274
Metroszexuális
  • Brolly
    #234
    Hát lehet:)
    De én akkor is maradnék ennél, mégha nem is tünök ki
  • Truck Driver001
    #233
    Mondhatjuk,hogy mostmár pont azzal tűnsz ki,ha nemvagy emo/metro!:D
  • Brolly
    #232
    Hmm akkor sorry. De errefelé még annyira nem elterjedt hála az égnek, de sztem csak idő kérdése...
  • Truck Driver001
    #231
    Itt lakok a belvárosba Pesten.És azt látom,hogy lassan minden második ember metro,or emo.Nej neked.
  • Brolly
    #230
    Hát sztem kevesebben vannak metroszexualisak mint az előbb említet semmilyen stílust nem követő emberek. De ez helytől is függ sztem, de errefelé biztos hogy kevesen "vagyunk", gondolom pesten többen vannak, de még sztem akkor is kevesebben. Meg persze nőtöl is függ.
  • Darkon
    #229
    100millio es egy no letezik mindegyiknek mas jon be az alltalad megnevezett reteg, akinek nagyom meg akarsz felelni, szerintem pont a tomegkultura kepviseloi, eppenezert be fog jonni nekik a reklamokbol visszakoszono "sikermodell?", ha szembe jon veluk az utcan. Nagyon erdekes hogy manapsag mindenki kvra egyedi es onmagat adja es meg el is hiszi magarol, nevetseges.
  • PyRex
    #228
    loooooooooooool :))))))))))))))))
  • Davidus
    #227
    látod?! ős is sorozatgyilkos volt! aki ennyit bohóckodik a fürdőszobában az sorozatgyilkos lesz. ennyi
  • threeman
    #226
    Számomra fontos, hogy ápoljam magam...egy kiegyensúlyozott diétával és szigorú edzésprogrammal.
    Reggelente, ha az arcom túl püffedt,
    jeges pakolást rakok rá,
    míg felüléseket végzek.
    Most már ezret is bírok.
    Miután leveszem a pakolást,
    testápolót használok.
    A zuhanyozáshoz vízalapú tusfürdőt,
    utána pedig...
    mézes-mandulás bőrradírt használok.
    Természetesen külön az arcbőrre valót is.
    Ezután felteszem a mentolos arcmaszkot,
    amelyet 10 percig magamon hagyok,
    míg befejezem a napi előkészületeket.
    Mindig kis alkoholtartalmú arcszeszt
    használok,
    mert az alkohol kiszárítja a bőrt,
    amitől idősebbnek látszol.
    Ezután hidratálókrémet,
    szemránckrémet...
    és a végső védő-ápolóréteget teszem fel.
    Amerikai pszichó - jó film
    én is zúzok bőrradírt + tonikot + ilyen pampucákat :) ettől még nem lesz senki buzi, csak valamennyire ragyamentes :D
    sztem alap hogy órákat foglalkozzunk magunkkal, csak nem a tükör előtt, hanem lemenni gyurmázni vagy gyalogolni/futni, odafigyelni kajára...
  • Sir Quno Jedi
    #225
    Külsőség, te mondtad.
  • Brolly
    #224
    Hát persze ez ezzel jár, de aki ilyen az nem naon foglalkozik a többi ismeretlen férfi véleményére, csak a barát véleményére fog adni, ő meg tudja hogy mia helyzet. Aki meg emiatt fordul el tőle az nem is volt igazán a barátja.
  • Brolly
    #223
    Hát pl. abban vok más hogy nem a szokásos dolgokat szoktam csinálni mint a legtöbb fiú. Nem akartam megmondani ki más és ki egyforma, de ha megnézed akko sok olyan férfi van akinek jó az alap ápoltság és az öltözködés is(mint pl. fater:), de most egyáltalán nem azé mondom hogy ez ciki, nekem 8 hogy ők mit csinálnak ha így érzik jól magukat akkor csinálják, mindenki olyan legyen hogy jól érezze magát, de ezek mind külsőségek és én ezeket mondom, belsőleg nem lehet ezt meghatározni sztem!.
    De hogy buliból csinálom ezeket, az azé durva:)
  • haxoror
    #222
    Ha meztelenül egy szál zöldre festett faszban mászkálok akkor is egyedi stílusom van amivel kitűnök a többi közül :)

    Soha nem éreztem annak a szükségét hogy nőként viselkedjek és órákat foglalkozzak magammal, sok féle képpen ki lehet tűnni a többi közül (már ha valakinek pont ez a mániája), a metroszexualitás is egy lehetőség azzal a nem elhanyagolandó hátulütővel hogy az embert a többi férfi jó része buzisnak fogja tartani és nem fogják igazán komolyan venni.

    A metroszexuálisokról mindig azok a rízsporos képű parókás francia piperkőcök jutnak az eszembe a kosztümös filmekből, szerintem is legyen egy férfi ígényes de ne essen át a ló túloldalára.
  • Sir Quno Jedi
    #221
    Ne baszd má fel az agyamat! :DDD Te miben vagy más?!! Pont TE majmolod a divatot és vagy "trendy". Te akarod megmondani, hogy ki más és ki egyforma???

    A mássághoz nem elég trendihülyén kinézni és szerteszana buzulni, közben arra hivatkozva, hogy nem vagy az, csak buliből!

    Bexarás...
  • Brolly
    #220
    Hát erről már a csajokat kérdezd meg hogy miért. sztem hamarabb felfigyelnek az utcán egy olyan emberre akin látszik hogy ad magára, hogy igényesebb mint az átlag, mint egy olyanra aki ugyanolyan mint a többi férfi, vagyis úgy öltözködik ugyanolyan a frizuára meg ilyenek.
  • Brolly
    #219
    És abban mi a jó hogy ugyanolyan vagy mint a többi? Van aki ki szeretne tünni a többiek férfi között, és ezt mivel is csinálhatná jobban mint a stílusával.
  • BADE
    #218
    és ez jön be a csajoknak,milyen világban élünk basszameg...
  • haxoror
    #217
    És abban mi a jó hogy más vagy?
  • Brolly
    #216
    Hát de ha nem lennének ilyen ésehez hasonló stílusok, akkor szted milyen lenne a férfinem? Mindenki ugyanúgy nézne ki nagyjából. Abbam eg mi a jó?
    "NEVETTEK RAJTAM, MERT MÁS VAGYOK, ÉN MEG NEVETEK RAJTATOK, MERT TI MIND EGYFORMÁK VAGYTOK!!!"
  • Truck Driver001
    #215
    Az más dolog.De azt mutatja ki,hogy az.És ez a szörnyű.Szégyen hogy hova sodródott a férfinem!:)
  • PyRex
    #214
    pedig nem. :)
  • Truck Driver001
    #213
    Egyszerűen gusztustalan ezaz új divat..Metro,Emo,borzasztó.Hova fajul a mai világ?És ezmár ráadásul tömegdivat.Akárhányszor ránézek egy ilyen emberre,azt látom hogy erőssen ratyi az illető!:D
    [magánvélemény]
  • gameplusz
    #212
    holnapra jolesz :D
  • Evogordon
    #211
    Majd egyszer lefnyképezem osztársamat..kicsit buzis.. xD
  • Brolly
    #210
    Hát akko mitomén, döntsd el te hogy milyen, sztem az oldalból amit belinkeltem lelehet vágni hogy milyen is nagyjából ez a stílus, de ott a google is, vagy ha kinézetre nem tod milyen akko ott a myvipen azon van egy pár iylen fiú, keresgéljél, nem akarok neveket mondani de akik pl. olyan szórakozóhelyre járnak mint a studió vagy a dokk vagy hasonlók, nah olyan helyeken keresgéljél.
  • Adam II
    #209
    Semmi újat nem tudtam meg ami az eddigi kommentekből ne derült volna ki.
  • Brolly
    #208
    Naon félreértettél, egyáltalán nem arra gondoltam, Pyrexnek igaza van.
  • Adam II
    #207
  • PyRex
    #206
    Nem csak metroszexuálisoknak lehet stílusa...
  • vegicsek
    #205
    "A stílus.........ha megvan hozzá az emberben a kellő intelligencia !!!!!! "
    Nekem ez vhogy így jött le.
  • PyRex
    #204
    szerintem nem erre gondolt
  • vegicsek
    #203
    Most nehogy azt hozdd még ki belőle, hogy a metroszexuálisak okosak, a többi ember meg hülye
  • Brolly
    #202
    most szted ezt a stílust csak azok követik akik nem dolgoznak fizikai munkát, meg aki nem gazdag az nem is követheti, nem kell ahoz annyira pénzesnek lenni, persze sokan abből a rétegből lesznek metroszexuálisak, de nem csak "ott" vannak ilyen emberek. Én pl. dolgozok barackosba,szőlőbe,panziónál,üvegházba és mégse vok gazdag...
    "A stílus az egyetlen olyan igazi luxus, amit bárki megengedhet magának, függetlenül attól, h mennyi pénze van.
    Ez olyan dolog, ami velünk született, de tanulható, feltéve ha megvan hozzá az emberben a kellő intelligencia !!!!!! "
  • Brolly
    #201
    olvasd már el amit már belinkeltem egy párszor, abból kapsz egy kis rávilágítást hogy mitől is lesz metroszexuális egy férfi...
  • Brolly
    #200
    jah meg amúgy barátok a vivas Kristóffal, de lehet több van közöttük, bár kétlem:)
  • Brolly
    #199
    Őt láttam én is iwiwen de amúgy azt mondja mindenki aki ismeri hogy nem buzi, csak szereti ha beszélnek róla, meg az a mániája hogy hasonlítson Paris Hilton életstílusához, háát nem tom, mindenki döntse el magának.
  • PyRex
    #198
    Ezt kikérem magamnak, legalábbis a szolit (a többi rám nem vonatkozik). Nem unatkozom és nem vagyok újgazdag. Egyszerűen így érzem jól magam a bőrömben (ha télen sem vagyok hófehér). Ennyi. Nem kell ezt tovább ragozni. Mint ahogy valaki mittudoménmilyenre vágatja mindig a haját, mert neki az tetszik, na nekem éppen olyan érzés ha belenézek a tükörbe és van egy kis színem.

    Az életről: velem igen rendesen kib@szott már 20 éves koromban, onnantól gyakorlatilag magamra vagyok utalva, szóval ebbe ne mennjünk bele, mert hülyeség. Fogalmad nincs, hogy akiket látatlanban megítélsz, azok valójában milyen emberek.

    Csak arra akarok utalni, hogy egy újgazdag is lehet igénytelen és egy az élet nehezebbik felét élő emberke is lehet igényes (és járhat szoliba, vagy akár ha neki az tetszik, vasalhatja a haját is). Szerintem.
  • Tojesz
    #197
    Ez szimplán buzi ^^
  • Seeley
    #196
    heti 1x kozmetikus? minek? Én havonta járok, bőven megfelel.

    Amúgy nem szeretem cimkézni az emebreket, de én is szeretem ha egy pasi ad magára. tehát sport, arcápolás (kozmetika, otthoni krémek), megfelelő frizura, szoli (no nem szoli king stílusba, de egy egészsées barnaság jól tud állni), megfelelő öltözködés, szőrtelenítés :)
  • tomsh
    #195
    Azért az is elgondolkodtató, hogy ez a "férfias"
    metro izé brrrr..., a szoli meg a vasalás stb. teljesen csak az újgazdag, vagy az unatkozó burokban született jómódúak sportja, akiknek fingjuk sincs az élet nehezebbik feléről. Szerintem ez természetellenes. Nem hiszem, hogy sok bányász, vagy öntőmunkás vagy, bármilyen nehezebb sorsú "férfiatlan" ember űzné ezt a sportot. Mellesleg, ne adj isten adott helyzetben, ha valami történne, és csak magukra utaltak lennének az ilyen metrosexesek meg az aktatáskával rohangáló managerek, azok adnák fel pillanatok alatt...