763
  • fsgh
    #122
    de jó!:)
  • Malakai
    #121
    Hogyne, szeptember 27.-én kezdődik, hozzámég egy hosszabb, egy órás epizóddal.
  • _Atti_
    #120
    én is végére értem.. van valami kilátás harmadik szezonra?
  • Bandee1987
    #119
    Na, végignéztem a 2. évadot is

    Jobb volt mint az előző, durvább poénokkal :)

    Vége viszont elég szomorú volt, viszont nem semmi 3. évad lehet belőle
  • ikegami
    #118
    Még 2 rész van hátra nekem a 2. évadból. Azt hallottam, ez
    jónak ígérkezik.
  • Bandee1987
    #117
    Most néztem meg a 2. évad 12. részét :)

    Hát ez egy kib. jó rész :)
    Talán az összes közül ezen lehet a legnagyobbat röhögni.
  • firni
    #116
    nagyon filling küldi szomorú vége, de haver mindenki
  • Turul1
    #115
    supernatural
  • Bandee1987
    #114
    Na, első évadot + második évad első részét kivégeztem.

    Értékelés: 8.5/10

    Jók a poénok, jókat lehet rajta röhögni, bár azért a rém rendes családot nem übereli.
    Ja, és marha jó zenék vannak benne (pl. Dire Straits, Lynyrd Skynyrd, Deep Purple)
  • tigeroo
    #113
    engem a jericho fogott meg még ezen kivül:D de az teljesen más kategoria...

    amugy valami haonsló stílusú sorozatot ajánljatok
  • Attila8805
    #112
    Ja és tud vki valami jó sorozatot ajánlani?
  • Attila8805
    #111
    A második évad uccsó része olyan szomorú
  • Bandee1987
    #110
    Üdv!

    Gondoltam a nyári sorozatdarát elkezdem valami könnyűvel, így erre esett a választásom. Nem rossz, jókat lehet rajta röhögni, legalábbis azon amit eddig láttam (öt részt néztem meg eddig)
  • feamatar
    #109
    ejnye; nem vagyok egy sorozatnéző; de ez megfogott, remek volt alig várom az őszt hogy nyomják az új évadot
  • tigeroo
    #108
    végignéztem. hú.
    szeptemberig érjük be ennyivel?:D hogy "árnyékba" tették örlt?:)

    best sorozat ^^ rohattul tetszik (buried treasure rész mikor randy belekezd a monológjába...aztán bevillan az intro ,"má ném iz rendi" szakadtam:) sok jó poén van benne..
  • tigeroo
    #107
    már mindegy. pár dolgot max. nemértek

    amúgy kezd jó lenni ez az évad is:D pl. a mexikós rész az örl hasonmás:DDD
  • winnie
    #106
    "leszedtem má nemtudom honnan a részekhez feliratot, de szinte mindegyik elvan csúszva. nincs kedvem átírni az összest"

    höhö. ja, százak nézik elcsúszott felirattal. inkább azt kéne elolvasnod, hogy egy felirat melyik verzióhoz jó és azt használni, nem?
  • mukika
    #105
    feliratok.hu .........
  • tigeroo
    #104
    a 2. évadhoz tudtok valami feliratot?

    eddig felirat nélkül néztem, de pár dolog nem világos.
    leszedtem má nemtudom honnan a részekhez feliratot, de szinte mindegyik elvan csúszva. nincs kedvem átírni az összest

    (AgentJoe oldaláról letöltöttem a 2. évad feliratják angolul és magyarul, az angol "helyesen" van beidőzítve, de a magyar nem)
  • tigeroo
    #103
    én ma kezdtem bele a 2. évad 4. részébe:D

    nemgyenge :)

  • desigo
    #102
    Nah az első évad kivégezve.
    Nagyon jó kis sorozat,tele elvont poénokkal:)
  • fsgh
    #101
    Te nézed?
  • desigo
    #100
    thx
  • tigeroo
    #99
    copypaste:

    Elérkezett Earl Hickey (Jason Lee) hátralévő életének első napja! Miután főhősünk 100 ezer dollárt nyer egy kaparós sorsjeggyel, egyből elgázolja egy autó. Earl a kórházban megvilágosodik: Carson Daly talkshowját nézve meghallja a karma szót (és bár jelentésével nincs tisztában), rájön, hogy előbb jó dolgokat kell tennie, hogy hasonló jók történhessenek vele. Ír hát egy több száz bűnből álló listát, és elhatározza, hogy ezeket mind jóvá teszi.

    alig várom elkezdjem este a 23. részt:D a kedvenc sorozatom (jericho után, de ez kicsit odabasz mondjuk eddig 2 rész nem tetszett annyira ; broke joy's fancy figurine, meg a bounty hunter.. nemtom, valahogy ezek a joy-os részek nemjöttek be...kevés bennük a poén, többi viszont 10-es!!
  • desigo
    #98
    Én is nemsokára kezdem.
    Még van pár rész a 24-ből aztán jön ez.

    Miről szól egyébként?
  • tigeroo
    #97
    én tegnap fejeztem be a 22. részt:)
  • winnie
    #96
    a nagy kérdés, hogy miért csak most kezdted el?:)
  • feamatar
    #95
    geeez... hogy ez a sorozat mekkora jóság; még csak az első évednál tartok; de ilyen jót már rég láttam...
    eddig az egyik legjobb amit láttam amikor összejön a professzor nővel és mindkettőjüket összecsipkedik a darazsak... ahogy elcsúfítják a csajt az kész...
  • tigeroo
    #94
    az első évad dvd-jét meglehet valahol venni magyar felirattal magyarországon?
  • Gerbill
    #93
    Szerintem elfelejtették azóta, mert ha emlékezetem nem csal sem az első sem a második évadban nem tűnik fel többször. Gondolom nem volt szimpatikus a TV-nézőknek és kiszedték.
  • tigeroo
    #92
    az első 16 részét néztem meg eddig:D

    nagyon odabasz..egy fura kérdés kérdés: Sonny mikor fog (újra) megjelenni? Az első részben volt benne csak, azóta semmi
  • fsgh
    #91
    milyen gizda már a második évad utolsó része:DDDD
  • Peetside
    #90
    Sziasztok! azon gondolkodtam h kéne csinálni egy magyar My Name Is earl site-ot. mert igazán nincsen magyar Earl-ös site. ha vkinek van kedve segíteni az elkészítésében, küldjön mailt. Ötleteket is várok pl. h milyen kinézetű legyen. mailcímem: peetside(kukac)gmail.com csáó
  • _Atti_
    #89
    kész ez sorozat nagyon frankó :)
    első évadot nézegetem még csak egyenlőre (17.nél járok)
  • Malakai
    #88
    Jövő héten (csütörtök).
  • Doktor Lucsok
    #87
    Ez azért van, mert Earl mostmár egy szentéletű ember, és a mennyeifény veszi őt körül...
  • fsgh
    #86
    szerintem meg tök jó:)

    valaki ud pontos időpontot arról hogy mikor folytatódik?
  • Malakai
    #85
    Tudom, telhetetlen vagyok, nekem még mindig túl sok a fehér fény körülötte. :P
  • Doktor Lucsok
    #84
    Nagyon jó lett a bannyer!!!
  • ikegami
    #83
    ok. módosítom kicsit és utána.

    köszi