315





I-Novae Studios               
Blog               
Twitter
  • TokraFan
    #315
    Simán lehet, nem emlékszem pontosan.
    Itt az eredeti Alpha verziójuk 2010-ből, és ezt már egy kb. 3-4éves fejlesztést követően tették ki! Állunk esett le tőle akkoriban (kb. a harmadik perctől érdekes a video). Itt még messze semmi nem létezett, hírből sem, se Elite, se SC, se semmi, történetesen éppen ezért vártam annyira annak idején, rendszeresen fórumoztam is a fejlesztők oldalán. Sajnos jóformán one-man show volt a project, egy kiváló programozó a srác, csak semmit nem értett már akkor sem ahhoz, hogyan kéne ebből játékot csinálni vagy eladhatóvá tenni, pénzt szerezni. Így aztán be is fuccsolt, egészen addig, amíg -ezek szerint 3,5éve-, elő nem álltak ezzel a Battlescape izével, hogy aztán újra eltűnjenek X évre.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.05.12. 20:23:20
  • Bucser
    #314
    Marmint 2015-ben (3.5 eve) (akkor pledgeltem Kickstarteren)
  • Torzonborz
    #313
    Az eredetit, ami inkább hajazott az Elite-re megspékelve még space leg-el meg sok minden mással és amiből lett ez az izé. Persze ez is jó, mert legalább nem hagyják veszni azt amit csináltak és talán ha elég pénz jön belőle talán továbbfejlesztik.
  • TokraFan
    #312
    Eredeti design alatt mit értesz? Azt, amikor még Infinity Engine néven futott a project és tkp. egy univerzum/tájgenerátor volt (a tech demoval még "játszottam"), vagy azt, amit már Infinity Battlescape néven jelentettek be kb. 2 éve?
  • Torzonborz
    #311
    Ezzel csak az a baj, hogy az eredeti dizájnhoz semmi köze. Talán ha egyszer megjelenik akkor azt megvalósítják...talán. :D
  • TokraFan
    #310
    Na mi van? Előkerültek ezek is?
    Csak kb. 12éve szenvednek. Pedig ezek csinálták meg először a végtelen random generált univerzum motort, Elite, SC, NMS, meg minden előtt. Csak soha nem lett belőle semmi.

    A másik ilyen project mely az elsők között volt, ami megmutatta, mennyire sz*r dolog az ilyen előre finanszírozott kickstarteres megoldás az a Limit Theory. Ez is csak beszedte a lét, egy darabig még fejlesztgetett, aztán évekre úgy eltűnt, hogy még csak életjelet sem adott magáról, pontosabban nagy ritkán, évente egyszer postolt valamit arról, hogy idegösszeroppanása van.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.05.12. 04:20:37
  • Torzonborz
    #309
    mehh
  • Caliph
    #308
    bétában

  • TokraFan
    #307
    Combat montage
  • TokraFan
    #306
    Bolygózás demo
  • TokraFan
    #305
    Most látom, hogy további 340k-t kalapoztak össze indiegogo-n. Van ott 2db videó is, ha valakit érdekel,
  • Torzonborz
    #304
    Csak kár, hogy az alap dizájn megváltozott. :(
  • Caliph
    #303
    fele pénz megvan,még 19 nap
  • NEXUS6
    #302
    Húúú, na ez a videó megint odatett. Bár csak összejönne végre már ez a gém. Az engine már 5 éve is odabaxot ahhoz képest, ahol a ED van a nevetséges fizetős kieggel.
    171 ezer
    Hajrá!
    Utoljára szerkesztette: NEXUS6, 2015.10.31. 23:24:51
  • TokraFan
    #301
    Nem hinném, hogy az lesz, mert ezt a szerencsétlen Infinity Engine-t már vagy 10éve fejlesztik. Az utolsó komolyabb tech demo 2010-ben volt, amitől már akkor leesett az állam. Már többször félbeszakadt a fejlesztés, aztán meg nem találtak befektetőt az MMO-jukhoz, végül most úgy tűnik, nem hagyják veszni a sok éves munkát, és csinálnak végre egy saját játékot belőle. Infinity fórumot már sok-sok éve sasolom, nagyon sok támogató volt már a kezdetekkor is.

    Egyelőre jól állnak, már 100k, és még csak 3 napja fut a kampány...Bőven meglesz az...
  • Bucser
    #300
    Picsbe lassu voltam elment az ossze 75 dollaros alpha csomag.. Sebaj megcsiptem meg egy 85 dollarosat:)

    Remelem nem lesz vaporware.
  • tutituti
    #299
    Pont tegnap lestem meg róla egy két órás streamet.hát nem hittem volna hogy megjelenik valaha is de így is hihetetlen.a youtube-on bluedrake töltötte fel.fizukor veszek is egy backert.remélem összejön jó sok pénz nekik
  • TokraFan
    #298
    Elindult az Infinity: Battlescape kickstarter oldala. Lehet tolni a lét...
  • NEXUS6
    #297
    Engem nem izgat, ha nem lesz MMO, ha lesz olyan szintű mint a Frontier + valami kis sztori.

    Aztán ha bejön, lehet onlányosítani.
  • pedrohsi
    #296
    Végre tényleg lesz valami ebből: http://inovaekeith.blogspot.hu/2014/01/2013-retrospective-and-whats-next.html
  • pedrohsi
    #295
    jah, kijött egy videó, jövő év elején pedig indul a korlátozott pre-game kickstartere, amire asszem befizetek, most először és valószínűleg utoljára - a többi játék nem érdemli ezt meg :)
  • tutituti
    #294
    http://gamepod.hu/hir/infinity_ketsegtelenul_az_egyik_legambiciozusabb_j.html
  • Torzonborz
    #293
    " We are also planning to launch a Kickstarter in Q1 2013 to fund our projects"

    Na akkor talán lassan lesz is valami.
  • simon7108
    #292
    most már igazán lehetne valami ezzel:(
    2009-ben amikor rátaláltam akkor még 2012 volt megjelölve dátumnak,erre eljött sőt már a fele el is múlt és azóta kb 4 új hír van kint a hivatalos oldalon...
    nem lehet igaz,hogy egy nagyobb kiadót sem érdekel ez a játék,ebben minden benne van amire egy sci-fi rajongó kívánhat.szerintem ez lenne a tökéletes űrhajós játék.
  • tutituti
    #291
    Na.beugrott megint a játék.rálestem a twitterre és Azt írja hogy a blogban a kickstart-ról fog írni.gondolom ott akar pénzt gyűjteni a projecthez.
    + interjú
  • mkfdd
    #290
    Még mindig csak a játék motorját hegesztgetik és nem úgy tűnik hogy végeznének vele a közeljövőben. Plusz árulni akarják majd a motort ha elkészül, és a bevételekből akarják majd finanszírozni a játék fejlesztését, ami gondolom megint +x év. Sanszos hogy ha el is készül a motor mielőtt vége lene a világnak, akkor is előbb fogjuk viszontlátni más játékokban, mint itt. Szóval a várakozási kapacitásom átállítottam inkább a titán bejelentésére. :)
  • kobra223
    #289
    sziasztok hogy áll a fejlesztés nagyon érdelkelne engem
  • TokraFan
    #288
    Úgy tűnik, ez sose lesz készen.
    Nagy kár lenne érte.
  • pedrohsi
    #287
    nem, csak a motort fejlesztő srác nézegeti a fejlesztést, hátha talál valami érdekeset.

    annyit változott a helyzet, hogy most egy külön profi fejlesztő dolgozik a motoron, IA szintén finomítgatja, hogy minél előbb kész legyen.

    a kész motort kínálják majd eladásra más cégeknek, az ebből származó bevételből indulna el a játék (mivel nekik pénzük nincs erre)
  • tutituti
    #286
    Nemhiszem,twitteren a crytek a motorjukat ajánlgatja nekik,vagy mi.
    http://twitter.com/#!/inovae_keith
  • Mr Csé
    #285
    vége?
  • pedrohsi
    #284
    projekt ettől még nyílt, továbbra is lehet beküldeni saját munkát, csak jobb minőségben mint eddig.

    a motor eddig sem volt az, pont azért, mert így el tudják adni az érdeklődő cégeknek, a GDC-n már tárgyaltak is néhánnyal. Mivel egy fillérjük sincs, ebből lehet majd finanszírozni a megjelenést.
  • kobra223
    #283
    de jó lett volna nyilt marad a projekt
  • NEXUS6
    #282
    Hááát nem tudom, hogy ezek most jó hírek vagy rosszak. Azért már évekkel ezelőtt el kellett volna ezeket dönteni, hogy akkor most milyen keretet adnak a fejlesztésnek.
  • pedrohsi
    #281
    itt a 2010-es visszatekintés: magyar cikk

    béta nem lesz idén, az új cég beindítása és a motor értékesítése most fontosabb, hogy legyen zsozsó a játékra
  • pedrohsi
    #280
    youtube link:
  • pedrohsi
    #279
    kis videócska a bolygón való repkedésről: http://www.infinity-universe.hu/index.php/forum/2-hirek-bejelentesek/268-tech-demo-video-2010#310
  • COOLancs
    #278
    Rem ha megunják akkor is közzéteszik az eddig elkészült cuccokat, hátha valaki folytatja, vagy eladhatnák az ötletet vkinek mert szerintem ilyen tempóban sohasem lesz végleges verzió, bár én örülnék már egy bétának is.
  • NEXUS6
    #277
    Ja, bocs!:)
  • Jakuza001
    #276
    Biztos oreg ? Javaslom tanulj meg olvasni, mert meg az Infinity oldalara is le van irva a datum.