspóló...
    Nálam az átlép egy határt.

    Lehet valaki Mel Gibson vagy Willis, másvalaki meg Christiano Ronaldo vagy Justin Timberlék.
    Kinek mi esik jobban.

    Nekem is van ilyen metrós haverom és kurvajókat röhögünk meg dumálunk, de nem szeretnék úgy kinézni és olyan dolgokat fontosnak tartani az életben amiket ő tart annak.
  • gameplusz
    #44
    Lol ez az egesz. Fingom sincs mi az a metroszexualis, de ahogy olvasom en is az vagyok: naponta tobb kilometert futok, eljarok kulonbozo edzesekre, hajlakkal belövöm a sérót minden reggel, beretvákozom (de sehol máshol, nem vagyok én macho meg semmi más, így teremtett Isten, marad a Chewbacca-style), viszonylag jo cuccokban jarok, kulonbozo kozmetikai szereket hasznalok (borom szaraz, mint a kurvaelet, es eleg gazos lenne ugy, meg hasonlok :s). Szoval akkor most mivan?
  • fifi
    #43
    akkor írd már le ide nekem a metroszexualitás definícióját!

    OFF:
    amúgy erről az egész trendi buziságról volt egy igen jó SpPrész is...
  • Brolly
    #42
    jah, ok:)
  • Brolly
    #41
    Ezt én sem értem...
    Mert azok inkább metroszexuális aki pl. egy arcpakolásért megy el kozmetikushoz, de már nekem is adott a kozmetikus egy jó kis pakolást..., tök jó:D
  • PyRex
    #40
    Ja..? Nem neked címeztem, csak véletlenül rányomtam a válasz gombra :)
  • Brolly
    #39
    Nem tom hogy ezzel a félreértelmezéssel rám céloztál e, de azok nevezik azokat az emebreket akiket mondtál metroszexuálsnak akik nem naon vágják hogy mit jelent.
  • PyRex
    #38
    Miért lenne buzi, vagy metroszexuális valaki, aki mondjuk serdülőkorban pattanásos és elmegy kozmetikushoz...??
  • PyRex
    #37
    ez konkrétan a primitívség :D
  • Brolly
    #36
    tuti nem, mert akkor még nem ismertem volna ezt a stílust akko még nem volt olyan ember aki ilyeneket csinálna.
    Amúgy a leghíresebb metroszexuális stílusú sztárok Beckham+C.ronaldo és sztem ezért is vannak már sokan.
  • Mr Csé
    #35
    azok konkrétan a buzik :D