168
Minden ami a debian linuxal kapcsolatos!
  • Max7
    #8
    Köszi a sok helpet valószinüleg ez lessz a probléma mert nem hallotam mégh azaz nem ismerős ez a SMP kernel!
  • Ahhoj
    #7
    disztribuciotol fuggetlen hogy hasznal-e tobb magot, linux topic van, kernel config-ban meg megtalalod ami neked kell. ha veszel nekem dualmagos rendszert akkor meg tapasztalatokat is osztok meg veled ;)
  • Dj Faustus #6
    Nem vagyok jártas többmagos processzorok és Debian linux összeházasításának terén, de ezen fórum tanulsága szerint érdemes az "SMP" jelzésű kerneleket használni.

    Itt pedig láthatsz magyar tapasztalatokat (nem Debian, de Debian alapú Ubuntu)
  • Axon
    #5
    SMP kernelt telepítettél?
  • Borg
    #4
    Nemtom, de nem tartom valószínűnek, hogy nem támogatja. Milyen kernel verziód van benne?
  • Max7
    #3

    Elvileg igen. Megkérdeztem egy webhosting szolgáltató srácot és mondta hogy neki sem akarja kezelni a kétmagos intelét de egyelőre nincs rá szüksége és most tanulja a Free BSD-t, és ha szüksége lessz a proci másik magjára akkor azt teszi fel, szal ezért kérdezem, hogy valamit rosszul csinálok(tam) vagy ez így van tényleg!
  • Borg
    #2
    Úgy tetted fel a kernelt, hogy támogassa?
  • Max7
    #1
    Sziasztok!

    Egy bazinagy hibára találtam, vagy lehet hogy valamit rosszul csinálok! Egy szakembert kérdeznék, hogy lehetséges az hogy egy dualmagos procinak csak az eggyik magját használja a linux? :S